Prebio me stub za rasvjetu ulice

makaze%20za%20kevlar.jpg

:ok:

To! Treba manijacima odseći jaja i onu stvar :evil:

ma šta bre, ubiti na licu mesta!
 
pa , vish da ti je bilo lepo ;)
podrska...:ok:
TTTT ajde izadji na vidjelo, KO SI TI?;), jeste bilo je lijepo:mrgreen:, provociras nas odje..aaaa i taj vuk(ili pak lija, ne znam) na avataru me nervira;)
Bas lepo sto si ovo podelio sa nama...:mrgreen::think:..

pa sta znam, rekoh da napravim lijepim dan damama kad procitaju, svidjelo ti se, eeee al' upravo sam na prethodnoj str.napisao da dogadjaj nije istinit:(, mada bih volio da tako odlijepim , do te mjere da se zakucam:mrgreen:
 
pa sta znam, rekoh da napravim lijepim dan damama kad procitaju, svidjelo ti se, eeee al' upravo sam na prethodnoj str.napisao da dogadjaj nije istinit:(, mada bih volio da tako odlijepim , do te mjere da se zakucam:mrgreen:

Stvarno nije istinit? :eek:
Nije lepo sto to radis, lazes nas ovde i mazes...
Al' jesi mi stvarno ovom pricom ulepsao dan, mnogo ti hvala...idealan nacin.
:rotf:
 
TTTT ajde izadji na vidjelo, KO SI TI?;), jeste bilo je lijepo:mrgreen:, provociras nas odje..aaaa i taj vuk(ili pak lija, ne znam) na avataru me nervira;)
Ja sam na vidjelu uvijek,samo treba da gledas :cool:.....Zasto bi te nervirao moj avatar ? Nije ni vuk , ni lija...Vucica...neukrotiva i odana..., a provocira te tvoja radoznalost ne ja;):cool:....Crvena ili Plava...ti odlucujes...A da vam je lepo kad mastate...znam:mrgreen:...al treba se probuditi...
 
Ja sam na vidjelu uvijek,samo treba da gledas :cool:.....Zasto bi te nervirao moj avatar ? Nije ni vuk , ni lija...Vucica...neukrotiva i odana..., a provocira te tvoja radoznalost ne ja;):cool:....Crvena ili Plava...ti odlucujes...A da vam je lepo kad mastate...znam:mrgreen:...al treba se probuditi...

Zato sto ne volim ni vukove, a jos manje vucice.
Neukrotiva?U kom smislu?:D.
Naravno da sam radoznao, covjek je po prirodi radoznalo bice.
Lijepo je kad se masta.
 
Zato sto ne volim ni vukove, a jos manje vucice.
Neukrotiva?U kom smislu?:D.
Naravno da sam radoznao, covjek je po prirodi radoznalo bice.
Lijepo je kad se masta.
Sto ne volis vukove ? Nisi valjda poverovao u pricu o crvenkapi ?;) Neukrotiva u smislu da je nemoguce mene dresirati...znas ono glava - bandera...?Misliti svojom glavom...ko ima dve , onom sto se ne crveni;):cool:...Radoznao je onaj ko poseduje intelekt...nemaju ga bas svi...:( A mastati jeste lepo , al je jos lepse ostvariti snove....al,moras da se probudis da bi to uradio :D Inace jos nisi udario u stub...Kad to budes uradio probudices se ;):cool:....a glava te nece boleti...jer ima stubova tvrdjih i od najtvrdjih glava...samo ga jos nisi sreo...;)
 

Back
Top