Plesne skole (again) :)

little smile:
Ok, toliko je pricano o plesnim skolama i sl., a ja bih volela da na ovom mestu, na ovoj temi, svako ko je posecivao neku od (u Beogradu) prenese svoja iskustva, koliko dugo je bio/bila tamo, koji plesovi se uce, koliko intezivno, kakve su cene, da li je neophodno da dodjes sa partnerom/partnerkom i tome slicno, kakvi su instruktori i sve sto vam padne na pamet.
Dakle, iskreno, precizno, jasno, sa osmehom na licu :lol:
Kreni... :wink:

Nikada nisam znao da napravim normalne korake u igri..
 
Od 1. oct, ponovo SALSA sa instruktorom PRAVIM lationamerikancem...ako će neko sa mnom (od muških) da se prijavi :) ehehehe......salsaaa.......
Adresa: Institut Servantes
curlers.gif
 
Najbolje je da svi koji su zainteresovani pogledaju sajtove posvecene plesu
www.ples.co.yu, sajt plesnog saveza Srbije
www.salsa011.com
www.beosalsa.com, sajtovi posveceni salsi
www.latinet.info
pa nek svako izabere sta mu se najvise svidja, ponuda je velika

Inace, ja sam u klubu Art of dance vec duze vreme. Klub ima svoj sajt www.artofdance.org.yu koji je dosta interesantan, pa ako je neko zainteresovan da vidi kako je kod nas neka pogleda
 
zivuljka:
hey, imas kurs tanga u kondinoj ulici, muzicka skola vuckovic.
drzi dragan mikic i stvarno je sjajno!!!!
termini za pocetnike su subota-nedelja od 19h
cena je 1500 din


pozzz ;)




Zivuljka divna si!
Steta sto si se kasno javila sa tom reklamom, vec sam napravio prve korake u Jevrejskoj opstini, neki brka sto je bio u Argentini drzi casove tanga, nije lose da ti kazem, mozda cu da idem i na takmicenje uskoro 8-)
 
Skola Jazza, show dance-a i Funky jazza krece sa radom!!!
SUBOTA, 4.NOVEMBAR 2006. god. sa pocetkom u 18h
STUDENTSKI DOM KARABURMA, sala na spratu
Mije Kovacevica 7b
Casove vodi Ana Dragicevic, diplomirala moderne plesove na Deakin univerzitetu u Melburnu, Australija.

Mesecna clanarina je 1200 dinara
Casovi se odrzavaju SUBOTOM I NEDELJOM od 18h

Za vise informacija: 065 4 500 900

Srdacno
OUKY-DOUKY dance team
 
Svi plesaci koji zele dobro da se izdjuskaju imace priliku svakog cetvrtka u klubu Holiday u Skadarskoj 40a, igrace se salsa, merenge, bachata, latino, reggaeton. Ulaz besplatan, veliki podijum za igranje, odlichna rasveta i zvuk.
 
wsh:
Svi plesaci koji zele dobro da se izdjuskaju imace priliku svakog cetvrtka u klubu Holiday u Skadarskoj 40a, igrace se salsa, merenge, bachata, latino, reggaeton. Ulaz besplatan, veliki podijum za igranje, odlichna rasveta i zvuk.

Bilo je apsolutno fantasticno. Preporucujem svim plesacima, a i neplesacima da sledeceg cetvrtka obavezno svrate u Holiday. Mesto je super, dosta prostora za djuskanje, odlicna muzika, ma.....super :D :D :D
 
wsh:
Svi plesaci koji zele dobro da se izdjuskaju imace priliku svakog cetvrtka u klubu Holiday u Skadarskoj 40a, igrace se salsa, merenge, bachata, latino, reggaeton. Ulaz besplatan, veliki podijum za igranje, odlichna rasveta i zvuk.


02.11.2006. u klubu Holiday održalo se premijerno salsa veče. Odlična atmosvera, dosta igranja, muzika i rasveta dopreineli su da skoro 200 ljudi koliko je posetilo ovu žurku uživa u čarima salse. Sledećeg četvrtka je zakazana nova salsa žurka u istom klubu u isto vreme četvrtak 9.11. od 21 čas Skadarska 40a. Kako je bilo možete pogledati na slikama:

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg
 
U nedelju 24.12. mislim od 21h bice takmicenje u salsi i salsa ruedi u SKC-u. Eto prilike da se pojedinci i skole pokazu u najboljem svetlu. Cini mi se da vlada veliko interesovanje za to takmicenje, pa ne bi bilo lose pogledati, ako ne i ucestvovati
 
Otprilike vec cetiri meseca idem u Jocinu plesnu skolu "YOU DANCE" na casove salse.Instruktor nam je kubanac Chome i skola se nalazi u Prote Mateje 36 na Slaviji. Casovi su subotom i nedeljom od 17.00h a telefon je 011/33-42-987 .Inace osam termina kostaju 1400din pa kad se iskoriste... Sto se same skole tice mogu reci da je solidna, i imam utisak da to koliko cemo nauciti iskljucivo zavisi od Chometa koji cesto deluje prilicno nezainteresovano i cas odradi cisto da kaze da ga je odradio...Ima mnogo vise cura tako da momcima nije problem da nadju partnera... Poredjenja radi, od pocetnika, posle 4 meseca sam naucio sufle... Verujem da bi tempo ucenja bio mnogo brzi ali se novi clanovi jos uvek upisuju iako je sa tim trebalo da prestane jos pre 2 meseca...
 

Back
Top