Postavi pitanje u vezi mode

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
ja bih kariranij skratila pantalone za pocetak.
uzasnuta sam suknja pantalonama, kako je to meni ruzan komad odece.
Poruka je automatski spojena:

a na to karirano ide svaka boja za torbu i obucu. ja bih izabrala obucu i torbu u razlict bojama. stikla visoka tanka, spc napred.

msm kad bih to obukla naravno :rotf:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.928
Мислим да сам већ качила. Ја сам заљубљена у ову комбинацију.
Screenshot_20220330-093424_Gallery.jpg

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.156
Ovde nešto promeni,...malo je boring! kakva je obuća i kakva torba?
Meni idu crne sandale, na što većoj platformi i elegantna manja torbičica.
Ispod neka body polurolka, može i majica na bratele sa dubljim dekolteom (crna)
Pogledajte prilog 1127263
Pogledajte prilog 1127266

Mozda bih stavila kais preko sakoa. Neki crni sa pravougaonom, metalnom kopcom, da naglasi struk.
Mom oku dodje tezak ovaj bukle, tvid, sta li je...

Zapravo, da sam na njenom mestu ja bih stavila kais, ispod ne bih rolku vec uvucenu crnu maramu kao bluzu, podigla bih visoki rep nekom srebrnom snalom, malo krace pantalone (neka kliznu preko visoke stikle samo da mi se ne vuku po zemlji) i stepanu tasnu na lancic srednje duzine...ili crnu ili krv crvenu...bez nakita i samo sa karminom u boji nekog bobicastog voca...

Manastirka

Elita
Poruka
22.116
Idemo dalje,...za dva meseca slavim dan Kompanije i planiram ovu odevnu kombinaciju,...vaše je da mi predložite nakit koji ide uz (ako uopšte nešto ide).Ja bih eventualno sat ili samo veći prsten, nzm kakav.
Dakle'm,...čamac bluza( polugola ramena, rukavi se naboraju malo naviše), torbičica, skinny crne farmerice i sandale!
IMG_20220401_185214.jpg

IMG_20220401_185252.jpg

Poruka
22.440
Idemo dalje,...za dva meseca slavim dan Kompanije i planiram ovu odevnu kombinaciju,...vaše je da mi predložite nakit koji ide uz (ako uopšte nešto ide).Ja bih eventualno sat ili samo veći prsten, nzm kakav.
Dakle'm,...čamac bluza( polugola ramena, rukavi se naboraju malo naviše), torbičica, skinny crne farmerice i sandale!
Pogledajte prilog 1129400
Pogledajte prilog 1129401
uz ovo ne moras nakit uopce
dovoljno je...nakiceno 😬

Mozda bih stavila kais preko sakoa. Neki crni sa pravougaonom, metalnom kopcom, da naglasi struk.
Mom oku dodje tezak ovaj bukle, tvid, sta li je...

Zapravo, da sam na njenom mestu ja bih stavila kais, ispod ne bih rolku vec uvucenu crnu maramu kao bluzu, podigla bih visoki rep nekom srebrnom snalom, malo krace pantalone (neka kliznu preko visoke stikle samo da mi se ne vuku po zemlji) i stepanu tasnu na lancic srednje duzine...ili crnu ili krv crvenu...bez nakita i samo sa karminom u boji nekog bobicastog voca...
na njenom mjestu ja bi pustila klovnove da rade svoj posao i totalno im ne bih zalazila u teritoriju 😬

danas sam zlocestija nego u prosjeku
moram priznat 😬

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.