Препоруке за куповину возила

Iliti FAP filter. Narocki rečeno katalizator da ljudima bude lakše. Cena popravke tj zamene od 1000 do 3000 evra tako da jače varijante treba zaobilaziti. Pre 10ak dana mi je drugar baš pokazivao fotke svog, kako su ga rezali, otvarali, čistili, sklapali ponovo.

Dpf_01_715x230_de_04-2008.jpg
 
Poslednja izmena:
Moglo je NN da se nadje ali kasnis.
Ne citas izmedju redova a u medjuvremenu je rezervisan za starog kupca tj njegovog rodjaka jer je ovaj prezadovoljan vozilom koje je uzeo od mene.
Za 4000 a stanje brutalno i prosto neverovatno ali naleti to s vremena na vreme.:per:
I znaj da je taj Golf zaista i toliko bolji od ova dva a C4 nemoj uopste vise da spominjes jer to nejavece djubre od auta. Pa stilo je auto za taj C4.
Ja ga uopste ne uzimam u razmatranje klad mi ga ponude jer to je veoma bagovit auto i zato i ima tako nisku cenu.
Focus je bolji ali sedi u Focus i onda predji u Golf i sve ce ti biti jasno.
I da se razumemo nisam ja VW man i da ne znam ni za sta drugo ali taj auto je zaista dobar.
Mazda 3 je isto dobar auto ali kad naletis na onu bez korozije.

Zar je stvarno toliko loš? Dogovorio sam ove nedelje da idem da vidim C4.
Prepun je opreme. Elektronika mu kvarljiva ili?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, idem sutra da pogledam jednog fokusa:
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10342053/ford-focus-20-tdci-titanium

Trebali bi mi saveti na šta da obratim pažnju. Nisam razmišljao o 2.0 tdci, ne znam kakvi su za održavanje.Načelno znam da je u pitanju PSA motor, da su trapovi relativno dobri. Ali, naleteo sam negde da je plivajući za taj motor tipa duplo skuplji od npr za 1.6 tdci, pa me to malo odbija. Mislim, svestan sam ja da u jednom trenutku mora otići, i nisam od onih kojima je posle promaje naveći neprijatelj plivajući zamajac, ali stvarno ne bih da se prilično neprijatno iznenadim u nekoliko meseci posle kupovine.
 
Pa proveri u kakvom je stanju taj zamajc i ako je dobar verovatno te nece ni zakaciti dok je kod tebe jer treba mu poprilicno km da bi on bio za zamenu jer i kad pocne da se cuje u zavisnosti od vozaca moze da predje i oko 50k km dok ne dodje na zamenu.
U svakom slucaju taj motor je dosta bolji od 1,6TDCI i moze da predje dosta vise km bez izrazenih problema koje ima manji motor.
A da ne pricam o tome i kako bolje ide jer ipak je to vec kubikaza.
 
Hvala Dule.

Od prošle godine odlažem kupovinu, sve ostavlajam za sledeću, a imam spreman novac za zamenu.Sve mi nešto iskoči neplanirano, ne smem da se upustim u kupovinu. I još moram prvo da kupim auto, pa tek onda da prodajem ovaj što sad vozim.
Al iskoči ovaj auto, izgleda mi ok, plus što ću verovatno moći da dobijem auto na probu par dana. Videću šta ću uraditi, dok ga ne proverim ne znam ništa.
 
Poduže se prodaje ovaj fokus, ima stari format fotografija na sajtu. Obrati paznju na plivajući zamajac, dal trese auto kad ga palis i gasis, kad dodajes gas i ubrzavas, zna i cela papuča da se trese, komandna tabla itd.

E sad neće to biti sigurno toliko izraženo jer znaju ljudi znanje preprodavci, to će biti tek pomalo tu i tamo. Uglavnom se auto prodaje čim se oseti malo.

Davno drugar došao po mene da me provoza autom koji je kupio od rođaka, ja ćutao jer nije bilo smisla da mu kvarim dan, posle plakao za 2500 evra kolika je bila ovlašćena cena japanca pa je na crno to završio za 1500e.
 
Poslednja izmena:
Plivajuci zamajac je potrosni deo na automobilu i vecina nece prodavati taj autozbog zamajca nego tu moze da bude i jos ponesto.
Ovaj Focus je sa NS tablicama a prodaje se u Sapcu sto znaci da su ga uzeli u zamenu za neki auto.
E sad dali se vlasnik resio bede pa uzeo nesto bolje ili je auto zaista i dobar to se moze ustanoviti kad se vidi.

- - - - - - - - - -

:whistling:
6.jpg
 
Auuuuu a ti bi da sve bude u prvoj boji ,da mu bude uradjen veliki servis,da mu stave nove gume a onda da se prodaje za sitne pare?
Idi da vidis kako je ofarbana fabricki Honda pa pricaj onda o pomorandzinoj kori.
A tek da vidis Mitsubishi!!!
Ja sam drugaru na sajmu u BG koji radi kod njih rekao da bi meni sve i jedna musterija rekla da je auto farban.To je tako fabricki odradjeno da covek ne poveruje.
 

Back
Top