PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE

bosnia-and-herzegovina-flag.gif

Zanimljivo, sve veštačke tvorevine imaju krajnje slične zastave...:think:
eee...evo jedan Wadikal iz vetewnika...pazi šta pričaš i ovde na forumu...jer možeš bez muda da ostaneš...
Nije iz Veternika, Bulevar je u pitanju...
I nije radikal, pre bih rekao slobodni nacionalista...;)
 
nije to vojvoda to je buduci gradonacelnik :ok:

Buduci gradonacelnik se sakrio u misju rupu i ne daje izjave da ne naljuti potencijalne partnere SPS :rotf: Gde je sada da vesa Milosevice , da trazi ukidanje SPS-a , da mase stapom . :rotf::klap::bye: Sakrio se u misju rupu :rotf: . Gde mu je sada ona njegova jezicina :tajna: reko Ivica tisina :nono: . Hahahahaha

27772380xj5.gif


Gde je sada da cupa table , dobio mu bivsi premijer i saborac cimera :rotf::klap:
 
Buduci gradonacelnik se sakrio u misju rupu i ne daje izjave da ne naljuti potencijalne partnere SPS :rotf: Gde je sada da vesa Milosevice , da trazi ukidanje SPS-a , da mase stapom . :rotf::klap::bye: Sakrio se u misju rupu :rotf: . Gde mu je sada ona njegova jezicina :tajna: reko Ivica tisina :nono: . Hahahahaha

27772380xj5.gif


Gde je sada da cupa table , dobio mu bivsi premijer i saborac cimera :rotf::klap:

Још ће преселити Милошевића у Алеју великана,одмах до Ђинђића.:lol:
 
Dobro, bre, misha mu hebem, je l' ti ne vidis srpsku trobojku na ovoj zastavi? A ove zvezde oznacavaju Srem, Banat i Backu, i mnogo su starije i od EU i od BiH i od "republikokosovskih" zvezdica. Hebote, kad vec uzimas slike sa wikipedije, procitaj je malo.

:super::mrgreen: mada po meni su mogli i da stave i standardnu trobojku a ne ovu stilizovanu al sama ideja nije tako losa
 
Dobro, bre, misha mu hebem, je l' ti ne vidis srpsku trobojku na ovoj zastavi? A ove zvezde oznacavaju Srem, Banat i Backu, i mnogo su starije i od EU i od BiH i od "republikokosovskih" zvezdica. Hebote, kad vec uzimas slike sa wikipedije, procitaj je malo.
hm, zasto ebes misha??? :D

ma odusevljen sam sto ima tanka, vrlo tanka, crvena linijica gore i tanka bela linija dole (ta bela mora da je za cedu :) ) ali me brine ovo u sredini.
svakoga ko ima oci mora da asocira na zastave vestackih tvorevina bih i republjike kosovo.

naravno sad ces ti da nam objasnis kako i na cankovom pasosu (koji je sala, jel) postoji cak i nesto na srpskom! bravo!
 
hm, zasto ebes misha? :D

ma odusevljen sam sto ima tanka crvena linija gore i tanka bela linija dole (ta bela mora da je za cedu) ali me brine ovo u sredini.
svakoga ko ima oci mora da asocira na zastave vestackih tvorevina bih i republjike kosovo.

naravno sad ces ti da nam objasnis kako i na cankovom pasosu (koji je sala, jel) postoji cak i nesto na srpskom! bravo!

pa asocira i zastava Srbje na zastavu Rusije ,Slovenije i Slovacke a bogami i Rvatske i Holandije ako malo okrenemo raspored pa sta ima veze ?
 
ma odusevljen sam sto ima tanka, vrlo tanka, crvena linijica gore i tanka bela linija dole (ta bela mora da je za cedu :) ) ali me brine ovo u sredini.
svakoga ko ima oci mora da asocira na zastave vestackih tvorevina bih i republjike kosovo.
Pa rece al bundy fora je u tome da je zastava stilizovana. Ako te zanima kako bi izgledala separatisticka zastava Vojvodine, evo ti predlog Ljige Socijaldemokrata Vojvodine:

450px-Flag_of_Vojvodina_Republic_Movement.svg.png


Mada ni oni nisu bas separatisti, vise su federalisti, al' 'ajde.

A za zvezdice sam vec objasnio da su starije od svega sto si pomenuo.

naravno sad ces ti da nam objasnis kako i na cankovom pasosu (koji je sala, jel) postoji cak i nesto na srpskom! bravo!
E hebiga sad, kad ti poredis neuporedivo. Zvanicnu zastavu AP Vojvodine, odobrene u Ustavu Srbije, gde apsolutno dominira srpska trobojka i "pasos" koje su neke budaline, koje mozda imaju, a mozda i nemaju veze sa ljigasima, napravile.
 
Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo:rotf:

Vidi sinak da ti obajsin.. a ti pokusaj da shvatis....

Vecinski sistem funkcionise ovako:

ja dobijem 999 glasova a ti 1000 i mandat ide tebi a meni nista. Realno, totalno glup i sistem koji ne odslikava pravo stanje. Zato ste ga i izabrali... posto je opste poznato koliko se zalazete za "demokratiju i fer play". (smajli koji povraca)

A posto znate da u severnoj Srbiji iliti Vojvodini zivi puno nacionlanih manjina koje ste na vreme i redovno plasite Srbima i radikalima pa oni kao da im je za glavu izlaze na izbore... rezultat nije ni cudan ALI nemojte da se tripujete mnogo jer nije ni realan na terenu.

Usput, cestitam vam novog gradonacelnika Beograda :lol:
 
Vidi sinak da ti obajsin.. a ti pokusaj da shvatis....

Vecinski sistem funkcionise ovako:

ja dobijem 999 glasova a ti 1000 i mandat ide tebi a meni nista. Realno, totalno glup i sistem koji ne odslikava pravo stanje. Zato ste ga i izabrali... posto je opste poznato koliko se zalazete za "demokratiju i fer play". (smajli koji povraca)

A posto znate da u severnoj Srbiji iliti Vojvodini zivi puno nacionlanih manjina koje ste na vreme i redovno plasite Srbima i radikalima pa oni kao da im je za glavu izlaze na izbore... rezultat nije ni cudan ALI nemojte da se tripujete mnogo jer nije ni realan na terenu.

Usput, cestitam vam novog gradonacelnika Beograda :lol:

E, hvala ti ko bratu....na objasnjenju.....:ok:

Samo mi ne objasni, jel to od ove godine radikale bole qraz za vojvodinu, ili od ranije, pa su se samo folirali, kako im je vojvodina zlatni rudnik radikalskih glasova???

I hvala na cestitkama za gradonacelnika......video sam ga danas ispred skupstine, nesto sepa.....ko tito.......bolela i marhala noga pred pu , pu , pu ......:nono:
 
ma lako su oni otpisali vojvodinu, kao što uvek, nakon nekog vremena, otpišu teritorije za koje se svim srcem bore:whistling:
a što se tiče većinskog izbornog sistema.... ako me sećanje dobro služi svojevremeno se graktalo po forumu (nakon prošlih parlamentarnih izbora): radikali su osvojili najviše glasova, treba da daju mandatara, da formiraju Vladu.....

tada su mislili i tvrdili da je pobedio onaj ko je dobio najveći broj glasova.

ovog puta misle da nije pobedio onaj ko je dobio najveći broj glasova i da je većinski sistem nepravedan.

ja mislim da njih yebe izborni sistem, nikako da shvate:mrgreen:
 
ma lako su oni otpisali vojvodinu, kao što uvek, nakon nekog vremena, otpišu teritorije za koje se svim srcem bore:whistling:
a što se tiče većinskog izbornog sistema.... ako me sećanje dobro služi svojevremeno se graktalo po forumu (nakon prošlih parlamentarnih izbora): radikali su osvojili najviše glasova, treba da daju mandatara, da formiraju Vladu.....

tada su mislili i tvrdili da je pobedio onaj ko je dobio najveći broj glasova.

ovog puta misle da nije pobedio onaj ko je dobio najveći broj glasova i da je većinski sistem nepravedan.

ja mislim da njih yebe izborni sistem, nikako da shvate:mrgreen:

Дулић похвали туђманову војску и назва Србе највећим злочинцима. Тадић уништи све противавионске ракете Стрела и тенкове. Богдановић опљачка Београд са 15 милиона евра и похвали бомбардовање Србије на Студио Б.

Ако мислиш да ће да однесете коначну победу, грдно се варате.
 
Ко нам каже. Дулић похвали туђманову војску и назва Србе највећим злочинцима. Тадић уништи све противавионске ракете Стрела и тенкове. Богдановић опљачка Београд са 15 милиона евра и похвали бомбардовање Србије на Студио Б.

Ако мислиш да ће да однесете коначну победу, грдно се варате.

kako te ne mrzi da jedno te isto pišeš 100 puta:mrgreen:
a kada je ta konačna pobeda? za koliko godina?:lol:
 
Dobro, bre, misha mu hebem, je l' ti ne vidis srpsku trobojku na ovoj zastavi? A ove zvezde oznacavaju Srem, Banat i Backu, i mnogo su starije i od EU i od BiH i od "republikokosovskih" zvezdica. Hebote, kad vec uzimas slike sa wikipedije, procitaj je malo.

Звезде да означавају Срем, Банат и Бачку:rolleyes:. Онда по твом размишљању застава БиХ коју су добили од запада треба да представља Српску. Чанково урлање да тражи вешање милошевића, то је само зез јел. Ако ти толико стало до грађанског рата (који би сигурно изгубио) може да машеш том заставом у Србији.
 
kako te ne mrzi da jedno te isto pišeš 100 puta:mrgreen:
a kada je ta konačna pobeda? za koliko godina?:lol:

Не мрзи тебе да пишеш исте небулозе 100 пута, а мени замераш што пишем истину.
СРС су предобри. Добићете исти третман који сте урадили Србима 1999 и од ваше владавине.
 

Back
Top