Посећујете ли она места на периферији...

... где парови одлазе колима да би се осамили и нешто радили? :rumenka:

Имате ли неких занимљивих анегдота? :)

Uh...onomad...par puta mi se desilo. Parking pored reke...noc...stoji parkiran josh jedan auto jedno 300-400m od mene. Rachunam isto neki par...rade svashta...
Spushtena zadnja sedishta + prostor gepeka.
Znachi taman se ushecerilo kad ono...kuc kuc na prozor..."everything ok guys? Miss are you ok?" Da ne budemo lenji, dok su sevala gola dupeta odgovorismo na postavljena pitnja...
Baterijska lampa me zaslepila toliko da su mi suze krenule na ochi...
Dok dotichni izgovara gore navedeno...sa motorole se chuje "...10-11...requesting back up...10-4...on my way...have good night guys"... Upalishe se rotaciona svetla i uz shkripu guma ode zaki... Posle me proshla volja...:roll: ok vratila se volja posle pola sata ali...nije to to...
 
... где парови одлазе колима да би се осамили и нешто радили? :rumenka:

Имате ли неких занимљивих анегдота? :)

Не посећујемо, имамо где да се крешемо, не морамо у колима...

Због таквих анегдота смо оседели за време рата, командовали смо јединицом препуном пичкoпaћеникa који су просто јуришали само да би испрепадали и измалтретирали парове ухваћене у швалерању, набијемо на куpaц и парове који нису могли да се уздрже док су око њих горели градови, и мобилисане паћенике, и оног ко нас је одредио да паћенике држимо на улару и одговарамо за њихове главурде и оног ко нас је лоцирао на стари аеродром који је у мирнодопским условима угроженим паровима служио као jeбoдpoм.
 
Не посећујемо, имамо где да се крешемо, не морамо у колима...

Због таквих анегдота смо оседели за време рата, командовали смо јединицом препуном пичкoпaћеникa који су просто јуришали само да би испрепадали и измалтретирали парове ухваћене у швалерању, набијемо на куpaц и парове који нису могли да се уздрже док су око њих горели градови, и мобилисане паћенике, и оног ко нас је одредио да паћенике држимо на улару и одговарамо за њихове главурде и оног ко нас је лоцирао на стари аеродром који је у мирнодопским условима угроженим паровима служио као jeбoдpoм.

:eek:
daco:eek:
 

Постројим тако паћенике ујутру и питам их зашто су читаву ноћ правили циркус ловећи по пистама дрндаљке и њихове веприне, и то за време ваздушне опасности док је трајало дејство олошке авијације (поред нас је пичила ПВО, људи се ангажовали, надалеко се на ноћном небу видео пламен над BG-ом, PA-ом, NS-ом), питам шта су тиме хтели - да сазнају како изгледа пичкa, да провере како то раде искусни швалери, да поздраве познанике ако их открију међу тим паровима, ма наружим их и испсујем само тако. Они ћуте и као блам их, посебно маторци, а увече поново трче чим се појаве прва кола да виде туђе кресање и да се иживљавају над тим несрећницима у које је неки ђаво био ушао, па нису могли без антистрес шеве ни док су около други гинули... То је тако трајало све док нису упецали неког познатог доктора и његову медицинску сестру који су побегли са дежурства на аеродром на партију рупице - боце, пресела им је забава, али "савесни" доктор се осветио за бруку која је пукла због моје банде, потегао је везе и тужио их команди бригаде, официрчине су одрадиле остало и смириле моје "партизане", излечили су их од воајерисања и куpчeњa.
 
Poslednja izmena:
... где парови одлазе колима да би се осамили и нешто радили? :rumenka:

Имате ли неких занимљивих анегдота? :)

Imam ja. Smuvala sam se sa jednim tipom i posle drugog treceg izlaska, kaze on meni da me vodi na neko mesto. Ja sam se bas obradovala. Kaze: "Verovatno si tu bila, ali sa mnom ce ti biti kao prvi put." Ja sam poverovala. Pomislila sam da idemo u Suboticu, iako sam bila tamo, malo sam se pravila luda. Kad mi posle sat vremena u neku dzunglu. Ja ga pitam: "Je l' to Rumunija ili Homoljske planine?" On mi kaze: "Sad ces da ga vidis" I pocne da skida pantalone. Ja sam ga osamarila, pa mu je i polni organ pao. Rekla sam mu da treba da ga bude sramota i da mu ja nisam kao neke njegove fackalice. Vratio me je u grad i posle me je zvao, ali ja mu nisam odgovarala. On je hteo sa mnom seks, a ne da se malo provodimo.
 
Имате ли неких занимљивих анегдота? :)

Naravno da imam :mrgreen:
Bješe to 1998 (mada...ma neka bude 1998)...pao snijeg i mala, ali odabrana ekipa se uputila ka školskom dvorištu prigradske škole...kad tamo sve neki automobili sa zamagljenim staklima...i šta da radimo, napravismo grudve i udri po autima...neki odoše, neki izađoše da nas jure, mada ubrzo su prestajali, hladno napolju...
 
Naravno da imam :mrgreen:
Bješe to 1998 (mada...ma neka bude 1998)...pao snijeg i mala, ali odabrana ekipa se uputila ka školskom dvorištu prigradske škole...kad tamo sve neki automobili sa zamagljenim staklima...i šta da radimo, napravismo grudve i udri po autima...neki odoše, neki izađoše da nas jure, mada ubrzo su prestajali, hladno napolju...

:zcepanje: Joj... Imam i ja slična iskustva... pričaću kasnije...
 

Back
Top