Predsedniče jednu državu čini suverenitet,integritet i teritorijalna celovitost

Toliko smo podeljeni da ako dođe do obračuna neće da nas ima.

Ако се ми не обрачунамо са њима, они ће се обрачунати са нама - тихо ће нас подавити у криминалу, пљачки, лажима и недостојностима !

То су тамне и нечастиве структуре - пандемонија.
 
U rat jer to Vučić kaže? Ko se čestit plaši rata ako time sprečava izdaju?

Ne ide to tako, ratom ne bi sprecio izdaju , samo bi napravio jos veci problem.

Treba misliti glavom malo.

Za sada nema resenja ... drugo bi bilo da siptari nemaju NATO iza sebe.

JOS ono govedo kaze da se 1244 odnosi na Jugoslaviju a ne na Srbiju :D a svi ste jedva cekali da se Juga raspadne ... pa i ona krnja SRJ ...

Ovako cemo imati Srbiju bez siptara ... valjda je to nacionalistima bolja opcija.

Meni je svejedno , Srbija bez Kosova ili sa Kosovom , ovo ostaje banana republika a to me vise boli ...
 
Poslednja izmena:
Eno im šamarčina od Zaharove, Rusija ne podržava izd... razgraničenje.

Наравно !

Увек је био циљ да се не реши питање њихове државе Косово, нашег Космета

То је Геополитичка игра великих : Руси и Кинези вуку Космет у Р1244, а САД и ЕУ су забили колац да нигде не оде.

Статус кво ће потрајати још деценијама.

Велики се поделили па вуку на супротне стране, а ми крваримо...

- - -

циљ да се не реши питање Космета, велики неће да се договоре

- - - - - - - - - -

Ja drumom a ti šumom.

Srbija nema suverenitet, dakle ustav je parče papira.

Чињенице нису стварност, већ исправно тумачење и разумевање тих чињеница чини стварност.

Ниси ти баш свој !
 
Наравно !

Увек је био циљ да се не реши питање њихове државе Косово, нашег Космета

То је Геополитичка игра великих : Руси и Кинези вуку Космет у Р1244, а САД и ЕУ су забили колац да нигде не оде.

Статус кво ће потрајати још деценијама.

Велики се поделили па вуку на супротне стране, а ми крваримо...

- - -

циљ да се не реши питање Космета, велики неће да се договоре

- - - - - - - - - -



Чињенице нису стварност, већ исправно тумачење и разумевање тих чињеница чини стварност.

Ниси ти баш свој !

Ovo kao da je prepisana direktiva iz Internet tima SNS-a.
 
Dakle resenje u vidu dijaloga ne postoji ... samo rat i da oslobodimo Kosovo od siptara.

Тако то виде велике силе !

ми тренутно нисмо способни да решавамо сами тај проблем, а неке велике силе тренутно имају преча посла на у другим регионима да нам стану иза леђа !
 
Presedniče Vučiću voleo bih da kao pravnik,-iako nisi zaista nijedan dan radio taj posao pogledaš ovo što sam ti napisao u naslovu teme.Ja kada sam učio škole postojao je predmet opšenarodna odbrana i društvena samozaštita i ja sam imao maksimalnu ocenu i profesor me je vodio u druga odeljenja da pokažem kako učenik može da zauzme mesto profesora.Voleo bih da si i ti učio ovaj predmet.Jer da jesi ti bi znao šta čini jednu ozbiljnu državu a koja je sada nažalost sve samo to ne.
Pošto ovo nećeš pročitati jer nemaš vremena ja ću reći forumašima.Gospodo predsednik je od države napravio lakrdiju i hteo bi da sa krv predaka plaća mir koji je prihvatljiv samo za kukavice.

Вараш се, чита он све, или бар ови његово па му реферишу.

Шта мислиш шта ради када каже да је у послу по 16 часова па и више.

Само прати опозицију и опозициона мишљења, анализира и рачуна када је време за избора, која лаж ће проћи код народа и колики политички плус ће му донети.

Највећи део му је партијски рад, а мање државни.
 
Ovo kao da je prepisana direktiva iz Internet tima SNS-a.

Не, овај став покушавају безбедњаци отерани насилно у пензију да објасне АВ-у.

Буде ли шта потписао добија метак или бентли.

Ни Ватикан ни Израел нису признали Косово Репубљик.
 
Kad bih ja znao šta si ti i koga pitao u tom konfuznom postu možda bih i pokušao da odgovorim.

Проблем је у том што ни на таква једноставна питања не можеш да схватих

Зато сам и написао тако једноставо, мислећи да ће појединци да схвате али и то им делује прекокомпликовано....

Остављам ти време да смислиш......
 
Тако то виде велике силе !

ми тренутно нисмо способни да решавамо сами тај проблем, а неке велике силе тренутно имају преча посла на у другим регионима да нам стану иза леђа !

Velika sila Rusija ...


o provodu u Guci :super:

Odlicno si rekao , dok se oni dogovaraju i kroje sudbinu nama ... mi krvarimo.
 
Ne ide to tako, ratom ne bi sprecio izdaju , samo bi napravio jos veci problem.

Treba misliti glavom malo.

Za sada nema resenja ... drugo bi bilo da siptari nemaju NATO iza sebe.

JOS ono govedo kaze da se 1244 odnosi na Jugoslaviju a ne na Srbiju :D a svi ste jedva cekali da se Juga raspadne ... pa i ona krnja SRJ ...

Ovako cemo imati Srbiju bez siptara ... valjda je to nacionalistima bolja opcija.

Meni je svejedno , Srbija bez Kosova ili sa Kosovom , ovo ostaje banana republika a to me vise boli ...

Ajde ovako mi NATO-u kažemo ili mi ili ni šiptara ni nas.Ali za to treba mooda.
 
Kosovo je Srbija a treba mi viza da bi otišao tamo, je l' slušate vi sebe?

Lepo si napisao ispod nadimka , Ne-dualizam.

- - - - - - - - - -

Ajde ovako mi NATO-u kažemo ili mi ili ni šiptara ni nas.Ali za to treba mooda.

Dakle nisu nas dovoljno bombardovali ... i dalje bi da ginemo i da se svede Srbija na milion Srba ...

Kazes muda ... a na mapi smo jedna bleda tacka.

Nismo mi Francuska , ni Turska pa da se toliko kurcimo... doduse mozemo ali onda se vracamo na BG pasaluk.

Ajde lepo , neka se Rusi odluce da otvore tu bazu u Nisu pa da pevamo pesmu :bye:
 

Back
Top