Kada vam je Vučić dobar predsednik što mu ne kažete zaustavite iseljavanje Srba sa Kosova i Metohije

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Hvalite govor predsednika u SB a danas Kurti već uhapsio sedmoro Srba zbog rada u kako kažu za šiptare nelegalne objekte i vrši teror nad građanima Severa Kosova.Zašto niste iskreni pa ne primećujete da predsednik Srbije nijedan ozbiljan korak nije preduzeo da zaustavi trenutni trend gde svakoga dana trajno napusti Kosovo stotinu Srba za manje od godinu biće 50% Srba koji će trajno otići.
Dakle ne lažimo se više od reči nema ništa dela su bitna.
 
Stisni jednom mooda i sam mu reci.Dokle ces bre napadati narod ovde,a sam nista ne radis povodom iseljavanja Srba.
Pa druže živčani ja nikada nisam rekao da je bio dobar pa što bi mu rekao kada sam još i glasao protiv njega.
Ja kažem jasno oni koji ga hvale i glasaju neka ga sada kude ako su patriote dakle ćuti bolje ti je ispaćeš pametniji.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa druže živčani ja nikada nisam rekao da je bio dobar pa što bi mu rekao kada sam još i glasao protiv njega.
A ja mislio da šiptari bojkotuju glasanje?

Ja kažem jasno oni koji ga hvale neka ga kude dakle ćuti bolje ti je ispaćeš pametniji.
To su tebi pričali od malena?
 
Pa samo kukavice ***** i nista drugo.To sto si u okupiranoj teritoriji zahvali vucku,jer vas je on nagovorio da ne izlazite na izbore.
Šiptari su bojkotovali izbore (po engleskom nagovoru) i tako skrenuli pažnju Evrope
i sveta na svoj navodni "problem".
Bojkot izbora je bio najpametniji potez koji su Srbi na KiM mogli da povuku, ko to
nije u stanju da shvati, je jednostavno glup.
Niko normalan ne izlazi na izbore na okupiranoj teritoriji, time daješ legitimitet okupatoru.
Zato Vučić i hoće ZSO, a zato Kurti hoće da otera preostale Srbe sa KiM, jer bez Srba
ZSO jednostavno nema smisla.

A ZSO će doći, verovatno već ove godine, pa ćemo onda da se pitamo sa šipcima.
 
AUTORSKA
Hvalite govor predsednika u SB a danas Kurti već uhapsio sedmoro Srba zbog rada u kako kažu za šiptare nelegalne objekte i vrši teror nad građanima Severa Kosova.Zašto niste iskreni pa ne primećujete da predsednik Srbije nijedan ozbiljan korak nije preduzeo da zaustavi trenutni trend gde svakoga dana trajno napusti Kosovo stotinu Srba za manje od godinu biće 50% Srba koji će trajno otići.
Dakle ne lažimo se više od reči nema ništa dela su bitna.
Kako ce, kada je siptarima predao sve institucije i suverenitet i ostavio nezasticen narod od siptarskog ugnjetavanja. Doduse dosta su postradali i od vuciceve srpske liste i radojcica.
Dok se siptari vozikaju po Srbiji sve sa tablicama nezavisnog kosova, a i licnim katama i pasosima te iste mafijaske drzave, Aca srbin kukumace u UN, umjesto da hitno ponisti izdajnicke odluke koje je donio, kao da mu je Srbija cacevina,
 
AUTORSKA
Hvalite govor predsednika u SB a danas Kurti već uhapsio sedmoro Srba zbog rada u kako kažu za šiptare nelegalne objekte i vrši teror nad građanima Severa Kosova.Zašto niste iskreni pa ne primećujete da predsednik Srbije nijedan ozbiljan korak nije preduzeo da zaustavi trenutni trend gde svakoga dana trajno napusti Kosovo stotinu Srba za manje od godinu biće 50% Srba koji će trajno otići.
Dakle ne lažimo se više od reči nema ništa dela su bitna.

Јуче је добио поруку. Ако данас не предузме ништа, сутра га неће бити. Није много запетљано.
 
Pa druže živčani ja nikada nisam rekao da je bio dobar pa što bi mu rekao kada sam još i glasao protiv njega.
Ja kažem jasno oni koji ga hvale i glasaju neka ga sada kude ako su patriote dakle ćuti bolje ti je ispaćeš pametniji.

Немојмо се свађати. У каналу смо.
 
Šiptari su bojkotovali izbore (po engleskom nagovoru) i tako skrenuli pažnju Evrope
i sveta na svoj navodni "problem".
Bojkot izbora je bio najpametniji potez koji su Srbi na KiM mogli da povuku, ko to
nije u stanju da shvati, je jednostavno glup.
Niko normalan ne izlazi na izbore na okupiranoj teritoriji, time daješ legitimitet okupatoru.
Zato Vučić i hoće ZSO, a zato Kurti hoće da otera preostale Srbe sa KiM, jer bez Srba
ZSO jednostavno nema smisla.

A ZSO će doći, verovatno već ove godine, pa ćemo onda da se pitamo sa šipcima.

Нико осим кера и ''црне листе'' треба бити поштен.
 
Kako ce, kada je siptarima predao sve institucije i suverenitet i ostavio nezasticen narod od siptarskog ugnjetavanja. Doduse dosta su postradali i od vuciceve srpske liste i radojcica.
Dok se siptari vozikaju po Srbiji sve sa tablicama nezavisnog kosova, a i licnim katama i pasosima te iste mafijaske drzave, Aca srbin kukumace u UN, umjesto da hitno ponisti izdajnicke odluke koje je donio, kao da mu je Srbija cacevina,

С тобом БРАТЕ и у Рат ако треба.
 
Pa kako da zaustavi iseljavanje kad je on zato i doveden na vlast da okonča prisustvo srbije na kosovu...zapad je procenio da bi on to mogao najefikasnije da obavi i bili su u pravu.....potpisao je protivustavni ZSO koji ukida sve institucije srbije na kosovu i ispunjava sve naloge zapada na kosovu i oni ga drže na vlasti i dozvoljavaju mu da se ovako ponaša da samo priča prazne priče na svojim medijima i da se 20 puta dnevno pojavljuje i obraća
 
Šta je
@avucic
, u narodu poznat kao "Aca srbin", POZITIVNO URADIO unazad 12 god. za srbe na KiM osim što je ALBANCIMA PREDAO I DAO :
elektroprivredu
telekomunikacije
pozivni broj
jezero Gazivode
etnički čistu policiju i sudstvo
reg.tablice
valutu
i potpuni suverenitet na severu!?
Ukida se dinar ne da se našteti Srbima, već da se spreči unošenje novca u džakovima, novca namenjenog kriminalcima.
Mada, vi to već znate, samo se pravite ludi. Koliko košta 1244 patriotizam?
Косовски премијер @AlbinKurti о правом извору хистерије Београда око регулативе Централне банке:Они не плачу због бриге за невоље грађана косовских Срба, већ зато што ће њихов погодан цев илегалног новца у северно Косово бити затворен.

 
Ukida se dinar ne da se našteti Srbima, već da se spreči unošenje novca u džakovima, novca namenjenog kriminalcima.
Mada, vi to već znate, samo se pravite ludi. Koliko košta 1244 patriotizam?
Косовски премијер @AlbinKurti о правом извору хистерије Београда око регулативе Централне банке:Они не плачу због бриге за невоље грађана косовских Срба, већ зато што ће њихов погодан цев илегалног новца у северно Косово бити затворен.

Kako te nije sramota ovako da lažeš?
Po tebi trebamo da poštujemo šiptarski ustav a Srpski ne.
Da li znaš da Priština ilegalno koristi evro kao valutu niko joj nije odobrio?
U rezoluciji 1244 piše da teritorija nije šiptarska dovoljno da nikada ne uđu u UN
Šiptari nemaju legalno svoju valutu i dozvoliti njima da nam uzimaju proviziju za promet dinara je ravno kopletnoj kapitulaciji cele Srbije.
 
Како тај шљам уклонити?
Sve je to sa dopuštenjem Boga odaljili smo se kao narod od pravoslavne vere.Vidiš da se mnogi Srbi ponašaju po volji Vatikana.Slavimo Cara Dušana a da li znamo da je hteo u njegovo vreme skoro sve Srbe da prebaci na katolicizam da bi po njemu smanjio uticaj Vatikana? Zato Car Dušan u SPC i nije postao svetac.Svi misle da je samo zbog toga što je bio osvajač ali nije.
Sada isto mnogi Srbi zagovaraju da prihvatimo Vatikan i katolicizam misliš li da je to slučajno?
 
Poslednja izmena:
Sve je to sa dopuštenjem Boga odaljili smo se kao narod od pravoslavne vere.Vidiš da se mnogi Srbi ponašaju po volji Vatikana.Slavimo Cara Dušana a da li znamo da je hteo u njegovo vreme skoro sve Srbe da prebaci na katolicizam da bi po njemu smanjio uticaj austrougarske? Zato Car Dušan u SPC i nije postao svetac.Svi misle da je samo zbog toga što je bio osvajač ali nije.
Sada isto mnogi Srbi zagovaraju da prihvatimo Vatikan i katolicizam misliš li da je to slučajno?

Чуо сам да се Владика рашко-призренски вози у колима са РКС таблицама а знам да Патријарх пећки седи у Београду тако да..
 
Šiptari nemaju legalno svoju valutu i dozvoliti njima da nam uzimaju proviziju za promet dinara je ravno kopletnoj kapitulaciji cele Srbije.
Tako bi trebalo da bude i sve je bilo tako dok Vučić nije došao na vlast i dao im sve atribute državnosti !
Ajde budimo realni
Ja ne priznajem kosovo i jesam za vraćanje u satav srbije !
Ali sa izdajnikom Vučićem to je neizvodljivo , on radi sve da do toga ne dodje !
 
Чуо сам да се Владика рашко-призренски вози у колима са РКС таблицама а знам да Патријарх пећки седи у Београду тако да..
Nisu problem RKS tablice već poslovi našeg Patrijarha sa šiptarskim Ministrom finansija Kosova.
 

Back
Top