Pomereni parametri....

Evo sta kazu nova istrazivanja za obim butina, Dzenifer Hadson je zdrav model u tom smislu. Svi koji imaju obim butine ispod 60 cm (sto ukazuje na nedostatak misicne mase) imaju vece sanse za srcana oboljenja.:mrgreen:
Sto se tice obima struka, ako se dobro secam 81 je granica za dobro zdravlje. Ni priblizno famoznih 60!
Tako da ovi sto blebecu o zdravlju, treba da redovno prate naucna istrazivanja.

Ja sam onda zdrava ko dren. :D Ima da živim sto godina. :D

Evo sta kazu nova istrazivanja za obim butina, Dzenifer Hadson je zdrav model u tom smislu. Svi koji imaju obim butine ispod 60 cm (sto ukazuje na nedostatak misicne mase) imaju vece sanse za srcana oboljenja.:mrgreen:Sto se tice obima struka, ako se dobro secam 81 je granica za dobro zdravlje. Ni priblizno famoznih 60!
Tako da ovi sto blebecu o zdravlju, treba da redovno prate naucna istrazivanja.

http://www.neversaydiet.com/blog-article/thicker-thighs-equal-longer-life

NSD_JenniferHu_250.jpg

ja sam onda zakrzljala.. :roll:
meni je ova djevojka stvarno kriticna sto se kilaze tice. ne znam vama?

Poslednja izmena:
Zapravo, prirodno je da ima i mrsavih i debelih, kao i prosecnih, da ima devojaka sa velikim i sa malim grudima, onih sa jabucastom i onih sa ravnom guzom. Sve je to prirodno, a nas je problem sto tezimo da budemo ukalupljeni i uniformisani.

Potpisujem.
Dodacu samo ovo -zamislite kakav bi bio svet kada bismo svi bili iste tezine,visine,iste gradje...fuj dosadno.

E, moram jedan off, ali vezan je za žene i marketing i tako to... pre neki dan sam u radnji probala push up brus :eek: :eek: :eek: Evo ruku bi pružila ženama koje ga nose.... pa ono je gužvanje rođenih s.isa :dash:
nisu ni predvidjeni za nekog iznad B vec za one male kojima nema sto da se izguzva, presipa ili zulja
ali iz nekog razloga
sada i vecim brojevima prave push up krojeve... sto je em neudobno em nakaradno izgleda

nisu ni predvidjeni za nekog iznad B vec za one male kojima nema sto da se izguzva, presipa ili zulja
ali iz nekog razloga
sada i vecim brojevima prave push up krojeve... sto je em neudobno em nakaradno izgleda

I služi da mogu da se naslonim obraz na svoje grudi i odmorim....:lol:
Šalim se, naravno. Jednom sam dobila podlive, al bukvalno, od push-up oklopa i rekla sebi "hvala ali ne hvala"....
Još jedan primer kako žene robuju modi....

I još nešto što me izvodi iz takta. Muškarci kako god da su: debeli, ćelavi, matori, sa pivskim stomačinama, bubuljičavi, vulgarni, glupi, pametni, neobrazovani, genijalci, impotentni ili Kazanove očekuju od žene da bude tip-top...zategnuta, sa ukusom obučena, bez i jedne dlačice na sebi, sveže ofarbane kose, da se ne znoji, ima akne, ne ide u wc, spava sa štiklama i u sexy vešu.....
Sa kojim pravom? Ili smo ih mi "razmazile"?

I služi da mogu da se naslonim obraz na svoje grudi i odmorim....:lol:
Šalim se, naravno. Jednom sam dobila podlive, al bukvalno, od push-up oklopa i rekla sebi "hvala ali ne hvala"....
Još jedan primer kako žene robuju modi....

I još nešto što me izvodi iz takta. Muškarci kako god da su: debeli, ćelavi, matori, sa pivskim stomačinama, bubuljičavi, vulgarni, glupi, pametni, neobrazovani, genijalci, impotentni ili Kazanove očekuju od žene da bude tip-top...zategnuta, sa ukusom obučena, bez i jedne dlačice na sebi, sveže ofarbane kose, da se ne znoji, ima akne, ne ide u wc, spava sa štiklama i u sexy vešu.....
Sa kojim pravom? Ili smo ih mi "razmazile"?

Uf ovo je toliko preterano, nema veze sa rl.

Uf ovo je toliko preterano, nema veze sa rl.

Postoji RL i postoji ono sto mediji stvore u nasim glavama. Neverovatno koliko ovo drugo preovladjuje i nema veze sa stvarnim zivotom. Ja ne poznajem nijednog muskarca koji od zene ocekuje sve gore navedeno. Al' stvarno.
To zene same sa sobom bitku vode, biti svoja ili odgovoriti na kvazi standarde, kvazi estetike jedne kvazi civilizacije. Najtuznije je sto se zena samo nada da ce dobiti tako vise ljubavi. Pateticno do zla boga! :neutral:
I umesto da budu ratnice, srecne i uspesne osvoje svet, najvise izgube vremena na koje kakve gluposti.

Poslednja izmena:
Na temi "Najgore ženske osobine", mnoge forumašice su pomenule da ih nerviraju debele žene/devojke koje se oblače u odeću koja (navodno) nije primerena njihovoj težini....
Što me je podstaklo na razmišljanje...Gledajući slike starih majstora na njima su nage ženske osobe koje bi po današnjim parametrima važile za "buce". Ali mi se divimo slici. Dok bi model, da ga sretnemo uživo bio okarakterisan kao "treba da smrša 5 kg"....
Slušam žene svih uzrasta kako se nadmeću koja ima manje kilograma, ili koja nosi xxxs... Stvar prestiža je ličiti na gladno dete Afrike...
Gde je tu lepo? I u kom momentu su sklad, srazmera, "zdravo telo i zdrav duh" ustupili mesto motkama za veš? Odakle taj poriv da se ide protiv prirodnog stanja stvari? I po čemu debelo ne može biti lepo? Zašto su žene sa viškom kilograma diskriminisane kao "aljkave" jer ne vode računa o sebi? Od njih se očekuje da ne nose usko, da se uviju u zar i feredžu, odenu šatorsko krilo i okače oko vrata natpis "stidim se što neću da smršam!".....
Da, ali te buce.. nisu bile debele onako kako danas zene mogu da se uprostate.
Bile su onako, sa finim onim oblinama, koje su bogami i danas itekako na ceni :)

...U buticima je praktično nemoguće naći broj iznad 40, ali zato je postalo potpuno uobičajeno videti broj 32 :eek: I ne, nije u pitanju dečja konfekcija.

...

pa to je ona kul fora da i debela pomisli wow-usla sam u 38:roll:

samo da pojasnim
kul je naravno trebalo biti pod navodnicima
nemam nista protiv debelih osoba

htela sam samo da kazem, ono sto sam cinimise, u par postova kasnije i objasnila
kol'ko je to trula fora-da te na taj nacin (sto ce 38 numerisati kao 34npr.) navlace da kupujes kod njih jer racunaju na to da ces se bolje osecati ako ulazis u manji broj

E, moram jedan off, ali vezan je za žene i marketing i tako to... pre neki dan sam u radnji probala push up brus :eek: :eek: :eek: Evo ruku bi pružila ženama koje ga nose.... pa ono je gužvanje rođenih s.isa :dash:
:lol: И ја сам слично помислила кад сам на тв-у пре неки дан видела неки посебни појас или шта је већ оно за подизање сиса....значи, катастрофа шта неке жене раде да би изгледале секси....као да то ''секси'' није у самој жени, већ у том срањцу које евидентно стеже.

Jos jedan zanimljiv clanak...Glamur casopis je u svom septembarskom broju objavio fotografiju golisavog "no skinny" modela. Muskarci komentarisu...

0908-lizzi-miller_at.jpg

http://www.glamour.com/health-fitne...garita-asks-guys-answer-is.html?mbid=FitSugar
Па 95% мушкараца се и виђа са оваквим или још пунијим девојкама.
Ова цица изгледа супер, јер она кад устане, кожа са стомачића се затегне....мислим, којоа жена , кад седне, не гледа на себи сличан призор ???

Уосталом, и коментари мушкараца потврђују. :D

Back