Postavi pitanje u vezi mode

Manastirka

Buduća legenda
Poruka
26.953
Ova tema je zamišljena tako da ovde pitamo, postavljamo slike i kačimo svoju garderobu, ukoliko imamo kakvih nedoumica u vezi sa styling-om.
Ofc,...počinjemo sa mojim prošlogodišnjim bermudama, koje nisam ni jednom obukla (iako sam ih već kačila).
Možete me slobodno i iskulirati i pitati dalje. :hehe:
Dakle'm,...kako da se skockam : 😁
IMG_20220326_192618.jpg
 
Ova tema je zamišljena tako da ovde pitamo, postavljamo slike i kačimo svoju garderobu, ukoliko imamo kakvih nedoumica u vezi sa styling-om.
Ofc,...počinjemo sa mojim prošlogodišnjim bermudama, koje nisam ni jednom obukla (iako sam ih već kačila).
Možete me slobodno i iskulirati i pitati dalje. :hehe:
Dakle'm,...kako da se skockam : 😁
Pogledajte prilog 1126508
pa nema dalje 😆
 
i dokle su ove bermude?
ako su do koljena one i austrijancima stoje ko da su se usrali
ja bi to fino odnijela snajderu da skrati i nosila cijelu zimu s crnom rolkom, debelim mat carapama i dugim kaputom
cao zdravo ?
Do kolena, ofc! :hahaha:

Sad nam daj i slike gornjih dijelova pa da se igramo Obuci Cicu, kao nekad u Zabavniku.
O tome i jeste tema,...šta obući "uz".
 
Je'l idu ovakve kroko' čizme ili ne? Idu,...već mi se sviđa takva kombinacija. 😁
Samo da kupim ovakve čizme.
Pogledajte prilog 1126537
main product photo


Moze i ovako nesto. Multifunkcionalno. Nakon izlaska mogu posluziti za skakanja po lokalnim barama ili za gazenje grožđa.

Hocu da znam ko je ubedio zene da one farke ( dimije ) dobro izgledaju na njima?
Sta fali? Nije da sam ih vidio previse u njima. Onih par koje sam vidio su im dobro stajale.
 
Ko je vas muškarce ubedio da vam stoji bilo šta? :hehe:
Mene moje oci.... A znas kako, muskarci su vodeci kreatori u modnoj industriji tako da... Velike sanse da to sto sada nosis na sebi je produkt nekog muskarca koji voli deckice...

Sta fali? Nije da sam ih vidio previse u njima. Onih par koje sam vidio su im dobro stajale.
Kako sta fali? dupe kao da im je u kolenima....
 
Poslednje kratke pantalone sam bacila, tako da ne znam. Meni to grozno stoji i ni u kom slučaju to ne bih nosila. I uopšte taj stil sa tim kroksicama i gumenjacima meni se ič ne sviđa.
Kod mene bi ovo završilo u kesi pored kontejnera, što je nedavno bio slučaj sa jednim sličnim predmetom.
Zašto po svaku cenu nositi nešto što mi ne stoji.
 

Back
Top