Посећујете ли она места на периферији...

:zcepanje: Joj... Imam i ja slična iskustva... pričaću kasnije...

Naravno da imam :mrgreen:
Bješe to 1998 (mada...ma neka bude 1998)...pao snijeg i mala, ali odabrana ekipa se uputila ka školskom dvorištu prigradske škole...kad tamo sve neki automobili sa zamagljenim staklima...i šta da radimo, napravismo grudve i udri po autima...neki odoše, neki izađoše da nas jure, mada ubrzo su prestajali, hladno napolju...

Gde sam ono stao sa smaranjem naroda? :think: A, da. :D

Ciča zima je bila, hladno da crkneš, snežina do jaja (što bi naš Sinke rekao "samo do kolena" :lol:), a nas su ranom zorom, maltene po mraku, istovarili iz kamiona negde na periferiji Banja Luke i nekim sporednim makadamskim putem smo pošli do terena na kom smo trebali da imamo obuku o miniranju. Nije baš zabit, kuće su bile u blizini, ali ipak je imalo da se žipči po tom vojnom placu. Krenuli smo putem kroz sneg, onako u koloni, jedan po jedan kroz prtinu koju smo sami pravili, čitav pitomački bataljon, u rangu jače pešadijske jedinice, oko 350 ljudi. Na tom drumu podaleko od ulazne rampe naišla je prethodnica na parkiran automobil, motor je radio, unutra je neko bio. Oficiri su prišli kolima da kažu vozaču da ode odatle i počeli da se valjaju. :rotf: Tip je ujutru dovezao švalerku da na miru na vojnom poligonu odrade zornjak u kolima, da je sredi pre odlaska na posao :D, i odjednom su se našli pred 350 svedoka njihove avanturice. :lol: Najgore je bilo to što nisu odmah mogli da odjezde, jer su oficirčići počeli da ih zaјеbavaju, takva prilika za zabavu im se nije propuštala. Ostavili su ih u kolima da čekaju da dođe neko i da ih proveri, a za to vreme je čitava naša kolona prolazila kraj automobila i zezala se na račun maleroznog јеbača. Mogu misliti kako je bilo sluđenoj snajki, em je cvikala da ih oficiri ne ocinkare, em je izdržala dobacivanje i kuckanje po kolima od strane sve te balavurdije u uniformama. :D A i jeste bilo za zezanje, nismo mogli da poverujemo da je lik bio toliko kritičan da mu se moglo priјеbati u takvim uslovima, hajde leti, pa da ga čovek i razume, ali po onom kijametu i hladnoći. :zcepanje: Rođa je verovatno bio prava pastuvčina kad je i snaša prihvatila da je delje u toj zimskoj idili. :rotf:
 
Gde sam ono stao sa smaranjem naroda? :think: A, da. :D

Ciča zima je bila, hladno da crkneš, snežina do jaja (što bi naš Sinke rekao "samo do kolena" :lol:), a nas su ranom zorom, maltene po mraku, istovarili iz kamiona negde na periferiji Banja Luke i nekim sporednim makadamskim putem smo pošli do terena na kom smo trebali da imamo obuku o miniranju. Nije baš zabit, kuće su bile u blizini, ali ipak je imalo da se žipči po tom vojnom placu. Krenuli smo putem kroz sneg, onako u koloni, jedan po jedan kroz prtinu koju smo sami pravili, čitav pitomački bataljon, u rangu jače pešadijske jedinice, oko 350 ljudi. Na tom drumu podaleko od ulazne rampe naišla je prethodnica na parkiran automobil, motor je radio, unutra je neko bio. Oficiri su prišli kolima da kažu vozaču da ode odatle i počeli da se valjaju. :rotf: Tip je ujutru dovezao švalerku da na miru na vojnom poligonu odrade zornjak u kolima, da je sredi pre odlaska na posao :D, i odjednom su se našli pred 350 svedoka njihove avanturice. :lol: Najgore je bilo to što nisu odmah mogli da odjezde, jer su oficirčići počeli da ih zaјеbavaju, takva prilika za zabavu im se nije propuštala. Ostavili su ih u kolima da čekaju da dođe neko i da ih proveri, a za to vreme je čitava naša kolona prolazila kraj automobila i zezala se na račun maleroznog јеbača. Mogu misliti kako je bilo sluđenoj snajki, em je cvikala da ih oficiri ne ocinkare, em je izdržala dobacivanje i kuckanje po kolima od strane sve te balavurdije u uniformama. :D A i jeste bilo za zezanje, nismo mogli da poverujemo da je lik bio toliko kritičan da mu se moglo priјеbati u takvim uslovima, hajde leti, pa da ga čovek i razume, ali po onom kijametu i hladnoći. :zcepanje: Rođa je verovatno bio prava pastuvčina kad je i snaša prihvatila da je delje u toj zimskoj idili. :rotf:

........chika dushko ti samo nisi na mesecu bio ...............:per::per:.................:lol::lol:
 
Zamisli koji maler.


Meni samo nije jasno kako je uspeo da udje na vojni poligon neopazen?

Auuu brate nije ni chudo shto nam po drzavi vrshljaju kojekakvi...

Ko da čuva zemljište na koje svega par puta u toku godine dođu benčine da se zevzeče trotilom, rampa na ulazu - običan đeram :D, znak "zabranjen pristup" i gotova priča. :D Ko nije bio "grbav" mogao je tamo da drnda kad god poželi... Rođa je bio maksuz baksuz... :zcepanje:
 
Imam ja. Smuvala sam se sa jednim tipom i posle drugog treceg izlaska, kaze on meni da me vodi na neko mesto. Ja sam se bas obradovala. Kaze: "Verovatno si tu bila, ali sa mnom ce ti biti kao prvi put." Ja sam poverovala. Pomislila sam da idemo u Suboticu, iako sam bila tamo, malo sam se pravila luda. Kad mi posle sat vremena u neku dzunglu. Ja ga pitam: "Je l' to Rumunija ili Homoljske planine?" On mi kaze: "Sad ces da ga vidis" I pocne da skida pantalone. Ja sam ga osamarila, pa mu je i polni organ pao. Rekla sam mu da treba da ga bude sramota i da mu ja nisam kao neke njegove fackalice. Vratio me je u grad i posle me je zvao, ali ja mu nisam odgovarala. On je hteo sa mnom seks, a ne da se malo provodimo.

Pa nije Pevačice, on je baš i hteo da se provedete :D
 

Back
Top