Podmuklo iseljavanje Srba sa Kosova i Metohije

filatelista:
Hoćeš da kažeš da nisi Sorab1?
Pa ja znam samo jednu žensku osobu nežnu kao pahulja, a jezika zmije :grin: :grin:
i ova parola, ma jedino ako nisi mlađa sestra, takvu nisu još klonirali

Tebi samo jedna ima ostar jezik :lol: . Imam prijateljicu koja je na ratistima radila stvari Srpskim neprijateljima za koje bi je hag odmah uhapsio. Problem sto je bila silovana
mesecima od muslimana. Srbi oslobodili logor, zena se odmah prijavila u vojsku Repbulike Srpske za osvetu.
 
TU-22M:
Србине мој чујем се са избеглим Србима који су у норвешкој. Како је то иживљавање било кад су дошли. На избегличким камповима су пребијали све Србе. Кад се жале код норвежана. Јавите се кад вас убију. Па их малтретирају сваки дан са питањима колико воле норвешку. У другим западним земљама није било боље за Србе.
Hahahaha.
Odakle ti sve te informacije.
Posto sam jedan od tih izbeglih Srba u Norveskoj nemogu se sloziti ni s cim.
Mene na pr. (dosao sam 2004) niko nije pozvao ovde. Dosao sam zbog onog ocaja kojeg imamo svi juznije od Ibra. U Norveskoj sam predao molbu za azil i cekao skoro dve godine da ga dobijem. Ponavljam, niko me nije zvao niti sirio ruke.
Prosao sam sve one kampove, i mogu ti reci da nikakvog incindenta nije bilo. Cak sam u kampu u Oslu delio sobu sa tri Albanca - i osecao se bezbednim.
Niko me nikad nije pitao da li volim Norvesku, a ja cak drsko dajem sebi za pravo da kritikujem njene lose strane. A Vama cu reci, da, ja volim Norvesku. Naravno, Norvezani stalno testiraju strance - uprevo zbog pakosti i zla koji oni/mi ponesu sa sobom. No, jednom kada vide da si samo obican covek, sva vrata su ti otvorena, a mogu ti reci cak i vise nego jednom prosecnom norvezaninu.
Iako nije sve tako jednostavno, za razliku od Kosmeta ovde se zivi punim plucima.
 
Колико сам приметио Адем се курчевито понаша на свакој теми где се прича о независном КиМ, наравно уз помоћ својих пријатеља из Хрватске и уз помоћ појединих форумаша. Када се прича рецимо о украденом сату Џ.Б. онда мудро ћути.
 
popokatepetl:
Колико сам приметио Адем се курчевито понаша на свакој теми где се прича о независном КиМ, наравно уз помоћ својих пријатеља из Хрватске и уз помоћ појединих форумаша. Када се прича рецимо о украденом сату Џ.Б. онда мудро ћути.
necem te nerviram, evo danas cu da navijam za vas, OK?
 
popokatepetl:
Није ок. Хвала ти на навијању, али шиптар остаје шиптар, а издајник издајник. То пресвлачење боја је нешто што је најгоре.
pa sada odluci, hoces li da budem siptar ili da ibudem danas izdajnik, valjda nece ovi moji albanci da vide ove postove
 

Back
Top