Predsedniče jednu državu čini suverenitet,integritet i teritorijalna celovitost

Не, овај став покушавају безбедњаци отерани насилно у пензију да објасне АВ-у.

Буде ли шта потписао добија метак или бентли.

Ни Ватикан ни Израел нису признали Косово Репубљик.

Aha, on je jadan pošten, a oni ga teraju na zlo... :lol:
 
А има и граничне прелазе......

Ja samo koristim Yandex maps :)

Capture.jpg


light Rusofilia me tera na to :rotf:
 
Kosovo je Srbija a treba mi viza da bi otišao tamo, je l' slušate vi sebe?

Ma možeš ti tamo da budeš i biće niže vrste, lovina za odstrel bez lovostaja, možeš budeš zabranjen, to nije tvoja odluka nego sila, sila koja nema uporište u bilo čemu osim u sili.

Upravo zato što je sila i treba naše priznanje, jer je to jedini način da se sila verifikuje, o tome pričam, ako nismo sposobni da vratimo naše onda jesmo sposobni da ne priznamo otimanje.

Toliko smo dužni našoj deci i toliko smo dužni našim dedovima, njima nije bilo teško da zapucaju preko Albanije i nazad zarad toga, nama je teško da kažemo nećemo.

Jesu zarad nas ovakvih nikakvih i kilavih ginuli?

- - - - - - - - - -

Čemu nervoza i pritisci ako je Kosmet završena priča, ako je to nezavisna država zašto im treba amin jednog takog beznačajnog subjekta u svetskim okvirima?
 
Ma možeš ti tamo da budeš i biće niže vrste, lovina za odstrel bez lovostaja, možeš budeš zabranjen, to nije tvoja odluka nego sila, sila koja nema uporište u bilo čemu osim u sili.

Upravo zato što je sila i treba naše priznanje, jer je to jedini način da se sila verifikuje, o tome pričam, ako nismo sposobni da vratimo naše onda jesmo sposobni da ne priznamo otimanje.

Toliko smo dužni našoj deci i toliko smo dužni našim dedovima, njima nije bilo teško da zapucaju preko Albanije i nazad zarad toga, nama je teško da kažemo nećemo.

Jesu zarad nas ovakvih nikakvih i kilavih ginuli?

- - - - - - - - - -

Čemu nervoza i pritisci ako je Kosmet završena priča, ako je to nezavisna država zašto im treba amin jednog takog beznačajnog subjekta u svetskim okvirima?

Kosovo je referendumsko pitanje, neka narod odluči hoće li da se rukuje ili ne.
 
Od parčeta papira sve polazi, to parče je osnova, na tom parčetu papira su neki našli opravdanje da zarate zarad nekog ostrva udaljenog hiljadama kilometara i na kom jedino ovce opstaju.

Zasto se stalno poredite sa Britanijom Tacer lol?

Niti je Kosovo malo ostrvo niti mi imamo mornaricu a ni vojsku. A nemamo ni tu ekonomiju i polozaj Britanije.
 
Poslednja izmena:

Back
Top