Pravila u MOJOJ SOBI

Kod mene ne pise nista sa spoljasne strane...sa untrasnje strane samo stoji otkinuta ploca na kojoj pise "Izlaz:arrow:" :lol:

Nikada nisam bio ljubitelj lepljenja postera po zidovima, samo sam nekada skrabao po zidu, slucajno... :aha:
 
niko nista ne postuje,pa su nepotrebna! Jedino sta stvarno mrzim jeste da mi neko pomera stvari sa stola. Na stolu drzim sve sto je vazno i cesto je tu krs,ali opet krs u kom ja znam red,a kad mi neko pomeri nesto odatle posle ne mogu da nadjem.
 
Nepisu pravila samo stoji par nalepnica guranina "DODJI JUCE" ,i tabla zabranjen ulaz high voltage !

INace uzasno me nervira kad m ineko sere da sredim sobu u kojoj je haos,kad mi neko preturapo stvarima,fuokama,ormanima,da dira gitare za to ubijam,da prosipa bilo koje tecnosti po sobi i najvaznije da neulazi bez kucanja !
 
U principu sve je dozvoljeno , jedino sam banovao krvave uloske ,pikavce i pepeo po tepihu , iskoriscene spriceve,vaginalni sekret i peglu .A ostalo mi ne smeta , ustvari smeta mi i kada ujutro nadjem gomili flasa od piva popijenih do pola ,ili cak i manje ,stoka pijana se bahati,a posle me duša boli . :roll:
 
sa spoljne strane vrata ima poster csi: dont enter this room :mrgreen: nalepnica guarana ne reci osam i nalepnica zabranjeno pusenje :mrgreen:
nema pravila, kod mene radi ko sta hoce, cak mi preturaju i po fiokama :lol:
jedino vrata moraju uvek da budu zatvorena :p
 
Hm... nemam ništa zalepljeno na vratima, jer matori šize kad vide nešto tipa
parental_advisory_explicit_content_lge_logo.gif
Ili bilo čega drugoga što ima neki natpis na engleskom.
Tako su uglavnom oni ti koji nalažu pravila, a jedno od njih jeste da ja ne smem da imam svoja.
 
Obzirom da živim sam, sam i kršim neka svoja pravila, ako takva uopšte i postoje.

U principu, ne volim nered, a stalno ga stvaram na ovaj ili onaj način, a što se ostalog tiče, prerastao sam odavno te "ne ulazi, bomba" fore.

To mi je uvek bilo glupo. Jednostavno kažeš da svako kuca pre nego što udje, i to je to. Stavljanje tih plakata i flajera na vrata sobe je više trend, nego odraz istinskog nezadovoljstva. U principu, ne menja ništa, nego je kul kad ima neka dobra slika, pa svi zastanu da osmotre.
 
A jebaga za te stvari postoji ključ :D
Mada i pored toga imam problem, zamisli iz opravdanih razloga zaključaš sobu i kad se vratiš 12 sati kasnije i otključaš, a vidiš unutra mrve neko sedeo jeo :lol: nešto od stvari fali, nešto pomerano, a svi se prave ludi :confused:
Imam duže vremena problema zbog telefona, kupio sam dva bežična telefona, jedan kod mene a jedan evo vama kad ste stoka, al jok, moj nikad nije na svom mestu i svi ga uzimaju, kao fol nisu mogli da nadju ovaj drugi, već sa počeo da bijem zbog toga jer dobro znaju kako da ga nadju, 15 komada da sam im kupio al 16-ti bi uvek znali gde je - u mojoj sobi na bazi i taj 16-ti bi uzeli. Stoka pa to ti je.
 
Ja imam neku tablu sa sundjer bobom kako cepa elektricnu gitaru(kupljeno na nekoj ekskurziji pre hrista) i pise ovako:

1:Pokucaj i sacekaj odgovor pre nego sto udjes.
2:Ne otvaraj fioke, mogu da eksplodiraju
3:Ulazis bos na sopstvenu odgovornost
4:Jedino JA odlucujem kada je vreme za sredjivanje
5:Razbacane stvari moraju ostati gde jesu, inace necu moci da ih nadjem
6:Krevet namestam samo jednom nedeljno da bi se izbeglo nepotrebno guzvanje posteljine
7:Ako ne volis galamu, ne ulazi
8:Ako te ugrize pauk, ne uzvracaj, drugi se tesko nabavlja
9:Oni koji hoce da me probude bolje da imaju kacigu na glavi
10:Ne zaboravi, samo JA odlucujem sta se skida i sta se stavlja na zid
11:Ukoliko nisi neophodan unutra-ostani napolju


Inace to je pisao neki debil, a ja jos veci dao 50 dinara za to.

Moja prava pravila bi bila da se ne ulazi bez kucanja, da se ne skida posteljina sa mene dok spavam, i da mi niko ne sredjuje stvari, jer onda stvarno ne mogu da ih nadjem.
 

Back
Top