Plesne skole (again) :)

Zavisi sta ti je preskupo?

Ja moram opet da hvalim "moju" skolu:D Nisam sigurna da imaju bas za decu predskolskog uzrasta, ali vidjam tamo jako malu decu. Mozes da pozoves i pitas, oni su inace stanica od Beogradskog dramskog. A na Vracaru imas plesnu skolu Vracar koja je takodje dobra.
 
Hteo sam da pitam gde ima u Beogradu skola za malo starije osobe koje su zeljne plesa. Nemam nista protiv brzih ritmova (jos mogu da ih igram) ali ja sam vise zainteresovan za klasicne plesove. Zamolio bih i za malo vise informacija o skoli u Ruskom domu i SC Vracar. Hvala
 
Iz ruskog doma redovno dolaze u plesnu skolu u koju ja idem i vecito se instruktor nervira sto nemaju nikakvu tehniku. Za Vracar znam da su dobra plesna skola ali ne znam kakvi su sa odraslim grupama. Ono sto sam videla je da se ne trude previse.
Sta podrazumevate pod klasicni plesovi? Od sporih imate jedino rumbu, engleski valcer i bluz, ostalo je sve manje ili vise brzo i necete naici na skolu koja uci samo spore ritmove.
Inace u plesnoj skoli u koju ja idem u mojoj grupi vise od pola ih je preko 40 godina.
 
Caos svima! Mene bi interesovala plesna skola u Novom Sadu, tacnije latino plesovi. Bila bih zahvalna na preporuci od nekog ko ima iskustva. I da li je kasno za pocetak u 24oj godini ( i napredovanje do takmicarskog nivoa)? :) Hvala puno unapred!
 
ok...ovde ima bas puuno odgovora i ja stvarno ne mogu da se snadjem...:zstidljivko:

htela bih da se bavim modernm plesom, tj. samo ne latino-americki, samba, rumba, cha cha, a i stepovanje...vise hip hop..break dance... i sl. negde u zemunu ili na n.beogradu ako je moguce...ako ne..onda negde centar bg-a
volim da igram, za pocetak ne nameravam ozbiljno da se bavim time..al da bude neka skola u kojoj moze da se napreduje...i da nisu treninzi vikendom.. ;)
 
ok...ovde ima bas puuno odgovora i ja stvarno ne mogu da se snadjem...

htela bih da se bavim modernm plesom, tj. samo ne latino-americki, samba, rumba, cha cha, a i stepovanje...vise hip hop..break dance... i sl. negde u zemunu ili na n.beogradu ako je moguce...ako ne..onda negde centar bg-a
volim da igram, za pocetak ne nameravam ozbiljno da se bavim time..al da bude neka skola u kojoj moze da se napreduje...i da nisu treninzi vikendom..
 
cao svima.... ;) zanima me koji je klub sada najbolji? trenirala sam u vracaru 3 godine i za to vreme stigla sam do saveza, ali sam ubrzo prestala zbog privatnih problema... nisam ranije trenirala ni u jednom drugom klubu, pa nemam nesto puno iskustva sa klubovima.
razmisljala sam da se vratim u vracar, ali bih vise zelela da se upisem u neki novi, podjednako dobar klub kao vracar i da se ozbiljno bavim ovim sportom... trazim partnera, ali bezuspesno, jer danasnji tinejdzeri misle da je ples za "pedere"
 
cao svima.... ;) zanima me koji je klub sada najbolji? trenirala sam u vracaru 3 godine i za to vreme stigla sam do saveza, ali sam ubrzo prestala zbog privatnih problema... nisam ranije trenirala ni u jednom drugom klubu, pa nemam nesto puno iskustva sa klubovima.
razmisljala sam da se vratim u vracar, ali bih vise zelela da se upisem u neki novi, podjednako dobar klub kao vracar i da se ozbiljno bavim ovim sportom... trazim partnera, ali bezuspesno, jer danasnji tinejdzeri misle da je ples za "pedere"

Najtrofejniji-Natalija i Ivica;)
 
Odavno se nije uredjivala ova tema.
Koja po vasem misljenju u ovom trenutku, najbolja plesna skola, gde je najbolja atmosfera, najbolji instruktori, gde je vecina studenata?
Ima vas valjda na krstarici koji imate informacije o ovome :D
 
zelela bih da se upisem u skolu plesa.....isla sam na folklor 6 godina, tako da brzo ucim korake...
imam problem sto zivim dalje od centra tako da bih zelela da, ako vec moram da idem do centra, onda da bar upisem neku dobru skolu plesa, da se ne ispisem posle 2 meseca jer su neprofesionalni......;)
razumete sta hocu da kazem?? :))
 

Back
Top