Препоруке за куповину возила

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neki_dr._mr.:
ako neko zna neka mi odgovori:

na mobile.de sajtu se mogu naci vozila starija od 2000 god. i sa vrlo povoljnom cenom, cak za nekih 1000 eur. U opcijama za pretragu sam upisao da hocu eur 3 motor ali ne znam da li mi izbacuje motore koji zadovoljavaju eur3 stanadarde, u smislu izduvnih gasova i sl. jer pretpostavljam da na zapadu imaju rigorozne kontrole ili su to pravi eur3 motori. Jer recimo, izbaci mi auto iz '90 god koji zadovoljava eur3. Nadam se da shvatate sta hocu da pitam.
To jesu pravi euro3 ali nahdnadno uradjeni zbog poreskih olaksica.Za uvoz u Srbiju auto mora da je izasao iz fabrike sa euro3!Sva vozila u Evropskoj uniji registrovana posle 1.1.2001.god MORAJU i sigurno imaju euro3.Naravno postoje mnogi modeli starijih godista koja imaju euro3 standard.Provera euro3 se ne moze sigurno utvrditi brojem motora,sasije.Dali je neki auto euro3 ili ne mozes utvrditi na plocici homologacije.Neki proizvodjaci imaju jos od 97. euro3.........Suzuki Baleno 1.3bb od 97,Micubushi Carisma GDi od 98.god....

Mogu da ti kazem za Austriju,mada mislim da ovo vazi i za Nemacku.Odjavu ne placas ti nego prodavac,ti placas prijavu (oko 160e),dobijes Zoll tablice (austrijske su plave ko policiske)osiguranje za nekoliko dana nema sanse da je vise od 100e max(pod uslovom da ne uvozis Ferari),putarine su ti A+H (20e),benzin relativna stvar,kazi ga 60e....smestaj,hrana...nema sanse da te kosta sve ukupno vise od 500e!Ako kupujes na placu mozes da dobijes nazad 20odsto,posto je obicno uracunat porez a ti izvozis auto iz zemlje......

image.php

image.php

image.php

image.php

'87 godište, prešao 200000km, 1.8 litara 98 ks, Sve na struju i sve radi. Išao sam da ga vidim. Cena 1200 eura... Šta mislite? Ipak su smešne pare...

Meni licno je pun ku*ac krseva i jeftinih automobila... tek kada ne bih imao nista da vozim onda bih ga uzeo... generalno nista lose ne mislim o ovom autu i smatram da je cena ok, ako je sve ispravno kao sto kazes... Mada opet nije lose uzeti ga kako bi se Subaru postedeo odvratne soli koja razjeda farbu, kao i da bi se uvela preventiva od sudara sa nekim nesmotrennim "crnogorcem" ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back