Pobio porodicu, pobio pola sela a tako je bio divani i dobar čovek.

Znate ono kada neko uvati pa pobije porodicu ili napravi masakr u selu a onda krene kako to niko nije mogao da zamisli, kako se radi o divnom komšiji, predivnom čoveku uvek spremnom da pomogne, pravom dobričini….

Šta natera jednog dobricu da pukne i napravi masakr?
Odlepio do tačke ludila gde više nema povratka.
 
Znate ono kada neko uvati pa pobije porodicu ili napravi masakr u selu a onda krene kako to niko nije mogao da zamisli, kako se radi o divnom komšiji, predivnom čoveku uvek spremnom da pomogne, pravom dobričini….

Šta natera jednog dobricu da pukne i napravi masakr?
Pukne mu k na 100 mesta i eksplodira

Ne valja kada cutis. Ja se opredeljujem za malo price a umereno lajanje u krugu poznatih mi ljudi.
Ako je u drustvu neka slucajna prolaznica cutim, je pricam. I tako jos nikog nisam ubio.
 
Znate ono kada neko uvati pa pobije porodicu ili napravi masakr u selu a onda krene kako to niko nije mogao da zamisli, kako se radi o divnom komšiji, predivnom čoveku uvek spremnom da pomogne, pravom dobričini….

Šta natera jednog dobricu da pukne i napravi masakr?
El to katabaza crna svadba,toe samo serija
 
Јел причамо о реалним злочинима или и о књижевним?
Realni zlocin u Jabukovcu, cini mi se, gde je psiholog rekao , da je jedan od okidaca masovnog ubistva bila velika temperatura tih dana, jer je pocinitelj dosao iz Austrije nenaviknut na tolike temperature....
 
Znate ono kada neko uvati pa pobije porodicu ili napravi masakr u selu a onda krene kako to niko nije mogao da zamisli, kako se radi o divnom komšiji, predivnom čoveku uvek spremnom da pomogne, pravom dobričini….

Šta natera jednog dobricu da pukne i napravi masakr?
Koji je dobar razlog dobricu kinjiti? Da li je u pitanju mozda ponasanje sredine?
Koliko ima svesnih ljudi da dobri ljudi ne treba da budu zrtve? Da postoji granica za sve?
 
Covek je cudna zivuljka.....moze puno da podnese, a polomi se na kamicku. Svaki covek ima svoju reakciju na zivot I svoju reakciju na stresogene dogadjaje. I puni on tako casu zivota, I u jednom trenutku ta casa prelije..Nije vazno sta je dovelo do prelivanja, mozda bas ta visoka temperatura...I on pukne, niko ne zna u kom smeru I dobijemo crne hronike...
 
Dvolicnost kada se ugnjezdi medju ljude mnogima skrati zivot, a neki reaguju na nacin koji su sami trazili.
Dok pricas o cascu i postenju, a prodajes deci drogu da odrzis cast i postenje, sam si odredio sudbinu.
Sudija, policajac, ucitelj, pop koji pricaju jedno, a rade suprotno i jos druge kinje jer imaju vlast, ne mogu da ne ocekuju da ih neko shvata bukvalno, a ako ne ocekuju onda svakako nisu za ta mesta gde ljudi ocekuju pravdu i istinu. Svet je prepun kvazielite, pa priroda samo odgovara na bujanje dvolicnosti prostim sredstvima.
 
У данашњем друштву, мени се чини да нормалан човек може ово да учини.
Ne moze normalan covek to da uradi... nego mora doci do nekih psiholoskih poremecaja...
Drugo je iz nehata nekoga ubiti a drugo je ovo...
to je potisnuti bes i puno jos toga...
Mozda i sizofrenija...
na te psihicke bolesnike takodje demoni mogu delovati - na njihovu psihu
to je plus razlog...
kao i kada je covek pod uticajem droge pa ne zna sta radi...
 
Samo neka nam Bog sačuva svima zdravu pamet!
Ljudsko biće je u stanju da uradi najgnusnije i najstrašnije stvari kojima kroz istoriju i svakodnevnicu svedočimo, naročito kad od njega Bog odustane.
Bog kad bi prekinuo lance na kojima me drži, možda, ne znam, bih bila gora od svih do sad poznatih i nepoznatih zločinaca, pa je u mojoj moći da pazim na korake svoje i da Ga molim da me ne nikako napušta.
 
Samo neka nam Bog sačuva svima zdravu pamet!
Ljudsko biće je u stanju da uradi najgnusnije i najstrašnije stvari kojima kroz istoriju i svakodnevnicu svedočimo, naročito kad od njega Bog odustane.
Bog kad bi prekinuo lance na kojima me drži, možda, ne znam, bih bila gora od svih do sad poznatih i nepoznatih zločinaca, pa je u mojoj moći da pazim na korake svoje i da Ga molim da me ne nikako napušta.
Нисам неки верник, али чини ми се да се интензивно дешава инверзни процес.
 

Back
Top