PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE

ako su vojvođani, di im je vojvoda......
Ево га:
get_img
 
i kad bolje razmislim ne znam nijednog madjara da se izjasnio kao vojvodjanin a srba pun nos se tako izjasnilo pa sta ce valjda vole ljudi hehehe jadna li im majka
mogli bi tako da se izjasnjavaju na sledecem popisu i kao na pr podbarci PODBARA je inace deo grada u NS ili limaci na pr LIMAN isto deo grada u NS ebem li ga biti srbin je out
kako ostalima nije out da budu to sto jesu samo me to inetersuje
LIMAN DRZAVA !!:mrgreen:
nego uopste ne znam gde ti je taj "pun nos " Srba koji se izjasnjavaju kao Vojvodjani ,nacionalno ? Koliko ja znam po poslednjem popisu ih je bilo najvise 5 -10 000 hiljada od preko 1,5 milion Srba u Vojvodini sto je oko 0,5 %, ,dakle ne vidim kako je to biti Srbin "out" a biti Vojvodjanin "in " :confused:
 
Код оних који подржавају СРС и које ја познајем,постоји незаинтересованост за покрајинске изборе.
/QUOTE]

:eek:......nemoj da reshse........to li je , dakle???:think:

Пази, ја сам ''радикал'' (члан сам) и није да се сад вадим илити нешто (већ сам честитао победу демократама) само покушавам да објасним нешто што ми делује логично и што је вероватно узрок слабе излазности на изборима.
Да су они ти избори битни, односно да покрајинска власт доноси нешто стварно и омугаћава непто корисно излазност би била већа. Јер шта може да им обећа неко ко је кандидат на тим изборима, шта може да им каже да ће учинити када су сви свесни тога да та власт нема никакве ингеренције и када је у процепу измећу републичке и локалне власти. Нишат осим мало демагогије и неких ''обећања типа биће боље са нама'' а не конкретних ствари. Занју то и људи и зато нису изашли. Чак много њих који су изашли гласају за демократе редовно...... Једноставно мене више од чињенице да је мали одзив на изборима фасцинира податак колико су људи у Војводини свесни да та покрајиснак власт не доноси ништа или бар скоро ништа, колико не значи много..... Све очи су ипак упрет у Београд сада....... :bye:

Толико од мене........:super:
 
LIMAN DRZAVA !!:mrgreen:
nego uopste ne znam gde ti je taj "pun nos " Srba koji se izjasnjavaju kao Vojvodjani ,nacionalno ? Koliko ja znam po poslednjem popisu ih je bilo najvise 5 -10 000 hiljada od preko 1,5 milion Srba u Vojvodini sto je oko 0,5 %, ,dakle ne vidim kako je to biti Srbin "out" a biti Vojvodjanin "in " :confused:

a da vidimo sta su tih 10000 koji su se izjasnili kao vojvodjani
 
a da vidimo sta su tih 10000 koji su se izjasnili kao vojvodjani
pa sta god da su to svakako nije "pun nos" Srba jer je manje od 1% Srba u Vojvodini pod uslovom da su sve to Srbi , recimo ja mislim da su mnogi od njih iz mesanih brakova jer su se takvi ranije izjasnjavali kao Jugosloveni mada prvo uopste nisu bitno kako se izjasnjavaju jer mogu reci i da su Singapurcani ili Strupfovi ako hoce to je njihova stvar , a drugo nije bitno i iz razloga sto ih ima na nivou statisticke greske .
 
pa sta god da su to svakako nije "pun nos" Srba jer je manje od 1% Srba u Vojvodini pod uslovom da su sve to Srbi , recimo ja mislim da su mnogi od njih iz mesanih brakova jer su se takvi ranije izjasnjavali kao Jugosloveni mada prvo uopste nisu bitno kako se izjasnjavaju jer mogu reci i da su Singapurcani ili Strupfovi ako hoce to je njihova stvar , a drugo nije bitno i iz razloga sto ih ima na nivou statisticke greske .

hehe mozda da uvedemo i busmane
njih jos nismo imali
a svi znamo da cokcemo :D
 
nije do tebe šta je meni dovoljno...a šta ne...zato...opusti se...i gledaj lađu kako odlazi...možeš da mašeš...a možeš i kamen da baciš...ionako joj ne možeš više ništa...

ja sam prilicno opustena samo popi nesto protiv muke da ti putovanje ne presedne ako si u brodu a ako si samnom na obali ebi ga ode brod :D
ne uzbudjavaj se hehe
pa u principu malo sta zavisi od nas svih ovde
 
Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo:rotf:

Radikalski glasaci iz Vojvodine su zaslepleni ljubomorom prema svojim kolegama iz Beograda, Kosova i Metohije i centralne Srbije kojima je posvecena veca paznja resili da tihim bojkotom pokazu Centrali da su ih zapostavili :rotf: "decja" posla . Ali sada posle preuzimanja Beograda, Cacka , Kraljeva Kosova i Metohije ... ITD. a i verovatno Republike u celini dobiti podstrek i zelju za dokazivanjem i odrati Zutu balavurdiju . Odradjeno je 80% posla , na sledecim izborima i ostatak , :klap: SAMO DA ODSTRANIMO OVAJ ZUTI TUMOR SA VLASTI A KAKO GREBU I KAKO SU IM FOTELJE I KASE SRASLE ZA BULJU IZGLEDA DA CE MORATI HIRUSKI . :rotf::rotf::rotf::rotf::klap::bye::whistling::worth::lol::rotf::bye:
 
ja sam prilicno opustena samo popi nesto protiv muke da ti putovanje ne presedne ako si u brodu a ako si samnom na obali ebi ga ode brod :D
ne uzbudjavaj se hehe
pa u principu malo sta zavisi od nas svih ovde

pio, dok sam bio na obali sa tobom i tvojima...sad na brodu...milina...nema više ni tebe...ni tvojih...od nas zavisi...samo volja glasačkog listića...što je i tema...
 
Radikalski glasaci iz Vojvodine su zaslepleni ljubomorom prema svojim kolegama iz Beograda, Kosova i Metohije i centralne Srbije kojima je posvecena veca paznja resili da tihim bojkotom pokazu Centrali da su ih zapostavili :rotf: "decja" posla . Ali sada posle preuzimanja Beograda, Cacka , Kraljeva Kosova i Metohije ... ITD. a i verovatno Republike u celini dobiti podstrek i zelju za dokazivanjem i odrati Zutu balavurdiju . Odradjeno je 80% posla , na sledecim izborima i ostatak , :klap: SAMO DA ODSTRANIMO OVAJ ZUTI TUMOR SA VLASTI A KAKO GREBU I KAKO SU IM FOTELJE I KASE SRASLE ZA BULJU IZGLEDA DA CE MORATI HIRUSKI . :rotf::rotf::rotf::rotf::klap::bye::whistling::worth::lol::rotf::bye:


nada umiwe poslednja...:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top