ПОБЕДАААААААА ИДЕМО НА СП

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dole kod vas u crnojh gori ne funkcionise ekonomija ko u normalnim drzavama

u crnoj gori ako hoces nesto da radis, BILO STA, mora prvo da ides kod Mila ili nekog drugog vidjenog DPS-ovca po BLAGOSLOV. I da das procenat. I naravno da se uclanis u DPS i boris se za "nasu stvar" ako je posao konkurentan tj ako je u njemu konkurencija jaka.

To je sto se tice privatnog posla . A sto se tice drzavnih funkcija to se tek PDORAZUMEVA da budes clan DPS-a i imas milovu sliku na zid u novcanik , i iznad WC solje u kupatilu , jer ti taj milo daje bas sve sto imas i posao i platu i funkciju i sve ostalo .

Zato u crnoj gori toliki kult Mila Djukanovica. Jer se za sve bitno dole - pita on.

Ma nema svrhe raspravljati s tobom, ovo mi je dovoljno
 
Onda sam pogrešno pročitao, izvinjavam ti se...



Dakle, uklapa se i u moj profil, jel tako? Ništa čudno, navikao sam da mi raznorazni neradnici i nesposobnjakovići pričaju ovakvu priču

haha smesno je kad neko ko je DPS-ovac nekog proziva da je neradnik i nesposobnjakovic

ja mozda nisam bogatiji od tebe, ali znam da je sve sto sam u zivotu stvorio i zaradio stvoreno zahvaljujuci iskljucivo mojem radu, trudu i znanju a ne na clansku kartu bilo koje stranke.

Zato hodam ulicom uspravnog cela i ne kacim tudje slike na svoj profil i ne gajim kult bilo cije licnosti. JER NIKOM NE DUGUJEM NISTA.
 
mozda ste bili bogati pre mila al znam da bi danas bili sirotinja ili negde van crne gore da ste protiv njega...

u crnoj gori skoro da nema bogatih srba upravo iz tog razloga. sto ne mozes biti bogat a da si sa milom u sukobu. zato su ti bogati srbi skoro svi u DPS.

Ko otac Borisa Zlokovica Stanko Zlokovic.

Ima ih i da su van Crne Gore. A bili bi smo sirotinja da smo budale koje spiskaju bogatstvo. Pametan čoek neće biti sirotinja, posebno ako je bio bogat.
Pa ti pojma nemaš... ima dosta Srba koji su bogati
 
haha smesno je kad neko ko je DPS-ovac nekog proziva da je neradnik i nesposobnjakovic

ja mozda nisam bogatiji od tebe, ali znam da je sve sto sam u zivotu stvorio i zaradio stvoreno zahvaljujuci iskljucivo mojem radu, trudu i znanju a ne na clansku kartu bilo koje stranke.

Zato hodam ulicom uspravnog cela i ne kacim tudje slike na svoj profil i ne gajim kult bilo cije licnosti. JER NIKOM NE DUGUJEM NISTA.

Kako možeš da govoriš o meni kad me ne znaš? Otkud ti znaš da li sam ja vrijedan i koliko radim? Otkud znaš kako sam ja nešto zaradio?
 
Ima ih i da su van Crne Gore. A bili bi smo sirotinja da smo budale koje spiskaju bogatstvo. Pametan čoek neće biti sirotinja, posebno ako je bio bogat.
Pa ti pojma nemaš... ima dosta Srba koji su bogati

ja nisam rekao da nema bogatih srba. samo sam rekao da su ti srbi ako su i bogati uglavnom svi u DPS-u jer je skoro nemoguce novac zaraditi u crnoj gori neki veci, a da nisi u DPS-u.\

cak sam ti i naveo primer jednog srbina - stanka zlokovica

kad bi srbin stanko zlokovic iz bijele mogao da dobije trajekt kamenari lepetani da na njemu rpavi pare a da nije u DPS-u?

NARAVNO NIKAD
 
Poslednja izmena:
haha smesno je kad neko ko je DPS-ovac nekog proziva da je neradnik i nesposobnjakovic

ja mozda nisam bogatiji od tebe, ali znam da je sve sto sam u zivotu stvorio i zaradio stvoreno zahvaljujuci iskljucivo mojem radu, trudu i znanju a ne na clansku kartu bilo koje stranke.

Zato hodam ulicom uspravnog cela i ne kacim tudje slike na svoj profil i ne gajim kult bilo cije licnosti. JER NIKOM NE DUGUJEM NISTA.

:super: :super: :super: na forumu
 
Kako možeš da govoriš o meni kad me ne znaš? Otkud ti znaš da li sam ja vrijedan i koliko radim? Otkud znaš kako sam ja nešto zaradio?

ja te ne znam licno naravno. aliznam da je ovo sto ja pricam sto kaze lav tacno u 99% slucajeva. mozda si ti izuzetak iz te price, al nesto sumnjam sobzirom kad vidim kakav kult licnosti gajis prema djukanovicu.
 
Ne moze,to ti ja garantujem!

Znam prilike dole i to dobro!

pa ja to isto tako znam koliko i ti. sve preko tezge i trafike, tj svaki malo ozbiljniji posao - tako ti je .

zato je gomila srba iz crne gore, otisla iz crne gore , jer nisu hteli da prihvate da pljunu na sebe , da se izjasne kao crnogorci i udju u DPS , nego su izabrali odlazak iz crne gore uglavnom u srbiju.
 
Ja ne želim da te smatram neprijateljem... ako ti tako želiš, onda ok... Ovo je samo forum, tako da me nije briga

slobodno mozes da me smatras. meni nijedan dps-ovac nikada ne moze biti prijatelj.

jednostavno iz razloga sto sam ja prijatelj iskljucivo sa casnim moralnim i postenim ljudima. nebitno koje su nacije. nebitno kojeg politickog usmerenja.

a vi DPS-ovci ste upravo olicenje svega suprotnog od onoga sto sam naveo - bezcasca, nemorala nepostenja i licemerja.

Kao takvima - daleko vam lepa kuca...
 
pa ja to isto tako znam koliko i ti. sve preko tezge i trafike, tj svaki malo ozbiljniji posao - tako ti je .

zato je gomila srba iz crne gore, otisla iz crne gore , jer nisu hteli da prihvate da pljunu na sebe , da se izjasne kao crnogorci i udju u DPS , nego su izabrali odlazak iz crne gore uglavnom u srbiju.


Ziva istina!

I ti ljudi koji su dosli su iskrene patriote,tim ljudima je Srbija na srcu!

Nije lako biti Srbin pod Milovim rezimom!Ali se ljudi ne daju i po ceni egzistencije sebe i porodice!
 
Ziva istina!

I ti ljudi koji su dosli su iskrene patriote,tim ljudima je Srbija na srcu!

Nije lako biti Srbin pod Milovim rezimom!Ali se ljudi ne daju i po ceni egzistencije sebe i porodice!

ma ja bre razumem i ove sto su poklekli. nije svako jak . nema svako ni izbora.

al brate nemoj makar da se lazemo. kazi kako jeste. i onako svi znamo kako je.

sto kazu - znas me - znam te. ne mozes da me slazes sve i da hoces.
 
slobodno mozes da me smatras. meni nijedan dps-ovac nikada ne moze biti prijatelj.

jednostavno iz razloga sto sam ja prijatelj iskljucivo sa casnim moralnim i postenim ljudima. nebitno koje su nacije. nebitno kojeg politickog usmerenja.

a vi DPS-ovci ste upravo olicenje svega suprotnog od onoga sto sam naveo - bezcasca, nemorala nepostenja i licemerja.

Kao takvima - daleko vam lepa kuca...

Samo dokazuješ kolika si nula
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top