Prava ljubav

moja prava ljubav.

to je bila moja prva ljubav......volim je jos od skolske klupe..

imao sam izlete.....necu da se foliram...znao sam da probam i neku drugu.....da gricnem..... liznem..... topile su se pod mojim dodirom

ali sam joj se uvek vracao

a ona........ona me je uvek cekala......i uvek mirisna i prijatna kao prvog dana kad sam je upoznao..

sa zacakljenim pogledom je svaki put izvlacim iz odela u koji je obucena i ogoljena stoji ispred mene i ceka da se prepustim novoj turi sladostrasca..





jedan i jedini..

kokos-kesten-desert-02.jpg




koja je vasa velika ljubav?
Lažeš da voliš kesten??? I ja!
 
moja prava ljubav.

to je bila moja prva ljubav......volim je jos od skolske klupe..

imao sam izlete.....necu da se foliram...znao sam da probam i neku drugu.....da gricnem..... liznem..... topile su se pod mojim dodirom

ali sam joj se uvek vracao

a ona........ona me je uvek cekala......i uvek mirisna i prijatna kao prvog dana kad sam je upoznao..

sa zacakljenim pogledom je svaki put izvlacim iz odela u koji je obucena i ogoljena stoji ispred mene i ceka da se prepustim novoj turi sladostrasca..





jedan i jedini..

kokos-kesten-desert-02.jpg




koja je vasa velika ljubav?


Oh Bozhe
 
Imao sam mnoge velike ljubavi al samo dve žene za koje sam mislio da su žene mog života. Jednu u osnovnoj i jednu u Srednjoj školi. Sve druge žene su bile manje ili veće ljubavi ali nisam ni pomišljao o ženidbi :lol:
 
Tvoju ljubav mozes i sad da nadjes za 50 dindzare.
moja prava ljubav.

to je bila moja prva ljubav......volim je jos od skolske klupe..

imao sam izlete.....necu da se foliram...znao sam da probam i neku drugu.....da gricnem..... liznem..... topile su se pod mojim dodirom

ali sam joj se uvek vracao

a ona........ona me je uvek cekala......i uvek mirisna i prijatna kao prvog dana kad sam je upoznao..

sa zacakljenim pogledom je svaki put izvlacim iz odela u koji je obucena i ogoljena stoji ispred mene i ceka da se prepustim novoj turi sladostrasca..





jedan i jedini..

kokos-kesten-desert-02.jpg




koja je vasa velika ljubav?
 
Je8i ga Tabe, zauzeo si dobar naslov za ovu tvoju sprdacinu od teme...

A hteo sam da pricam o pravoj ljubavi i napravim temu: Prava Ljubav

Prava ljubav postoji!
Prava ljubav... Iskrena i bezuslovna.
To je ljubav devojaka prema velikoj kiti!
Ljubav prema velikoj kiti rusi prepreke, brise uslove, menja prohteve i zahteve... Nepoznaje granice!

Cast izuzecima.
 
Poslednja izmena:
...Tad još nisam ništa znao
i još nisam verovao,
da na svetu tuge ima.

Jedino mi važno bilo
da postanem levo krilo
il' centarfor školskog tima.

Tad sam iznenada sreo
najtoplijeg leta deo,
to su njene oči bile.
Imala je kose plave
i u njima na vrh glave
belu mašnicu od svile.

Prva je ljubav došla tiho, nezvana, sama,
za sva vremena skrila se tu negde, duboko u nama...
 

Back
Top