Quantcast

Policija služi narodu kao lutke iz izloga. - Dobra tema. Pročitajte!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
U Boru su ubili dečaka u diskoteci pred policijom i policija je stojala ispred njega kao lutke iz izloga u momentu kad su krenuli da ga ubijaju, a mogla je da ga spasi policija samo da se pomerila.

Bunim se. Nećemo lutke iz izloga.
Ni ubistvo ne mogu da spreče, a mogli su, šta su oni onda drugo nego lutke koje gledamo u izlozima? Ponašaju se kao peškiri, lutkice i barbike.

Policija je takva danas realno da ubiješ čoveka i da nikad ne odgovaraš pred policijom što su policajci dokazali svojim postupkom u gradu Bor u jednoj diskoteci.

Poslednja izmena:

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
И од овога има већ две године ....

Починиоци осуђени, полицајци који су седели у колима на неких тридесетак метара од баште где се десила туча са смртним исходом изгубили посао ....
A reci mi kako su mogli da nadju počinioce ako policija nije delovala? Znači, ubiješ čoveka, policija ne deluje i posle slažeš da nisi ti.

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
eh sad sam se setio nešto smešno...moj ujak kad je bio kod mene pričamo mi i kaže za policajce da su debili, sad sam se setio i nasmejao jer je više puta to govorio i pred mojom mamom, uvek mi je ujak govorio da su policajci DEBILI. Al onako ozbiljno i sa ozbiljnim glasom je tu reč upotrebio za policajce onako kao da se uneo kad kaže da su debili. eh šta ti znači rodbina. Zasmeja me moj ujak sad onako fest

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
Аман бре,
туча у башти кафића, неки момак скочио да брани друга,
убоден ножем, на месту мртав ...
Док жандари упалили ауто и стигли ови се разбежали,
али ухапшени исте ноћи.
Оптужени, осуђени ...
Жандари добили отказ ...

Тема је стара више од две године,
прежвакана много пута ...

А и није за политику ....

al bundy

Legenda
Poruka
60.632
eh sad sam se setio nešto smešno...moj ujak kad je bio kod mene pričamo mi i kaže za policajce da su debili, sad sam se setio i nasmejao jer je više puta to govorio i pred mojom mamom, uvek mi je ujak govorio da su policajci DEBILI. Al onako ozbiljno i sa ozbiljnim glasom je tu reč upotrebio za policajce onako kao da se uneo kad kaže da su debili. eh šta ti znači rodbina. Zasmeja me moj ujak sad onako fest
Evo i ja padoh sa stolice od smeha . :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

mračak

Domaćin
Banovan
Poruka
3.381
Kakva epohalna provala !!!!!

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Jesi li ti na necemu?

i meni dalje smešno brate veruj mi...obožavam ujaka :)
Ne, ozbiljno, jesi li? :P

@tema

Lutke u izlogu su lepse...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.