Pravljenje figurica za torte - cake toppers

evo malo mojih zanimacija
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 
Svaka cast Cilence. Prelepo je.
Kada sam rekla da sam protiv kurseva to je bilo upravo iz razloga sto za mnogo novca dobijes samo par caka koje mozes pokupiti i sa Youtuba.Sa druge strane ako nemas valjan alat,dzabe ti kurs,kada nemas kod kuce cime raditi.Zato verujem i stojim iza toga da je ovo nase druzenje, dobra volje i puno strpljenja i vremena zlata vredna.Vec nekoliko puta sam rekla da b i najbolje bilo kada bi organizovale druzenja radnog karaktera.Znam da se neke zene iz ovog naseg posla druze na vikend izletima,gde iznajme apartman ili sobu u nekoj od nasih banja ili sl. i dva-tri dana se druze ali i rade...pomazu jedna drugoj upravo u ovakvim stvarima. Razmenjuju recepte,iskustva,savete i uce jedna od druge. Nas problem je vreme ali i najcese mala deca i porodica koju treba ostaviti kod kuce za to vreme.Mada mislim kada bi se organizovale da bi se i to moglo odraditit.Na kraju krajeva,zasto to mora biti ceo vikend.
 
Evo moj sin jos uvek ne spava verovali ili ne!! i tako nas dvoje se kombinujemo, smanjim sliku i sebi i njemu po pola ekrana, on crtace, ja na forum. I kad je ugledao (nisam ni znala da viri u moj deo ahaha) Garfija, samo je uskliknuo: "Jao, tojta i gafid!!" :D I ja sam odusevljena, u orginalu su i on i Odi!
 
Poslednja izmena:
Prvo se moram zahvaliti svima vama divnim djevojkama na bonama i pohvalama.
Velika se podrška i potvrda da je dobro ono što radima:)
Ljubim vas sve:cmok2:

Još jedan buketić od mene,ispričavas se na lošoj fotografiji,jučer mi je fotoaparat
odbio poslušnost i rekao da je dosta:)))
Obzirom da sam na Pagu i popravak će pričekati!
Fotka je sa moba,a rezolucija mu je lošaaaaaa:(

Klematis,klinčić Dianthus,cvijetovi lavande,ljučasta papričica,cvijet Oxalisa
attachment.php




hocu i ja ovako:)))))))))))))))))))
 
Poslednja izmena od moderatora:
Baš ste prave čarobnice, ne znam šta je lepše ćvetići ili figurice. Bravo :klap:
Moram samo da dodam da sam i zainteresovana za za 'kurs' tipa druženja na bilo koji način. To sam već i napisala i čini mi se da sam vam dala ideju. Ne mora se ići u skupe hotele, motele.... Pogotovo što tamo i nema baš nekih uslova, soba krevet a gde je radna površina.....može se ti sve organizovati kod jedne od nas. već ste se , ili smo se, par puta sastajali ali nije bilo radno. Može se organizovati i drugačiji koncept.
Hoću još da kažem da se ovde mogu dobiti saveti i to baš dobri. Medjutim, ne mogu ja da davim nekoga kome je vreme dragoceno zato što se ja ovim ipak bavim iz hobija. To je, bar za mene, uvek prepreka da nekoga davnem. Bila sam dosadna dok nisam savladala neke osnovne veštine, ali sada baš ne bih htela da preterujem. Jasno je da svi nismo u istoj poziciji pa zato i glasam za nekakav kurs, ili bolje reći direktnu demonstraciju veštine.
 
Evo mojih ruku delo. Gledajući vaše figurice usudila sam se da pokušam da napravim svog prvog Winnie the Pooh-a. Puno mi znači što mogu da iskoristim neka vaša rešenja, to mi u mnogome ubrzava rad, mada to traje taman koliko vi napravite i 3 torte sa sve figuricama. Medjutim moje zadovoljsvo, kao i zadovoljstvo onih za koje ih pravim su neizmerni, pa potrošeno vreme nije bitno.

attachment.php

attachment.php
 
Baš ste prave čarobnice, ne znam šta je lepše ćvetići ili figurice. Bravo :klap:
Moram samo da dodam da sam i zainteresovana za za 'kurs' tipa druženja na bilo koji način. To sam već i napisala i čini mi se da sam vam dala ideju. Ne mora se ići u skupe hotele, motele.... Pogotovo što tamo i nema baš nekih uslova, soba krevet a gde je radna površina.....može se ti sve organizovati kod jedne od nas. već ste se , ili smo se, par puta sastajali ali nije bilo radno. Može se organizovati i drugačiji koncept.
Hoću još da kažem da se ovde mogu dobiti saveti i to baš dobri. Medjutim, ne mogu ja da davim nekoga kome je vreme dragoceno zato što se ja ovim ipak bavim iz hobija. To je, bar za mene, uvek prepreka da nekoga davnem. Bila sam dosadna dok nisam savladala neke osnovne veštine, ali sada baš ne bih htela da preterujem. Jasno je da svi nismo u istoj poziciji pa zato i glasam za nekakav kurs, ili bolje reći direktnu demonstraciju veštine.

to bi i ja bas volela :)
 

Back
Top