Kada vam je Vučić dobar predsednik što mu ne kažete zaustavite iseljavanje Srba sa Kosova i Metohije

Za razliku od tebe zaustavio desetine porodica posle pogroma na jugu da ne napuste Kosovo i uselio u stanove proteranih šiptara na Severu Mitrovice i to 1999god pa do 2004 god, a sada da vidimo koji si ti kulec koji me proziva?

Vidi se koliko si piglu kad se ovim hvališ. Jel ostao iko u tim stanovima do danas?
 
Nisi ti ništa dobio već mi na Kosovu i Metohiji.Mi Srbi koji ste vi Srbi van Kosova ostavili na cedilu.I ne stidite se još se i podržavate i branite međusobno u nedelu ovom.

Оставио вас је пре свега милошевић. Онда се Оливер појавио па сте онда Оливера убили и тако…
 
Nismo mi ubili Olivera nego Vučićeva mafija zajedno sa šiptarskom.

Срби са Косова организовали и платили највероватније. Идете и данас за ''црном листом'' и гмазом и ако су вас продали као старо гвожђе.
 
Ajde bre šta si ti uradio za Srpstvo ja sam bio i branilac mosta od šiptarskih horda zla i sad tebi takovom treba da se ispovedam a nisi vredan ni ovog razgovora.

Nemam ja u smom životopisu takvijeh junačkih dela kao što je useljavanje u stanove i to na peti sprat a lifta niđe. Jedino što sam uradio je skoro ceo vojni rok u Metohiji za vreme Nato agresije, kao redovni vojnik. E da smo svi mi kao, Neško, internet - krstaš ne bi nam se sad Arnauti širili po Kosovu.
 
Nemam ja u smom životopisu takvijeh junačkih dela kao što je useljavanje u stanove i to na peti sprat a lifta niđe. Jedino što sam uradio je skoro ceo vojni rok u Metohiji za vreme Nato agresije, kao redovni vojnik. E da smo svi mi kao, Neško, internet - krstaš ne bi nam se sad Arnauti širili po Kosovu.
Čemu patetika i neka zavist?
Ja nemam interes tebi da se hvalim ali vidim da ti imaš interes verovatno kao da si plaćen za to da me obezvoljiš da pišem istinu o Srpskoj izdaji i kukavičluku na svetoj Srpskoj zemlji.
 
Срби са Косова организовали и платили највероватније. Идете и данас за ''црном листом'' и гмазом и ако су вас продали као старо гвожђе.
Bitan je naručilac ubistva a ako hoćeš da znaš ti nisu sa Kosova.Čak sam egzekutor je šiptarskog porekla jer je posle ubistva pobegao sa Prištinskog aerodroma u inostranstvo.
 

Back
Top