Policija služi narodu kao lutke iz izloga. - Dobra tema. Pročitajte!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
U Boru su ubili dečaka u diskoteci pred policijom i policija je stojala ispred njega kao lutke iz izloga u momentu kad su krenuli da ga ubijaju, a mogla je da ga spasi policija samo da se pomerila.

Bunim se. Nećemo lutke iz izloga.
Ni ubistvo ne mogu da spreče, a mogli su, šta su oni onda drugo nego lutke koje gledamo u izlozima? Ponašaju se kao peškiri, lutkice i barbike.

Policija je takva danas realno da ubiješ čoveka i da nikad ne odgovaraš pred policijom što su policajci dokazali svojim postupkom u gradu Bor u jednoj diskoteci.
 
Poslednja izmena:
И од овога има већ две године ....

Починиоци осуђени, полицајци који су седели у колима на неких тридесетак метара од баште где се десила туча са смртним исходом изгубили посао ....

A reci mi kako su mogli da nadju počinioce ako policija nije delovala? Znači, ubiješ čoveka, policija ne deluje i posle slažeš da nisi ti.
 
eh sad sam se setio nešto smešno...moj ujak kad je bio kod mene pričamo mi i kaže za policajce da su debili, sad sam se setio i nasmejao jer je više puta to govorio i pred mojom mamom, uvek mi je ujak govorio da su policajci DEBILI. Al onako ozbiljno i sa ozbiljnim glasom je tu reč upotrebio za policajce onako kao da se uneo kad kaže da su debili. eh šta ti znači rodbina. Zasmeja me moj ujak sad onako fest
 
Аман бре,
туча у башти кафића, неки момак скочио да брани друга,
убоден ножем, на месту мртав ...
Док жандари упалили ауто и стигли ови се разбежали,
али ухапшени исте ноћи.
Оптужени, осуђени ...
Жандари добили отказ ...

Тема је стара више од две године,
прежвакана много пута ...

А и није за политику ....
 
eh sad sam se setio nešto smešno...moj ujak kad je bio kod mene pričamo mi i kaže za policajce da su debili, sad sam se setio i nasmejao jer je više puta to govorio i pred mojom mamom, uvek mi je ujak govorio da su policajci DEBILI. Al onako ozbiljno i sa ozbiljnim glasom je tu reč upotrebio za policajce onako kao da se uneo kad kaže da su debili. eh šta ti znači rodbina. Zasmeja me moj ujak sad onako fest
Evo i ja padoh sa stolice od smeha . :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
eh sad sam se setio nešto smešno...moj ujak kad je bio kod mene pričamo mi i kaže za policajce da su debili, sad sam se setio i nasmejao jer je više puta to govorio i pred mojom mamom, uvek mi je ujak govorio da su policajci DEBILI. Al onako ozbiljno i sa ozbiljnim glasom je tu reč upotrebio za policajce onako kao da se uneo kad kaže da su debili. eh šta ti znači rodbina. Zasmeja me moj ujak sad onako fest

Kakva epohalna provala !!!!!
 
eh sad sam se setio nešto smešno...moj ujak kad je bio kod mene pričamo mi i kaže za policajce da su debili, sad sam se setio i nasmejao jer je više puta to govorio i pred mojom mamom, uvek mi je ujak govorio da su policajci DEBILI. Al onako ozbiljno i sa ozbiljnim glasom je tu reč upotrebio za policajce onako kao da se uneo kad kaže da su debili. eh šta ti znači rodbina. Zasmeja me moj ujak sad onako fest

Jesi li ti na necemu?

i meni dalje smešno brate veruj mi...obožavam ujaka :)

Ne, ozbiljno, jesi li? :P

@tema

Lutke u izlogu su lepse...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top