Postavi pitanje u vezi mode

Manastirka

Elita
Poruka
22.117
Ova tema je zamišljena tako da ovde pitamo, postavljamo slike i kačimo svoju garderobu, ukoliko imamo kakvih nedoumica u vezi sa styling-om.
Ofc,...počinjemo sa mojim prošlogodišnjim bermudama, koje nisam ni jednom obukla (iako sam ih već kačila).
Možete me slobodno i iskulirati i pitati dalje. :hehe:
Dakle'm,...kako da se skockam : 😁
IMG_20220326_192618.jpg

Poruka
22.440
Ova tema je zamišljena tako da ovde pitamo, postavljamo slike i kačimo svoju garderobu, ukoliko imamo kakvih nedoumica u vezi sa styling-om.
Ofc,...počinjemo sa mojim prošlogodišnjim bermudama, koje nisam ni jednom obukla (iako sam ih već kačila).
Možete me slobodno i iskulirati i pitati dalje. :hehe:
Dakle'm,...kako da se skockam : 😁
Pogledajte prilog 1126508
pa nema dalje 😆

Manastirka

Elita
Poruka
22.117
i dokle su ove bermude?
ako su do koljena one i austrijancima stoje ko da su se usrali
ja bi to fino odnijela snajderu da skrati i nosila cijelu zimu s crnom rolkom, debelim mat carapama i dugim kaputom
cao zdravo 😆
Do kolena, ofc! :hahaha:
Poruka je automatski spojena:

Sad nam daj i slike gornjih dijelova pa da se igramo Obuci Cicu, kao nekad u Zabavniku.
O tome i jeste tema,...šta obući "uz".

Manastirka

Elita
Poruka
22.117
ma to je uzasna duzina za bermude
to ako odlucis kupit kroksice pa krenes u neki turisticki obilazak 😆
Ravne cipele, znači?
Šta su kroksice?

ma to je uzasna duzina za bermude
to ako odlucis kupit kroksice pa krenes u neki turisticki obilazak 😆
Ja sam tripovala da uz njih ide neka elegancija. :hehe:

Memnom

Poznat
Poruka
9.372
Je'l idu ovakve kroko' čizme ili ne? Idu,...već mi se sviđa takva kombinacija. 😁
Samo da kupim ovakve čizme.
Pogledajte prilog 1126537
main product photo

Moze i ovako nesto. Multifunkcionalno. Nakon izlaska mogu posluziti za skakanja po lokalnim barama ili za gazenje grožđa.

Hocu da znam ko je ubedio zene da one farke ( dimije ) dobro izgledaju na njima?
Sta fali? Nije da sam ih vidio previse u njima. Onih par koje sam vidio su im dobro stajale.

markons82

Elita
Poruka
18.698
Ko je vas muškarce ubedio da vam stoji bilo šta? :hehe:
Mene moje oci.... A znas kako, muskarci su vodeci kreatori u modnoj industriji tako da... Velike sanse da to sto sada nosis na sebi je produkt nekog muskarca koji voli deckice...

Sta fali? Nije da sam ih vidio previse u njima. Onih par koje sam vidio su im dobro stajale.
Kako sta fali? dupe kao da im je u kolenima....

Lady Number Five

Primećen član
Poruka
586
Poslednje kratke pantalone sam bacila, tako da ne znam. Meni to grozno stoji i ni u kom slučaju to ne bih nosila. I uopšte taj stil sa tim kroksicama i gumenjacima meni se ič ne sviđa.
Kod mene bi ovo završilo u kesi pored kontejnera, što je nedavno bio slučaj sa jednim sličnim predmetom.
Zašto po svaku cenu nositi nešto što mi ne stoji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.