Poznajete li licno nekoga ko je imao ili ima korona virus?

Korona hajp ...pa nije korona jedini problem u svetu ,30 000 ljudi umre od kancera u Srbiji pa se ne dize neki hajp oko toga .
ma fora je sto su oni sve zive bolesti proglasili koronom i onda kad ti ljudima kazes da ima nesto novo sto je zar meseci ubilo stotine hiljada ljudi oni se uplase a za kancer kao to je standardno pa se ne plase iako nema logike al eto
 
Ujak mi je evo sinoć zaglavio u bolnici.Već par dana je imao simptome,ali je bio ubeđen da mu nije ništa i da je to sam neka sitna prehladica,jer korona,naravno ne postoji jer je pročitao čovek na FB kao sve je to izmišljneno.I nije hteo da nosi masku.
Najgore u celoj situaciji je što je stariji čovek,ima dijabetes i visok pritisak...i sad ko zna šta će biti.

Znači bez za*ebite više sa tim zaverama i glupostima
 
Prelezao ili trenutno imas?Kakve si simptome imao?

Inace,meni je dosta kolega imalo,i samo je jedan bio asimptomatican.Jedan je dve nedelje,ako ne i vise disao kao riba na suvom,pluca su ga bolela kad dise...Drugi je samo sa temperaturom dosao na snimanje,gde su mu utvrdili tesko zapaljenje pluca,i doktorica koja ga je pregledala mu je rekla da je samo mogao da kolabira i ostane tu gde je.
Na zalost,jedan kolega,nesto stariji od mene (oko 55god) je umro,a prekjuce i moj komsija iz detinjstva,'68 godiste,nije imao nikakvih hronicnih bolesti.
 

Back
Top