Plesne skole (again) :)

Hej ljudi,isla sam i ja na ples,ali u Kraljevu,mada klub je iz Beograda-Calypso....vode Ljubisa i Dragana,bracni par,i ok su.....mada u Kv,bas bas je manjkao muski rod...i onda sam odustala.Ali super je,na svaka tri meseca se polaze,i za godinu dana zavrsis osnovne korake....i posle idu takmicenja,i skupljanje bodova.....da bi se rangirali u profesionalce....:):)Ali,stvarno treba dosta volje i truda:)
 
Ja sam isla da gledam casove na novom bg-u u aleksinackih rudara 22 i svidja mise .svaka isla sam sama da vidim i savaka devojka je imala sa kim da igra.Svi se maenjaju.Instrukrori su mnogo cool.prave odlicnu atmosferu i bas se trude.Pre neko vece su imali zurku i biraki su mistera skole.kako je bilo dobro.muski su pevali,igrali,imitirali,skidalise.....Bas sam se provela.Sutra mi je prvi cas,jedva ceka.Imam i blizu skolu na masincu ali onaj mi je bezveze.Nasla sam ih preko netaWWW.plesnaskola-beograd.org.yu.Vidite i sami.Na kraju krajeva bitno je da se djuska,i da se svi mi zabavljamo i trošimo kalorije.ha,ha....Partnera sam trazila i ovde na forumima ali nista.slabi su ovo nasi muski.Bice ih valjda dovoljno tamo.a da slogan im je "plesna skola u kojoj je isilja naucio da plese"Zamisli .bas su mi sladki.a sto imaju jednog momka.starijije olesac ali je mnogo sladak.Caos
 
ako ste inzhenjerski orijentisani tj ako vam je lakshe kad vam objasne lepo matematichki...a ne kapirate bash kad samo pokazu... onda idite u ruski dom. ima dosta inzenjera programera tamo haha bash valjda zbog toga. to ako ste od onih koji ne mogu u svaku shkolu...ako vam je fizicko bilo pomalo bauk
ne mora da znachi...ali mozhda

ali ako ste mnogo ruzni onda ce da vas muche...
 
Osetite dodir plesnih koraka!!
Naucite sve vrste plesova na jednom mestu
Hip-hop, latino, standard, show dance,
jazz balet....
Upis je u toku
Klub Eclyps kod Beogradjanke
Ples za sve uzraste!!!
Info: 065-4-500-900, mail:oukydouky@ptt.yu
Ukoliko Vam je potreban nastup plesaca
na Vasim manifestacijama koje budete organizovali
TU SMO POZOVITE NAS!!!
 
Ko zeli da nauci pravi HIP HOP i dens nek se oproba u nasoj plesnoj skoli.
Ako volite da nastupate na festivalima, koncertima uz poznate pevacke zvezde zabavne muzike zaigrajte sa nama.

OUKY-DOUKY dance team
Klub Eclyps kod Beogradjanke, pored ulaza u Maxi
Clanarina 1200 din. mesecno
UPIS JE U TOKU!!!

Info tel i prijave:
065 4 500 900
 
marko_todorovic:
o plesnoj skoli VIVA dance iz Beograda i Novog sada, mozete da pogledate, kako vlasnica te skole organizuje takmicenja i koliko je njoj stalo do plesa...
ukucajte;
snimak.tripod.com/snimak.wmv
kakva sramota, ne mogu da verujem!!!
c,c,c,c,c,c,c...
evo ja mogu da preporucim jedan plesni klub u kome ja treniram i jako sam zaovoljna, klub se zove Betty Boop iz beograda je, a mogu da vam dam i adresu sajta
www.bettyboop.org.yu
 
Zar "Army Dance" nije pri vojsci? Vidjao sam pre par godina plakate u gradskom saobracaju...

Evo sta oni kazu na zvanicnom sajtu.

Počeli su rad na vojnim školama i akademijama krajem 1995. godine, a već marta 1996-te na učeničkim susretima školskog centra veze - Banjica, u Univerzalnoj sali Doma armije, proglasili su pripreme za obnavljanje oficirskih balova, ove lepe tradicije oficirskog poziva.

Tada kapetan, osnivač plesne grupe, a sada major VSCG, Ranko Prodanović, sa svojim saradnicima je za prethodnih 8 sezona obučio u plesu i balskim manirima, na stotine budućih starešina i njihovih dama. Zajedno nastupaju na raznim manifestacijama. Uoči bombardovanja naše zemlje, baš na Dan vojnog školstva uz inicijativu dela pripadnika tadašnjeg Korpusa jedinica VJ- sa Avale, gde je kapetan radio, plesna grupa je prerasla u Plesno i kulturno-umetničko drustvo "Oficirsko kolo" sa dve sekcije: plesnom i balskom. Plesna sekcija u svom programu ima sve standardizovane plesove (standardne i Latino), a balska priprema balove i vraća na scenu gradska kola, u prvom redu su to kola iz tradicije sa vojničkim elementima, poput 'Oficirskog kola', 'Topdžijskog kola' , 'Kola 32. klase" itd.

http://www.armydance.org.yu/
 

Back
Top