Srećan Vam rođendan Председниче Републике Србије, Господине Председниче Александре Вучићу

Poruka
24.038
Na današnji dan, već davne 1970. godine, rođen je jedan od najvećih humanista svih vremena, koji ovaj svijet krasi kao što ga je krasio renesansni čovjek Leonardo da Vinci.
Pozivam sve forumaše da čestitaju, požele dug život i dobro zdravlje, te još dugi niz godina na čelu države Председникy Републике Србије, Господинy Председникy Александpy Вучићy.

:pivce::vzagrljaj::vatromet:
 
Hepi brdej. :mrgreen:

Aco_Srbine_Tanjug.jpg
 
Ја тврдим да Републике нема, нити је било од 1944.г.
А ја мислио да је до те године била Монархија, а Република тек од те године настала...ал сам ја био у заблуди. :)
 
А ја мислио да је до те године била Монархија, а Република тек од те године настала...ал сам ја био у заблуди. :)

Наравно да си био у заблуди.

Монархија је уништена, а Република никада није успостављена

Тако да немаш ништа од то двоје
 

Moler iz sela Sovljak slavi Vučićev rođendan: Pozvano čak sto zvanica​

Stanislav Tomić Cale iz sela Sovljak kod Uba odlučio je da danas proslavi rođendan predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
On je pozvao stotinjak prijtelja i meštana svog sela na proslavu. On kaže da je njegov motiv to što je jedino pod vlašću Aleksandra Vučića radio i zaradio kao čovek.

"Ja imam malu molersku radnju koja se pored moleraja bavi tesarskim i fasaderskim poslovima, zove se 'Lena' po mojoj unuci od sina, kojeg sam nažalost izgubio, zbog toga me duša boli kada vidim kako našeg predsednika i njegovu decu kojekakvi probisveti vređaju na najgori mogući način. Zbog toga sam odlučio da sazovem moje prijatelje i ne gledam ko je vlast i opozcija, već zovem ljude sa kojima brojim ove božije dane na zemlji.

1709665229158.png
 
Наравно да си био у заблуди.

Монархија је уништена, а Република никада није успостављена

Тако да немаш ништа од то двоје
Ти си рекао да Република ме постоји од 1944 што би значило да је то тада постојала...
 

Moler iz sela Sovljak slavi Vučićev rođendan: Pozvano čak sto zvanica​

Stanislav Tomić Cale iz sela Sovljak kod Uba odlučio je da danas proslavi rođendan predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
On je pozvao stotinjak prijtelja i meštana svog sela na proslavu. On kaže da je njegov motiv to što je jedino pod vlašću Aleksandra Vučića radio i zaradio kao čovek.

"Ja imam malu molersku radnju koja se pored moleraja bavi tesarskim i fasaderskim poslovima, zove se 'Lena' po mojoj unuci od sina, kojeg sam nažalost izgubio, zbog toga me duša boli kada vidim kako našeg predsednika i njegovu decu kojekakvi probisveti vređaju na najgori mogući način. Zbog toga sam odlučio da sazovem moje prijatelje i ne gledam ko je vlast i opozcija, već zovem ljude sa kojima brojim ove božije dane na zemlji.

Pogledajte prilog 1509781
Срећно весеље домаћине! :ok:
 

Back
Top