Pretnje totalnim uništenjem: "Saterajte nas u ćošak i svi ćete umreti; Udaramo na Kijev, London, Vašington..."

images


zajebali Rusi klimu, mesto leta šalju zimu
 
Не лупај. Оматорио си а ништа ниси научио. Лупаш као напаљен клинац.
Šta ćeš da radiš crni Zeikse ako te regrutuje Putin da budeš topovsko meso za ukrajinske tenkove?

Najbolje ti je da begaš nazad za Srbiju sa sve porodicom.
 
Šta ćeš da radiš crni Zeikse ako te regrutuje Putin da budeš topovsko meso za ukrajinske tenkove?

Najbolje ti je da begaš nazad za Srbiju sa sve porodicom.
Одрасти већ једном, не брукај се више адолесцентим постовима.
Не памтим када си написао било шта смислено.
 
Одрасти већ једном, не брукај се више адолесцентим постовима.
Не памтим када си написао било шта смислено.
A, nemaš rusko državljanstvo.... onda si siguran, valjda.

Mada, kod Putina se ništa ne zna. Niko nije siguran od njega.
 
.
Не памтим када си написао било шта смислено.
инсталација оперативног система Њиндоњс ЏП

написао роман за дебилно аутоматски процес

да је бар описао Убунту и значај / партиција
 
Купићу ти цуцлу, оно, док размишљаш шта ћеш написати....
Šalim se ja, znam da niko neće matore vojnike.

Čujem da je tu opšta bežanija vojno sposobnih muškaraca, beži svako ko može, snalazi se ko kako zna.

Tebe neće niko, boli te Stojkov Meniđer.
 
Šalim se ja, znam da niko neće matore vojnike.

Čujem da je tu opšta bežanija vojno sposobnih muškaraca, beži svako ko može, snalazi se ko kako zna.

Tebe neće niko, boli te Stojkov Meniđer.

Pobise ti Rusi gamad americku :maramica:

Na snimku ranjeni britanski vojnik vuce telo mrtvog americkog marinca u Ukrajini :maramica:

 
Nece jer ti koji bi to uradili znaju da bi dobili 10 na svaku koju bace na Rusiju pride.
mislis ono... pametniji popusta?
ne verujem da ce uopste doci do toga da Rusi prvi iskoriste nuklearno oruzje, mozda neke rakete manjeg dejstva za unistavanje vojnih ciljeva u Ukrajini, ali da gadjaju London, Pariz, Berlin i sl. kao sto se spekulise, do toga ne mislim da ce doci. verujem da u Rusiji postoje razumni ljudi koji ce spreciti tako nesto iako bi se botoksirani patuljak odlucio na takav potez.
 
mislis ono... pametniji popusta?
ne verujem da ce uopste doci do toga da Rusi prvi iskoriste nuklearno oruzje, mozda neke rakete manjeg dejstva za unistavanje vojnih ciljeva u Ukrajini, ali da gadjaju London, Pariz, Berlin i sl. kao sto se spekulise, do toga ne mislim da ce doci. verujem da u Rusiji postoje razumni ljudi koji ce spreciti tako nesto iako bi se botoksirani patuljak odlucio na takav potez.


Hoce

Rusi imaju manje takticke nuklearne bombe snage 10 do 30 kilotona.

Prvo ce da rokaju sa njima a onda sve jace i jace .

Plan je sledeci. Hersonska Zaporoska Donjecka i Luganska oblast postaju za neki dan deo Rusije.

Na svaki napad na teritoriju Rusije se odgovara svim sredstvima. Putin je to naglasio i rekao "ja ne blefiram".

Tako da stegnite bulju i cekajte da vidite jel laze ili ne.

Jer vase ubice prete Rusiji nuklearkama
 
Hoce

Rusi imaju manje takticke nuklearne bombe snage 10 do 30 kilotona.

Prvo ce da rokaju sa njima a onda sve jace i jace .

Plan je sledeci. Hersonska Zaporoska Donjecka i Luganska oblast postaju za neki dan deo Rusije.

Na svaki napad na teritoriju Rusije se odgovara svim sredstvima. Putin je to naglasio i rekao "ja ne blefiram".

Tako da stegnite bulju i cekajte da vidite jel laze ili ne.
hahaha, stegnite bulju...
tebe to ne dotice! ti si imun na radijaciju? :D
 
Ako je tako sto se Blinken i ova ostala tvoja NATO gamad unezverila kao svinje pred spricanje? z:D

Cega se boje onda jajare NATOvske?
videce se ko je jajara u narednom periodu.
nego evo ponuda za tebe, ako si toliko siguran u to da Putin ima muda da napadne nuklearnim oruzjem cilljeve van Ukrajine:

ako se do kraja ove godine ne desi napad van Ukrajine, ti se prijavljujes adminstratorima da ti trajno blokiraju nalog na krstarici?
 
videce se ko je jajara u narednom periodu.
nego evo ponuda za tebe, ako si toliko siguran u to da Putin ima muda da napadne nuklearnim oruzjem cilljeve van Ukrajine:

ako se do kraja ove godine ne desi napad van Ukrajine, ti se prijavljujes adminstratorima da ti trajno blokiraju nalog na krstarici?

Neces biti te srece slugo okupatora. Nastavicu ovde da vas zezam i prcam cinjenicama dok vam ne dodje iz dupeta u glavu i ne pokajete se zbog sluzenja neprijateljima i okupatorima srpskog naroda i drzave.
 

Back
Top