Podrška za dijetu 3

Ни ја не бих дала те паре за те сокиће, мислим да дееебело зараде. А не бих ни цедила, мрзи ме после да све то чистим.
Има у Лидлу органик сокића од 0,5 л за 140 дин. Додуше, само 2 укуса али врло важно.
И на пијаци пољопривредно газдинство које продаје само јабуке и своје хладно цеђене сокове без додатака, јабука и јабука- цвекла.
 
Ja bih dala, jer je mnogo dobar osećaj kada za par dana imaš 3kg manje. :malav: Deluje stimulišuće da nastaviš dalje. Ali, em je meni to mnogo para, em ja kada sam gladna nisam sva svoja, tako da bih verovatno drugi dan pojela noge od stola. Ali razumem sve one koji se bore sa kilogramima, jer znam koliko je to teška borba.
 
Аха, била сам убеђена да тај сокић изађе 300-400 дин.
Онда је ОК и није вредно цимања.
А да подржавам чишћење с времена на време, подржавам.
Ја се каним да убацим дане само на води по месечевим менама. То изађе око 4 дана месечно само на води и јако ми прија. Пре сам редовно практиковала. Ја иначе и јесам присталица поста. И чврсто верујем да он и у вери има првенствено здравствену улогу.
 
Иначе, ја сам добила и апетит се смањио. Ретко имам те реакције када је циклус у питању, али овај ми је баш нешто чудан. И јела сам више и добила сам увече а увек добијем ујутру око 8.
 
sa garancijom svaku partnerku
dijetisem 24h maltretiranjem
nije joj ni do cega
najmanje do jedenja :lol:

ne jedna zavrsi na modnoj pisti
Што ја волим тај осећај, када се заљубиш па у почетку, оно док имаш лептириће у стомаку и данима ништа не једеш, само се смејеш.
У мом случају тренутно, ево већ 8. годину могу да смејем али не могу толико да не једем :rotf:
 
Што ја волим тај осећај, када се заљубиш па у почетку, оно док имаш лептириће у стомаку и данима ништа не једеш, само се смејеш.
У мом случају тренутно, ево већ 8. годину могу да смејем али не могу толико да не једем :rotf:
to znaci da nis zaljubljena, no vezana za njega i frizider do smrta :lol:
 
Што ја волим тај осећај, када се заљубиш па у почетку, оно док имаш лептириће у стомаку и данима ништа не једеш, само се смејеш.
У мом случају тренутно, ево већ 8. годину могу да смејем али не могу толико да не једем :rotf:
Mislim da nije mislio na te leptirice 😆🤣
 
Citala sam sta ste pisale. I moje zapazanje, vidim da ste ocajne i hocete a ne ide. Tj nije da ne ode nego ste sebe ubedile, hicete a nista ne preduzimate....
Brza resenja ne postoje.
I ako postoje, nisu dugorocna, izbicete za 3 dana vodu, splasnucete i vratiti sve posle par dana ili nedelja....

Prvo bih vam.sacetovala da se smirite.
Na kraju nije sve ni u tom broju na vagi, nije smak sveta ni imati koju kg vise, ali ako zelite, krenite sa promenom vec sutra, bez izgovora. I budite istrajani.
Nek vam.cilj ne bude npr skidanje 5 kg, jer cim vidite broj koji vas cini srecnim, olet cete se vratiti na staro jer cete se opustiti, pocastiti i vrtite sr u krug.
Menjajte navike i zivotni stil.
Prvo zavolite sebe i sa tim viskom, shvatite da ste ista osoba i sa plus 10 kila i sa minus 10 kila, i promene nek vam budu vas novi stil zivota, a ne nrka kratkorocna resenja.
Joooj boki, nemoj da te stavim na ignor molim te :malav:
Misliš li ti da tara ne zna sve ovo što si napisala, ili zd ili ja koja imam 15 menija od nutricioniste i koja godinama živim na relativno zdravoj ishrani i režimu?!
Ponekad je potrebno pronaći motivaciju u nečemu drugačijem i neki pokretač koji će ti pomoći da zapocnes trajnu promenu.
Ja mogu da shvatim da je svaki minus motivacija iako dobro znamo da to nije trajni minus i da naravno nije moguće smršati 3kg za 3 dana. Ali odlično izgleda na vagi i daje dodatnu motivaciju :D
 
Ja mislim da je zdravo, uz to mi bas prija

U moru tekstova i misljenja danas na temu sta je zdravo a sta ne bitno je pre svega sta mi prija
Најважније је шта ти прија и како се осећаш.
Као што мене прекоревају за доручак а ујутру ми буде мука.
Као што већина вежба увече а мени прија ујутру пре свега и тако.
Уосталом, није пост измишљен бзвз, имали су стари више интуитивне мудрости него што ми данас можемо научно да докажемо, за нешто.
Јави како је прошло :) Хоћеш и АФ?
Ја ћу на води од следеће недеље једном недељно, 24 ч.
А ако решим да држим ускршњи пост, то ћу баш онако како треба онда. Без заваравања пецивима, посним слакишима... па после буде горе него да га нисам држала. Него поврће и на води, а среда и петак само вода.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pila sokove jednom i bilo je to zapravo pravo otkrovenje za mene. Nakon 3 dana sam se potpuno izduvala, piskila sve vreme, osećala se lagano kao pero. Plus, što sam razmišljala brže i bistrije , majke mi moje :lol:
Mislim da sam o tome i ovde pisala, meni je to bilo fascinatno. Doduše, nije baš dugo trajalo :malav:
 

Back
Top