Putinove pretnje (u prazno)

Da, ako sediš na jednoj tribini a nosiš dres suprotnog kluba, bićeš biven ;).

Ako ne pitaš da li mi se to sviđa, odgovor je ne, volim mir i ljubav, ali koga zabole ;)

Porediš države sa stadionom? Bravo, vrlo zrelo.

Ali dobro je da bar priznaješ da nas NATO uništava, da nam otimaju teritorije i da nam zabranjuju da budemo suverena zemlja. Što znači da to rade i drugima očigledno, što znači i da je SVO Rusa opravdana jer pokušavaju da na silu otmu još jednu teritoriju koja im takođe nikad nije pripadala, ali su sad naleteli na nekog malo većeg od Srbije pa lome zube.

Ali dobro si ti to sam objasnio već.

Pozdrav.
 
Ali dobro je da bar priznaješ da nas NATO uništava

Ne, Nato nas ne uništava, rekoh ti da svi Srbi žive u zemljama Nato i svi Srbi beže u zemlje Nato. Nas Nato čak i poziva na članstvo, možemo da uđemo bukvalno samo da poželimo. Ali napredni političari imaju drugačije namere, da tebi i takvima kao ti prodaju priču kako nas neko mrzi, pa da se inatimo, da budemo pod stalnim tenzijama i sve to samo zarad jednog cilja, njihovog opstanka na vlasti i bogaćenja.
 
ne vidim nesto da je napao neku jos zemlju?
pa jel citas ti vesti? sad ce diverzije tipa severni tok, evropa ce da gori, a optuzice rusiju, da siri front pre nego udje u eu, neku nato zemlju! pa ja bar ciram vesti vasceli dan/noc. a naci cu ti i ovo, pa ces da vidis.. sta ima vise da se razmiljsa, nego udri po natou sa taktickim nuklearkama, pariz , berlin varsavu itd, london! - samo hrabro, razbij bandu, vermaht, ionako imas najjace nuklearno na svetu, a amerika ce da ladi jaja, ima neka posla na bliskom istoku, i na pacifiku!

УДАРНА ВЕСТ: Русија је принуђена да пребаци нуклеарно оружје на америчке

amerika ce da oladi iz evrope, sad ih putine udri! razbij VERMAHT, sve eu fasiste! nanu im naninu! pa cemo da vatamo nafo botove po srbiji, kekekeke
 
Poslednja izmena:
Pa Nato su te iste zemlje ali je zanimljivo kako si ga ti odvojio u nešto posebno. Priznaj da ti je samo glupo da kažeš da ti se sviđa ;)
rusija ce da razbije nafo, a ti samo nastavi da mastas, nas amere ne zanima smrdljiva evropa, sve smo namestili da rusija kara evropu, sad kada kreny diverzije, ima da bude festa..., rusija vec preti taktickim raketama, a mi ameri, jedva cekamo spetakl! a zabole nas ona stvar sto cete vi smrdoevropljani da budete ozraceni i pustinja, neka unisti rusija evropu, mi to i hocemo, ako treba repriza severnog toka, samo trazite - GOTOVI STE EU-ROPLJANI
https://srbin.info/svet/odesa-prati...idan-pobede-najpretrazivaniji-pojam-na-guglu/

Путин на Дан победе: Цела Европа радила за Верхмат
https://srbin.info/svet/putin-na-dan-pobede-cela-evropa-radila-za-verhmat/

ma gadjaj vermaht, sta ih tetosis? ja bih ih satro! ne bih ih zalio VERMAHT, samo bih ih gadjao sa nuklearnim taktickim, sve bi se pusilo, od londona, pariza, berlina....! tek cete da vidite, sta je 6000 nuklearnih bojevih glava! karace vas ruje, sad su se bas primile da vas satru! mi ameri se upisasmo od smeha,. eu kaput! pustinja, kako rece baba vanga!
 
Poslednja izmena:
kao sto sam na jednoj drugoj temi vec napisao, svedoci smo svakodnevnih pretnji Putina upucenih zapadu...
ne pratim bas do detalja situaciju u Ukrajini i Putinove izjave, ali nas dezurni na ovom forumu redovno izvestavaju.
za svaku od ovih Putinovih izjava postoji jedna ili vise tema u kojima su se vodile diskusije kako ce Putin da *ebe majku zapadu, samo sto nije...

da podsetimo:

"ko ugrozi teritorijalni integritet Rusije (misleci na anektirane delove Ukrajnine) bice uzvraceno istom merom po tim zemljama"
jel napao nekoga? nisam cuo?

jel bilo na pocetku, kao "niko ne sme da pomaze vojno Ukrajini, ko posalje vojnike, Rusija ce uzvratiti po tim zemljama..."
i? ispostavlja se posl. nedelja da je Ukrajina ocigledno puna NATO vojnika, Amerikanaca, Francuza, ... ne vidim nesto da je napao neku jos zemlju?

onda je ista prica bila za naoruzavanje, da ce upotrebiti "sva sredstva" misleci na nuklearno oruzje ako druge zemlje budu pomagale Ukrajinu.
EU/USA srucile stotine milijardi pomoci Ukrajini u naoruzanju. i? nista. jel napao jos neku zamlju? ni sa Ukrajinom ne moze da se takva "vele sila" kao sto je Rusija izbori, a kamoli sa nekom ozbiljnijom vojskom.

oni teroristi pobiju ljude u pozoristu.... opet ista prica "strasan odgovor Rusije sledi", krivi Ukrajinci, Britanci, EU, Ameri, svi ce na*ebati..."
i? opet nista, opet pretnja u prazno.

eto sad pre neki dan, opet pretnja zbog vojne vezbe... upotrebice nuklearno oruzje, *ebace majku svima...
oce moj .l.

mislim da treba da prestane da preti jer ga vise niko ocigledno ne dozivljava ozbiljno, zato je Makron i pustio m*da pa salje vojnike u Ukrajinu jer ocigledno ne uzima za ozbiljno Putinove pretnje.

pitanje:
kad ce neka od pretnji da se realizuje?
kada ce da Putin napadne jos neku zemlju koja pomaze Ukrajini?
kad ce da zune tu nuklearku na Poljsku pa da pocne III sv. rat?

molim za odgovore.
hvala unapred!
1715333267274.jpeg
 

Back
Top