ПОБЕДАААААААА ИДЕМО НА СП

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam bio za nezavisnost prije nego je DPS prihvatila tu ideju

nemam ja verovao ti ili ne nista protiv vase nezavisnosti!

ali imam mnogo toga protiv vaseg otpadnistva od srpstva i vase antisrpske politike

ne smeta meni crna gora uopste kao nezavisna drzava ali mi smeta crna gora , u kojoj se unistava i proteruje sve srpsko, crna gora u kojoj se namece neki drugi identitet koji nije srpski , i smeta mi najvise vasa konstantna antisrpska politika vec 15 godina.
 
Poslednja izmena:
Onda ne vidim zašto ti mene ne bi poštovao, a na svakoj temi na kojoj smo se sreli si pokazao da me ne poštuješ

tebe ne postujem jer si DPS-ovac. Ne postujem nijednog DPS-ovca.

Zato sto ste prevrtljivi ljudi

Do 1996 dok vam je milo bio za srpstvo vecih Srba u Crnoj Gori nije bilo. Oni radikali su bili smesni u poredjenju sa vama

Milo je izjavljivao da je zbog sahovnice zamrzao sah itd.

A sta sad radite? Mrzite Srbe, radite protiv Srba i bratimite se sa onima koje ste do juce mrzeli sa Siptarima i Hrvatima?

Pa kako takve moze BILO KO da vas postuje?
 
Ja ti kažem hvala ti jer si i mene svrstao među ustaše

A,ne,ne Zike,sam si se svrstao ili prepoznao!

Cak,ako procitas unazad par stranica,videces da sam se cudio tvojim postovima,i jasno tebe ogradio od pojedinih koji svracaju na ovaj forum!

Ja otvoreno kazem DUKLJANIN,PESO,i onaj OLD MNE su klasicne okorele Sekuline ustase ovog vremena i zbog takvih iz proslosti,se Crna Gora digla 13 jula!

I jos nesto,od toliko stihova koje ima ''Oj svijetla majska zoro'' mislis da su slucajno izabrani dva stiha ciji je autor Drljevic!!Znamo i ja i ti da je to daleko od slucajnog!

Ne moze se drzava graditi na antisrpstvu,moj Zike!!!!
 
tebe ne postujem jer si DPS-ovac. Ne postujem nijednog DPS-ovca.

Zato sto ste prevrtljivi ljudi

Do 1996 dok vam je milo bio za srpstvo vecih Srba u Crnoj Gori nije bilo. Oni radikali su bili smesni u poredjenju sa vama

Milo je izjavljivao da je zbog sahovnice zamrzao sah itd.

A sta sad radite? Mrzite Srbe, radite protiv Srba i bratimite se sa onima koje ste do juce mrzeli sa Siptarima i Hrvatima?

Pa kako takve moze BILO KO da vas postuje?

Ja ti kažem da sam ja i prije toga bio za nezavisnost
 
Ja ti kažem da sam ja i prije toga bio za nezavisnost

ma da. svi ste bili za nezavisnost , kako da ne.

pa ja znam kako je milo hapsio tada 90tih one Liberale , kako ih je zvao placenicima i ustasama itd.

Sad ste navodno svi bili za nezavisnost jos tada . Pa sto onda pobedi 1991 opcija za zajednicku drzavu ako ste jos tada bili za nezavisnu?

Jos nisam sreo za DPS-ovca da kaze iskreno 'yebiga brate tako mi rekli sta cu moram'

nego svi su bili za nezavisnost jos od 1981 i slicne glupe price. Ko vas ne zna...
 
A,ne,ne Zike,sam si se svrstao ili prepoznao!

Cak,ako procitas unazad par stranica,videces da sam se cudio tvojim postovima,i jasno tebe ogradio od pojedinih koji svracaju na ovaj forum!

Ja otvoreno kazem DUKLJANIN,PESO,i onaj OLD MNE su klasicne okorele Sekuline ustase ovog vremena i zbog takvih iz proslosti,se Crna Gora digla 13 jula!

I jos nesto,od toliko stihova koje ima ''Oj svijetla majska zoro'' mislis da su slucajno izabrani dva stiha ciji je autor Drljevic!!Znamo i ja i ti da je to daleko od slucajnog!

Ne moze se drzava graditi na antisrpstvu,moj Zike!!!!

Pa citiraš mene i govoriš o Sekulinim ustašama... Ne volim ni ja Dražina četnike, pa nikad nijesam zbog njih pjevao "Srbe na vrbe". Śetim se ljudi kao što si ti i jednostavno ne mogu, jer znam da bih tako vas povrijedio.
Al dobro, ne misli svako kao ja, nažalost
 
ma da. svi ste bili za nezavisnost , kako da ne.

pa ja znam kako je milo hapsio tada 90tih one Liberale , kako ih je zvao placenicima i ustasama itd.

Sad ste navodno svi bili za nezavisnost jos tada . Pa sto onda pobedi 1991 opcija za zajednicku drzavu ako ste jos tada bili za nezavisnu?

Jos nisam sreo za DPS-ovca da kaze iskreno 'yebiga brate tako mi rekli sta cu moram'

nego svi su bili za nezavisnost jos od 1981 i slicne glupe price. Ko vas ne zna...

Da me poznaješ lično mogao bih i da ti dokažem, ovako ništa.
Da, śećam se i ja da su nas zvali ustašam i śećam se odlaska mojih na Cetinje 1. februara '92... Pobijedila je opcija za zajedničku jer većina nije bila u liberalima
 
Ja ti kažem da sam ja i prije toga bio za nezavisnost

Ok,postujem!

Ali zar nije,zapitaj se,mazohizam velicati coveka koji vas je satirao 91,92,93,94,95,i to svim silama!Pendrekali su ljude na svaku pomisao na nezavisnost!A Milo bio premijer,pod njegovom komandom sve od policije pa nadalje!

Zasto niste ostali dosledni,nego ste odbacili coveka kao Slavko Perovic!

Zar vam je to normalno,i nista cudno!
 
evo cak se i cizmice smeje njegovim lazima i licemerju :lol:

i kako takve ljude da postujes?

da je reko "brate bio sam ja za zajednicku nego mi od mila zavisi posao i funkcija" ja bi mu prvi pruzio ruku

a ovako ovo foliranje je stvarno licemrno krajnje i degutantno...

Ja ne zavisim ni od koga jer sam materijalno veoma dobro situiran... A moji su bili bogata porodica i prije Mila
 
Da me poznaješ lično mogao bih i da ti dokažem, ovako ništa.
Da, śećam se i ja da su nas zvali ustašam i śećam se odlaska mojih na Cetinje 1. februara '92... Pobijedila je opcija za zajedničku jer većina nije bila u liberalima

i sta je bilo - milo te zvao 90tih ustasom, i brojao ti pendrekom bubrege a ti mu u znak zahvalnosti kacis sliku na neki srpski forum ? :think: :hahaha:

kako da ne

ti milovu sliku kacis ovde i svugde drugde, jer ti je on DAO SVE STO IMAS

samo i samo zato

zahvaljujuci njemu imas kucu koju imas, vozis auto koji vozis, a ne zahvaljujuci tome sto si SPOSOBAN PAMETAN I VREDAN.

Sve sto imas ti i tebi slicni dobijate na clansku kartu vase stranke a ne na sopstveni trud rad i znoj.
 
Ja ne zavisim ni od koga jer sam materijalno veoma dobro situiran... A moji su bili bogata porodica i prije Mila

nemoj me zasmejavati. Ja poznajem Crnu goru i sve vas tamo koji zivite mnogo mnogo bolje nego sto ti mislis. u crnoj gori svaki biznis , iznad drzanja trafike , ili tezge na pijaci zavisi od Mila i DPS-a. Zato si ti tamo, zbog licne koristi i ni zbog cega drugog.
 
Ok,postujem!

Ali zar nije,zapitaj se,mazohizam velicati coveka koji vas je satirao 91,92,93,94,95,i to svim silama!Pendrekali su ljude na svaku pomisao na nezavisnost!A Milo bio premijer,pod njegovom komandom sve od policije pa nadalje!

Zasto niste ostali dosledni,nego ste odbacili coveka kao Slavko Perovic!

Zar vam je to normalno,i nista cudno!

***, lave, koga da veličamo? Taj nam je čoek na kraju donio nezavisnost. Imali smo sreću pa je on promijenio politiku.
Ko ga je odbačio? Pa Slavko se sam povukao i otišao, nije ga niko odbačio.
 
i sta je bilo - milo te zvao 90tih ustasom, i brojao ti pendrekom bubrege a ti mu u znak zahvalnosti kacis sliku na neki srpski forum ? :think: :hahaha:

kako da ne

ti milovu sliku kacis ovde i svugde drugde, jer ti je on DAO SVE STO IMAS

samo i samo zato

zahvaljujuci njemu imas kucu koju imas, vozis auto koji vozis, a ne zahvaljujuci tome sto si SPOSOBAN PAMETAN I VREDAN.

Sve sto imas ti i tebi slicni dobijate na clansku kartu vase stranke a ne na sopstveni trud rad i znoj.

Niko mi nije brojao bubrege pendrekom.
Ma ko si ti da se ja s tobom raspravljam oko toga šta imam? Meni je dovoljno što znam šta imam i otkud mi to, baš me briga šta će jedna budala koja je zaslijepljena mržnjom da mi kaže
 
Pa citiraš mene i govoriš o Sekulinim ustašama... Ne volim ni ja Dražina četnike, pa nikad nijesam zbog njih pjevao "Srbe na vrbe". Śetim se ljudi kao što si ti i jednostavno ne mogu, jer znam da bih tako vas povrijedio.
Al dobro, ne misli svako kao ja, nažalost

Ne,ja sam samo rekao da su one ljude na tribinama koji su ustase Sekuline,nazvali pravim imenom!Koliko znam ti nisi bio na tribinama!

i sta je bilo - milo te zvao 90tih ustasom, i brojao ti pendrekom bubrege a ti mu u znak zahvalnosti kacis sliku na neki srpski forum ? :think: :hahaha:

kako da ne

ti milovu sliku kacis ovde i svugde drugde, jer ti je on DAO SVE STO IMAS

samo i samo zato

zahvaljujuci njemu imas kucu koju imas, vozis auto koji vozis, a ne zahvaljujuci tome sto si SPOSOBAN PAMETAN I VREDAN.

Sve sto imas ti i tebi slicni dobijate na clansku kartu vase stranke a ne na sopstveni trud rad i znoj.

Ovo se uklapa u profil 99% danasnjih DPS-ovaca!

Tacno u metu!:ok:
 
Niko mi nije brojao bubrege pendrekom.
Ma ko si ti da se ja s tobom raspravljam oko toga šta imam? Meni je dovoljno što znam šta imam i otkud mi to, baš me briga šta će jedna budala koja je zaslijepljena mržnjom da mi kaže

dole kod vas u crnojh gori ne funkcionise ekonomija ko u normalnim drzavama

u crnoj gori ako hoces nesto da radis, BILO STA, mora prvo da ides kod Mila ili nekog drugog vidjenog DPS-ovca po BLAGOSLOV. I da das procenat. I naravno da se uclanis u DPS i boris se za "nasu stvar" ako je posao konkurentan tj ako je u njemu konkurencija jaka.

To je sto se tice privatnog posla . A sto se tice drzavnih funkcija to se tek PDORAZUMEVA da budes clan DPS-a i imas milovu sliku na zid u novcanik , i iznad WC solje u kupatilu , jer ti taj milo daje bas sve sto imas i posao i platu i funkciju i sve ostalo .

Zato u crnoj gori toliki kult Mila Djukanovica. Jer se za sve bitno dole - pita on.
 
Ne,ja sam samo rekao da su one ljude na tribinama koji su ustase Sekuline,nazvali pravim imenom!Koliko znam ti nisi bio na tribinama!

Onda sam pogrešno pročitao, izvinjavam ti se...

Ovo se uklapa u profil 99% danasnjih DPS-ovaca!

Tacno u metu!:ok:

Dakle, uklapa se i u moj profil, jel tako? Ništa čudno, navikao sam da mi raznorazni neradnici i nesposobnjakovići pričaju ovakvu priču
 
Jel imaš ti mozak? Ja ti kažem da su moji bili bogata porodica još mnogo prije Mila

mozda ste bili bogati pre mila al znam da bi danas bili sirotinja ili negde van crne gore da ste protiv njega...

u crnoj gori skoro da nema bogatih srba upravo iz tog razloga. sto ne mozes biti bogat a da si sa milom u sukobu. zato su ti bogati srbi skoro svi u DPS.

Ko otac Borisa Zlokovica Stanko Zlokovic.

Ko ono bese upravljao trajektom Kamenari Lepetani i podseti me ko daje licencu iliti dozvolu za taj posao tj eksluzivitet?
 
dole kod vas u crnojh gori ne funkcionise ekonomija ko u normalnim drzavama

u crnoj gori ako hoces nesto da radis, BILO STA, mora prvo da ides kod Mila ili nekog drugog vidjenog DPS-ovca po BLAGOSLOV. I da das procenat. I naravno da se uclanis u DPS i boris se za "nasu stvar" ako je posao konkurentan tj ako je u njemu konkurencija jaka.

To je sto se tice privatnog posla . A sto se tice drzavnih funkcija to se tek PDORAZUMEVA da budes clan DPS-a i imas milovu sliku na zid u novcanik , i iznad WC solje u kupatilu , jer ti taj milo daje bas sve sto imas i posao i platu i funkciju i sve ostalo .

Zato u crnoj gori toliki kult Mila Djukanovica. Jer se za sve bitno dole - pita on.

Opet sve tacno!!!:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top