Da li poručujete uvek istu hranu?

Pinocchio

Elita
Moderator
Poruka
18.370
Da li u restoranima poručujete uvek istu hranu, jela... ili volite da eksperimentišete?

Da li ste nekada poručili nešto ne znajući šta ćete dobiti u tanjiru?

Kada sam na poznatoj teritoriji to je jednostavno, ali u inostranstvu je ipak rizik i uvek mu se prepuštam. Pa se može desiti da dobijete nešto što ni ne liči na hranu, a kamoli da može da te zasiti.
 
Kada ubediš dete da rizikuje i da poruči šta joj se dopada.

Mango sa škampima. Bezukusno i možeš samo fotkati, probati i posle poručiti nešto drugo da utoliš glad.

1000016953.jpg
 
Hm, da. Pojedemo loše u nekom restoranu i izbegavamo ga, a možda se promenio kuvar i sada je bolji nego ikada. I obrnuto naravno. Samo jednom sam jela neku lepu salatu slično Cezar i sledeći put već to nije bilo to, kuvar se promenio.

Kao i pizza u Norveškoj kući. Jednom smo slučajno poručili i bila je savršena, ali samo jednom.
 
Hm, da. Pojedemo loše u nekom restoranu i izbegavamo ga, a možda se promenio kuvar i sada je bolji nego ikada. I obrnuto naravno. Samo jednom sam jela neku lepu salatu slično Cezar i sledeći put već to nije bilo to, kuvar se promenio.

Kao i pizza u Norveškoj kući. Jednom smo slučajno poručili i bila je savršena, ali samo jednom.
Tamo gde jedem me znaju i lepo mi devojka kaze nemoj pire hladan je,msm gde imaju veci promet bude uvek sveze i toplo je ne prave puno,indijanci nemaju promet jer su fusarili i hoce laki kes,na sve strane hrana, vezujem se za proverene i predjem 50km za rucak i nabavku,zadnji put strudla s makom hlebasta gde kupujem i sta nista izadjem ne kupim,ako nisu pametni posle 50× zasto nisam zadovoljan da to ne sme da im se desi nek prave tako
 

Back
Top