Srećan Vam rođendan Председниче Републике Србије, Господине Председниче Александре Вучићу

Jučer su se zlikovci okupili na Iblerovom trgu i sklopili pakt (sa Sotonom).
Uopće ne sumnjam da se vračalo, šamanisalo, satanisalo, orgijalo, pirovalo, žarilo i palilo do sitnih jutarnjih sati.

Hrvatski jahači Apokalipse na okupu (osim Kreše Pajsera, to je dobar čovjek, ali zaveden);

ecf3a09812718e6d9ec6.jpeg


ali sve će to Sv. Andrej okaditi.

Pogledajte prilog 1510096
Veliki vođa i domoljub AP vs jugo-srbo-četničko-imperijalističko-orijentalno-crveno-zombizirani neprijatelji svega hrastskog
 
Koliko god izranjavano, koliko god se u oklop ukopalo... meko, ranjivo srce izađe na vidjelo.

🥰 🐈

Taj čovjek nije čovjek, već anđeo u ljuskom ruhu, a tamo gdje je on kročio, izrasti će cvijeće.
Колико само доброте и љубави извире из њега. Ја мислим да он свом душом воли чак и своје најокорелије непријатеље.

Он чак и Ђиласу жели добро. :heart:
 
Он чак и Ђиласу жели добро. :heart:
Pa zbog toga ja i pišem protiv Žutih.
Sjeti se kada je Conan zapalio Valeriu, pa čarobnjak pita Subotaija zašto plače, a ovaj kaže: "On je Conan, on ne zna plakati. Zato ja plačem umjesto njega."

Tako i ja ne podnosim Đilasa, umjesto Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa, zbog toga što On ima srce za sve, pa i za belosvetski ološ i barabe.
Srce mu je neiskvareno, dječje, mogao bi jahati Kinton, kao Son Goku.
 
Pa zbog toga ja i pišem protiv Žutih.
Sjeti se kada je Conan zapalio Valeriu, pa čarobnjak pita Subotaija zašto plače, a ovaj kaže: "On je Conan, on ne zna plakati. Zato ja plačem umjesto njega."

Tako i ja ne podnosim Đilasa, umjesto Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa, zbog toga što On ima srce za sve, pa i za belosvetski ološ i barabe.
Srce mu je neiskvareno, dječje, mogao bi jahati Kinton, kao Son Goku.
Да, Господин Александар Вучић је уверен да је Ђилас добар човек на странпутици, он не жели да види да је Ђилас покварени издајник и непријатељ и државе и народа који ради за паре.
 
Само је Вучић могао у својој влади да скупи такве мазгове, пардон ''мозгове'', цела влада је добро проституисана, пардон конституисана, а свака личност равномерно затупљена, пардон заступљена.
 

Back
Top