Postavi pitanje u vezi mode

Poslednje kratke pantalone sam bacila, tako da ne znam. Meni to grozno stoji i ni u kom slučaju to ne bih nosila. I uopšte taj stil sa tim kroksicama i gumenjacima meni se ič ne sviđa.
Kod mene bi ovo završilo u kesi pored kontejnera, što je nedavno bio slučaj sa jednim sličnim predmetom.
Zašto po svaku cenu nositi nešto što mi ne stoji.
Meni dobro stoje (ili se bar meni sviđa),...samo nzm uz šta da ih kombinujem.Makar da pronađem jednu kombinaciju koje ide dobro, pa da vrtim istu s vremena na vreme.
Inače je model do kolena, nosim bermude jer haljine i suknje ne nosim skoro uopšte.Nezgodno mi je i nepraktično, za šorc sam iole matora.
 
I meni se više sviđa gore nešto belo, neka majica ili bluza...!💖
Evo ovde su primeri uz koju boju ukombinovati braon, mada mi se roze i ispod nje narandžasta nešto i ne sviđaju. Bela ili neka svetlija boja stvaraju veliki kontrast i onda bermude upadaju u oči.


Screenshot_20220327_132447.jpg
 
Ako hoćeš da iz ovih bermuda izvučeš nešto, moja preporuka je da obučeš usku braon rolku, preko toga kratki beli džemperić na v izrez koji je kratak a širok, i dole bež čizme nafajtane preko kolena. To je po mom mišljenju jedino što iz ovoga može izvući neki simpa izgled. Mislim tako bih ja.
Lično su prilično nezahvalne, trebaju ti kvalitetne i dobre čizme uz ovo, a može i samo rolka, bez džemperića. Dugačke čizme su mi jedina obuća koja uz ovo ide.
Eto tako bih ja.
 
Ako hoćeš da iz ovih bermuda izvučeš nešto, moja preporuka je da obučeš usku braon rolku, preko toga kratki beli džemperić na v izrez koji je kratak a širok, i dole bež čizme nafajtane preko kolena. To je po mom mišljenju jedino što iz ovoga može izvući neki simpa izgled. Mislim tako bih ja.
Lično su prilično nezahvalne, trebaju ti kvalitetne i dobre čizme uz ovo, a može i samo rolka, bez džemperića. Dugačke čizme su mi jedina obuća koja uz ovo ide.
Eto tako bih ja.
Može!
Juuu,...koliko već kombinacija.Ima da ih iznosim za sve pare! 🤩
 
Уз то ми иде бело, црно, тамно зелено, али и тамно љубичаста ако се нађе права нијанса.
Ролка, мајица или кошуља.
На добре чарапе и обућу. Штикле или баш дебео ђон.
 
Уз то ми иде бело, црно, тамно зелено, али и тамно љубичаста ако се нађе права нијанса.
Ролка, мајица или кошуља.
На добре чарапе и обућу. Штикле или баш дебео ђон.
Kakve dobre čarape idu uz?
Sa nekom šarom ili u boji?:think:
O čarapama nisam ni razmišljala.Tebi ne idu čizme?
 
Ova tema je zamišljena tako da ovde pitamo, postavljamo slike i kačimo svoju garderobu, ukoliko imamo kakvih nedoumica u vezi sa styling-om.
Ofc,...počinjemo sa mojim prošlogodišnjim bermudama, koje nisam ni jednom obukla (iako sam ih već kačila).
Možete me slobodno i iskulirati i pitati dalje. :hehe:
Dakle'm,...kako da se skockam : 😁
Pogledajte prilog 1126508
@Lorelajn šta ti misliš,mačkice?
Meni ova boja nešto nije seksi.
Šta može da obuče,obuje da bi se polila hemijom?
 
Kakve dobre čarape idu uz?
Sa nekom šarom ili u boji?:think:
O čarapama nisam ni razmišljala.Tebi ne idu čizme?
Иду чизме. Могу чарапе и са шаром.
Црна ролка (мада бих ја пре црну блузу са изрезом и 3/4 рукавима, не подносим ролке), црне чарапе са шаром и црне чизме. Може кожна јакна.
 

Back
Top