Domaći izdajnici i strani plaćenici koji ruše državu

Ми да смо озбиљна држава те две гњиде Лазовић и Грбовић били би одмах ухапшени, али одмах, и осуђени на вишегодишње тешке робије (као и гомила сличних) за позивање на рушење поретка и деловање против државе Србије али они неће никада бити ухапшени јер на челу државе налази се неко ко је апсолутно иста гњида и издајник као и њих двоје. Између њих нема апсолутно никакве разлике.
I dok ambasador Hil odlucuje sta da vucici misli i radi i to javno, tebi ovde opozicija kriva, jer trazi nezavisni istragu dokazane kradje izbora, posto se nadlezne institucije oglusile na podnesene prijave i tuzbe.
Ne smeta ti ni to sto odjednom, poslije izbora, siptarija dobi pravo da se vozaju sa tablicama nezavisnog kosova, sto mogu sa svojim pasosima da legalno putuju kroz Srbiju, ne smeta ti ni expresno usvajanje nove rodne transformacije srpskog jezika tj, njegovo skrnavljenje i kaznjavanje ako ga javno ne izgovaras . . . Ni ukidanje dinara na KiM, kao vec potpisanog akta briselskim dogovorima, jos davne 2012 i to od strane dacicija i vucicija? Masala srbine!
 
I dok ambasador Hil odlucuje sta da vucici misli i radi i to javno, tebi ovde opozicija kriva, jer trazi nezavisni istragu dokazane kradje izbora, posto se nadlezne institucije oglusile na podnesene prijave i tuzbe.
Ne smeta ti ni to sto odjednom, poslije izbora, siptarija dobi pravo da se vozaju sa tablicama nezavisnog kosova, sto mogu sa svojim pasosima da legalno putuju kroz Srbiju, ne smeta ti ni expresno usvajanje nove rodne transformacije srpskog jezika tj, njegovo skrnavljenje i kaznjavanje ako ga javno ne izgovaras . . . Ni ukidanje dinara na KiM, kao vec potpisanog akta briselskim dogovorima, jos davne 2012 i to od strane dacicija i vucicija? Masala srbine!
Проблем је што сте се ви острвили на једну личност и мислите да сад ако склоните ту личност да ће потећи мед и млеко у Србији. Не видите да је проблем сложенији од тога ,,уаа Вучић".
 
Проблем је што сте се ви острвили на једну личност и мислите да сад ако склоните ту личност да ће потећи мед и млеко у Србији. Не видите да је проблем сложенији од тога ,,уаа Вучић".
Taj izrod, doveden i obradjen uz pomoc stranaca, preko 12 god rastace drzavu i narod, poslije njega ostace samo pustos . . .
 
Zato što mi je teško da priznam i sam sebi da je moj narod spao na ovo. Posle toliko velikana koje smo iznedrili sad nam ovo vedri i oblači. Mislim, Brnaba, Kebara, Staša i ostali?!
Мислиш да смо били паметнији за време наших великана?

Зато и јесу великани.
 
Taj izrod, doveden i obradjen uz pomoc stranaca, preko 12 god rastace drzavu i narod, poslije njega ostace samo pustos . . .
trpaju milione u svoje dzepove,,, ups, milijarde! kada srbija upadne u duznicko ropstvo, srbi ce izumreti u roku od par decenija, ili pobeci ko god bude mogao, a naselice je kenijci, azijati itd

Миша Ђурковић: Kaко смо продали земљу


Но најлуђи и најопаснији скорашњи пример је де факто предаја Енглезима антенског система Телекома. Ради се о послу који ће Енглезима сам Телеком да отплати за свега пет година тиме што ће да изнајмљује тек продату опрему од новог газде! А у питању је безбедносно најосетљивија жила куцавица комуникација на овим просторима. То раде само колоније. Но захваљујући таквим пословима, као што смо видели по транскриптима објављеним у Вестима, неки фини људи овде могу да прославе стечену прву милијарду евра богатства.

sns i av su najveci lopovi koje je srbija videla IKADA!!! grabe lopatama ...NE DA SU SRUSILI DRZAVU VEC I DALJE PLANIRAJU DA PLJACKAJU, 10 20, 30- 40 50 MILIJARDI, TE PARE CETE VRACATI DAJUCI KRV SVOJU, i na kraju cete da izumrete radeci u rudnicima vracajuci vuciceva zaduzivanja, a ostacemo samo mi SRBI u dijaspori
И тако долазимо у ситуацију да будзашто продајемо најважније ресурсе сопствене земље, почев од воде, чистог ваздуха који нестаје, рудних ресурса, инфраструктурног крвотока, све до најплоднијих ораница и грађевинског земљишта који домаћи и страни тајкуни управо добијају за џабе кроз бесплатну конверзију. Ради се о новој мултимилионској пљачки
 
Poslednja izmena:
И данас, они исти причају о Карлобагу,Вировитици...Темишвару...
Само их нико не слуша...
А то их боли...
поражена политика...празна идеологија...празни људи...

И под обавезно подржавају враћање војног рока,јачање "армије"...
у сумаглици виде Стаљина и марш црвене армије...

Тешка је старост...
 
I dok ambasador Hil odlucuje sta da vucici misli i radi i to javno, tebi ovde opozicija kriva, jer trazi nezavisni istragu dokazane kradje izbora, posto se nadlezne institucije oglusile na podnesene prijave i tuzbe.
Ne smeta ti ni to sto odjednom, poslije izbora, siptarija dobi pravo da se vozaju sa tablicama nezavisnog kosova, sto mogu sa svojim pasosima da legalno putuju kroz Srbiju, ne smeta ti ni expresno usvajanje nove rodne transformacije srpskog jezika tj, njegovo skrnavljenje i kaznjavanje ako ga javno ne izgovaras . . . Ni ukidanje dinara na KiM, kao vec potpisanog akta briselskim dogovorima, jos davne 2012 i to od strane dacicija i vucicija? Masala srbine!
Ти да си прочитао било који мој пост видео би да ову власт стављам у исти кош са опозицијом јер су изгајници и једни и други и то све раде у договору.
Колико видим та опозиција није ни један једини пут извела народ на улице и кренула да руши овај издајнички режим када је прихватио било шта од погубних ствари за овај народ. Осим неколико анемичних изјава то је све. Што није позвала народ на оружје, војску да устане, полицију да ухапси издајника него се млате као последњи ретарди мање или више тривијалним стварима.
 
I dok ambasador Hil odlucuje sta da vucici misli i radi i to javno, tebi ovde opozicija kriva, jer trazi nezavisni istragu dokazane kradje izbora, posto se nadlezne institucije oglusile na podnesene prijave i tuzbe.
Ne smeta ti ni to sto odjednom, poslije izbora, siptarija dobi pravo da se vozaju sa tablicama nezavisnog kosova, sto mogu sa svojim pasosima da legalno putuju kroz Srbiju, ne smeta ti ni expresno usvajanje nove rodne transformacije srpskog jezika tj, njegovo skrnavljenje i kaznjavanje ako ga javno ne izgovaras . . . Ni ukidanje dinara na KiM, kao vec potpisanog akta briselskim dogovorima, jos davne 2012 i to od strane dacicija i vucicija? Masala srbine!
Где сам ја то рекао да ми је опозиција крива а да власт није?Наведи маме ти.
Молим те потруди се да мало подробније читаш нечије постове, и бар еколико уназад, па онда коментариши.
 
Vučić i njegovi Radikali uništavaju srpsku kulturu, tradiciju i običaje, a neće se smiriti dok ne svedu Srbiju na Beogradski Pašaluk. Uništili su obrazovanje do te mere da smo najneobrazovaniji u Evropi što im je i cilj kako bi lakše manipulisali sa narodom.
Знам, у време досманлија,,цветале" су и српска култура и традиција... :roll:
 
Срамотно је што овакво мишљење постоји међу Србима...
Свашта.
Срамота је шта је он радио и како нас је назадовао.
Ово данас је директна последица његове владавине.

А то,што има људи који ( су га) га подржавају,то је посебна прича.
 

Back
Top