Podmuklo iseljavanje Srba sa Kosova i Metohije

Jerry Ropero:
pa to je tiho etnicko ciscenje. sto im ne obezbede normalne uslove za zivot u mestima u kojim zive?

Zar taj z apad nije navodno dosao naa Kosovo da obezbedi demokratiju, ljudska prava i slicno?

Gde su te stvari za Srbe?

nema za srbe. jer nas zapadni nacisti mrze. zele da nas etnicki ociste i da srpski etnicki prostor svedu na sto manju meru.

Тачно тако Џери, знам на десетине људи који су потпуно "нестали" у Калифорнији радећи неке бесмислене послове, а били су избеглице из Сарајева и то студенти. Овде су се трудили исти ти странци који су уништили нашу земљу да тим људима учине живот НЕМОГУЋИМ овде - е да би их придобили и раселили из Србије.
 
misoni:
На мој може,а било их је још.

Данас сам чуо да је Влада обезбедила помоћ па чак и неке повољне кредите за куповину тих напуштених кућица по Војводини......надам се да је истина. Војводина је прелепа... али тешко је тамо брђанима да живе, ја сам за неколико година живота у равници потпуно одлепио, не одговара ми, депресивно је.... 8-)
 
TU-22M:
Србине мој чујем се са избеглим Србима који су у норвешкој. Како је то иживљавање било кад су дошли. На избегличким камповима су пребијали све Србе. Кад се жале код норвежана. Јавите се кад вас убију. Па их малтретирају сваки дан са питањима колико воле норвешку. У другим западним земљама није било боље за Србе.
Reci da se zaebavaš, molim te. Ovakve gluposti mi ne trebaju ovde.
Pazi - prebijali ih, a kad se žale, onda ''javite se kad vas ubiju''???

Lepo se ti malo smiri, uzmi onaj tvoj, kako beše..Benzidin? I prestani sa tim pričama. Imamo dosta sramote i bez tebe.

Ebote, šutnem dvojicu-trojicu, osvane ih još toliko... :shock:
 
eremita:
Данас сам чуо да је Влада обезбедила помоћ па чак и неке повољне кредите за куповину тих напуштених кућица по Војводини......надам се да је истина. Војводина је прелепа... али тешко је тамо брђанима да живе, ја сам за неколико година живота у равници потпуно одлепио, не одговара ми, депресивно је.... 8-)
Истина је,ако не волиш равницу,не можеш тамо да живиш!
 
koje ste ku**te srece vi srbi.... mi ovde [ja ne, ali...] dajemo po 2.000 e [dve hiljade ] po osobi samo da odemo u bilo koju skandinavsku zemlju a vi ... cccc doduse i to je laz, pa jel znate koliko bi srba iz srbije doslo na kosovo da zivi samo ako bi imali sansu da se kasnije isele u svdsku, eeeheeeej svdsku bre. na sve strane pricate kako je ovde kod nas lose, a onda ccc... gde li samo nailazite na toliko naivne osobe...
 
adem_ks:
koje ste ku**te srece vi srbi.... mi ovde [ja ne, ali...] dajemo po 2.000 e [dve hiljade ] po osobi samo da odemo u bilo koju skandinavsku zemlju a vi ... cccc doduse i to je laz, pa jel znate koliko bi srba iz srbije doslo na kosovo da zivi samo ako bi imali sansu da se kasnije isele u svdsku, eeeheeeej svdsku bre. na sve strane pricate kako je ovde kod nas lose, a onda ccc... gde li samo nailazite na toliko naivne osobe...

opet se ti razbacujes sa 2.000 eura :shock: :shock:
 
adem_ks:
koje ste ku**te srece vi srbi.... mi ovde [ja ne, ali...] dajemo po 2.000 e [dve hiljade ] po osobi samo da odemo u bilo koju skandinavsku zemlju a vi ... cccc doduse i to je laz, pa jel znate koliko bi srba iz srbije doslo na kosovo da zivi samo ako bi imali sansu da se kasnije isele u svdsku, eeeheeeej svdsku bre. na sve strane pricate kako je ovde kod nas lose, a onda ccc... gde li samo nailazite na toliko naivne osobe...
Ај' не с**и!Колико вас има писмених,поштених и добронамерних?Не треба ми поново да спавам с оружјем!:shock:
 
adem_ks:
koje ste ku**te srece vi srbi.... mi ovde [ja ne, ali...] dajemo po 2.000 e [dve hiljade ] po osobi samo da odemo u bilo koju skandinavsku zemlju a vi ... cccc doduse i to je laz, pa jel znate koliko bi srba iz srbije doslo na kosovo da zivi samo ako bi imali sansu da se kasnije isele u svdsku, eeeheeeej svdsku bre. na sve strane pricate kako je ovde kod nas lose, a onda ccc... gde li samo nailazite na toliko naivne osobe...
sta ti je to 'svdska'?
a naravno da vas niko nece.....cak ni u svdskoj :D
 
misoni:
Истина је,ако не волиш равницу,не можеш тамо да живиш!

Штос је у томе што ја волим равницу, али некако убија у појам та непрегледна "тепсија"... нигде брдашцета, поточића... нарочито је гадно зими када се "бела" земља споји са "белим" небом......јбт као да си на Марсу.... :lol:
 
Salvantis:
sta ti je to 'svdska'?
a naravno da vas niko nece.....cak ni u svdskoj :D
to svedjani tako zovu svedsku bre.... ja tamo bio 92-94 i omaklo mi se
sve mogu da trpim [mislim moram ne???] ali kada pocnete da pricate o realitetu kosova danas, a nikada u zivotu niste prosli pored onda...
p.s. ajde neka se pojavi jedan hrabar srbin sa ovog foruma da bude moj gost dan-dva, ja cu uzeti auto od nekih tu i da ga prosetam po par gradova, neka vidi sta je i kakav je zivot na kosovu. ici cemo i po enklavama i kod god hoce.
 
adem_ks:
koje ste ku**te srece vi srbi.... mi ovde [ja ne, ali...] dajemo po 2.000 e [dve hiljade ] po osobi samo da odemo u bilo koju skandinavsku zemlju a vi ... cccc doduse i to je laz, pa jel znate koliko bi srba iz srbije doslo na kosovo da zivi samo ako bi imali sansu da se kasnije isele u svdsku, eeeheeeej svdsku bre. na sve strane pricate kako je ovde kod nas lose, a onda ccc... gde li samo nailazite na toliko naivne osobe...


znamo, videlo se to poslednji put kada je organizovan povratak :evil:
zato Srbi žive u enklavama?
 
Па ја сам пола живота провео тамо,а пола у БГ.Тако да сам навикао на гомилу ствари које ''дођошима'' сметају!Тамо сам увек био њихов.Нажалост више немам тог дела фамилије,сви су помрли.Да није избеглица,вероватно би већина салаша била пуста...:(
 
adem_ks:
to svedjani tako zovu svedsku bre.... ja tamo bio 92-94 i omaklo mi se
sve mogu da trpim [mislim moram ne???] ali kada pocnete da pricate o realitetu kosova danas, a nikada u zivotu niste prosli pored onda...
p.s. ajde neka se pojavi jedan hrabar srbin sa ovog foruma da bude moj gost dan-dva, ja cu uzeti auto od nekih tu i da ga prosetam po par gradova, neka vidi sta je i kakav je zivot na kosovu. ici cemo i po enklavama i kod god hoce.
Hah, ta ti je dobra :D
Ma dole idem samo u tenku (eventualno neki bov), i samo kolektivno (formacijski)....
 

Back
Top