Препоруке за куповину возила

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jomini:
Pa jeste, samo da je Subaru i da može neki pristojan kredit ili lizing...
Evo citam u autobildu:
Subaru ce uskoro preko zvanicniog distributera za Srbiju firme'Nikos C Katamis Ltd' sa Kipra ponuditi imprece sa pogonom na sva 4 tocka 1.5 DOHC 16v boxer motorima sa 105 KS. Max brzina 174, prosecna potrosnja 7.9l. Postojace sedan i sports wagon verzije a cena ce biti ista, izmedju 16 i 17000E , sto je duplo jeftinije od wrx-a. Na nase trziste bi trebalo da stignu do kraja godine.
Ludilo, a?

Dovla:
U auto kuci Stojanovic juce i danas je popust 23% na sve modele Zastave i umalo ne kupih juga ali procitah svoj prethodni post :lol::lol::lol:
Dolazi čovek u salon automobila:
• Dobar dan, interesuje me najnoviji model Yuga ?
• Dobar dan, izvolite pogledati, evo ga ovde... - sačeka ga prodavac.
• Oh, sviđa mi se! Nego ima li klimu?
• Kako da ne, ima i klimu i ABS kočioni sistem i grejanje sedišta! Ima čak i jedno dugme, kad pritisnete izađu krila sa strane i pri većoj brzini možete i da letite!
• Čekaj, jel ti to mene zajebavaš?
• Pa prvi si počeo..

Nameravam da kupim polovni Suzuki maruti, do 2 hiljade evra. Do sada nisam čuo puno pravih informacija o tom automobilu, a nisam bas neki strucnjak. Inače, ne vozim auto bas svaki dan, uglavnom po gradu, brzina mi je nevažna, prvenstveno me zanima da li je skupo održavanje (redovno, delovi), da li se mnogo kvari i ima li neku bas izrazitu manu u bilo kom smislu.
Bio bih jako zahvalan za svaki konkretan savet.

По ономе што сам ја чуо-крш. Боље гледај Југо, ем су јефтинији делови, ем је лепши. Кад седнеш у Марути буди спреман да ће ти сви померити б...љу од зајебанције. А и дати 2000 за Марути... За те паре нађеш одличног Ситроена ВХ.

Hteo bi da kupim novu ladu NIVU...
e sad gde mi treba pomoc...
uzeo bi sa ugradjenim plinom, ali sad je pitanje koji motor... da li neko ima iskustva ili ako moze neki savet sta je bolje...
stari ladin motor koji kazu da je proveren (za njega je jeftin gasni uredjaj) ili ovaj novi koji ima servo volan i EURO4 motor (za taj motor gas 1000 eura)...
servo mi ne znaci toliko, mislim ipak je to lada niva... nego se dvoumim oko ta dva motora...
i ako neko zna da li je i koliko skuplje odrzavanje tog novog motora itd.
ajde da vidim sta ljudi misle o tome...

jomini:
Ebote, koliko modela, da zavidi i jedan Mercedes i VW... :roll:
A koji je onaj sa Pežo motorom? Sa oznakom ''i''?
Pre svega ne bih rekao da je ovaj cenovnik validan... pre svega jos pre godinu dana kada sam hteo da kupim obican Koral receno mi je da se isti vise ne proizvodi vec da se pravi samo In varijanta. Takodje u ovom cenovniku ima i neki Cabrio In L a koliko ja znam Cabrio se odavno ne proizvodi.... ili sam mozda u zabludi :| :| :|
A Pezo motori su L, a i su oznake valjda za Injection ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back