pitanje iskusnim muskarcima:

I ti u 29 oj ne znas koliko prosecno traje jedan sex. :confused: Folovi neki...


a zamisli situaciju da je neka devojka,koju od mladih dana startuju na prvom sastanku da imaju sex,jer im je navodno puno privlacna i ne mogu da izdze..pa onda takva devojka odbija sve te navalentne,i do 29g u zivotu ima samo duge veze sa momcima koji nisu bili navalentni na pocetku,tj zato i ostaje sa njima i ako imala svega 2 momka sa kojima je spavala pre ovoga i stvarno ne zna sem tog kako treba to da izgleda?

sta ako tu istu devojku na taj nacin cesto spopadali,a nisu hteli da je maze i paze,kao ti mirni momcima sa kojima je jedino i bila?i kad se odlucila da sa jednim takvim navalentnim,proba nesto,ne zna sta dalje?
 
ih bre... pa zar ti, kao jedan iskusan muški primerak, ne možeš to da zaključiš na osnovu njenih postova?
ja sam eto iz oma shvatila da je ona ono baš dobra riba... a nisam ni muško, niti sam iskusna... :)

E bas zato sto sam "kao" iskusan :lol: znam da ono sto se napise na 4umu uopste ne mora da bude onako kako stvarno jeste. ;) Al ajd i meni nekako deluje to logicno... :think: kad malo bolje razmislim o tome... :) Hih sad zamisljam taj telefonski razgovor i kakve slike on ima u svojoj glavi... :lol: Mada ruka u ruci je vec nesto drugo... ;)
 
U Božijem vrtu nije bilo samo zabranjenog voća već i povrća. Dokaz je rajčica, paradajz čija se sočnost i crvenilo stida one grešne jabuke nalazi u engleskoj reči paradise i italijanskoj paradiso, i obe znače raj.

Oljamol, luckasta i uredno depilirana balerina, junakinja priče Papazjanija Guze Slatke, voli da vodi ljubav sa povrćem. Njen dečko je očajan kad zaviri ui frižider s uredno poređanim šargarepama, paškanatom, baburama, čak i lukom Vlašcem. Danima se proučava i premerava u ogledalu, razmišljajući o sopstvenom faktoru seksepila kojim će joj zameniti to prokleto povrće. Svaki detalj je od koristi kad se momci takmiče s povrćem, draga Pepelice.

U ovoj priči, prepunoj tišine i besa, pobednik je, nećeš mi verovati, sparušena tikvica na koju je Oljamol prikačila poruku o rastanku. Njenom ljubavniku nije ništa preostalo do da se samopovređuje Danteovom gorkom utrhom "da nema veće žalosti od sećanja na srećne dane." On obilazi pijace i pogledom miluje sva ta ljubavna pomagala koja su seljaci izneli na tezge.

Ne pozivaju samo voće i povrće muškarce (u TIM godinama) na ljubav. I neka jela su erotski uzbudljiva. Meni su, na primer, mleveno meso u pljeskavicama i ćavapima, boranija i sve vrste musaka potpuno aseksualni, ali su pastrmka, krompir salata, škembići, a naročito pihtije, potpuno seksi. Ne govorim ovde o ukusu koji budi ljubavne prohteve, već o muškom i ženskom karakteru jela.

Pihtijasto drhtanje, prozirni mutni želatin u kome se naziru ružičasti komadi mesa, lepljivost i nežna ukočenost koja u svakom trenutku može da se pretvori u čorbu... Dodirivanje pihtija dok proveravam da li su se stegle pihtije, slično je maženju. Pod prstima se nešto blago opire. Jagodice bodre tu krhku gipkost. Muškarci koji odbijaju da kuvaju ni ne sanjaju šta gube. I loši su ljubavnici. I ne vode ljubav ni pola sata.



Eto ti. : )


joj svaka cast...ovo ce na stampanje :rotf::super::hahaha:
 
a zamisli situaciju da je neka devojka,koju od mladih dana startuju na prvom sastanku da imaju sex,jer im je navodno puno privlacna i ne mogu da izdze..pa onda takva devojka odbija sve te navalentne,i do 29g u zivotu ima samo duge veze sa momcima koji nisu bili navalentni na pocetku,tj zato i ostaje sa njima i ako imala svega 2 momka sa kojima je spavala pre ovoga i stvarno ne zna sem tog kako treba to da izgleda?

sta ako tu istu devojku na taj nacin cesto spopadali,a nisu hteli da je maze i paze,kao ti mirni momcima sa kojima je jedino i bila?i kad se odlucila da sa jednim takvim navalentnim,proba nesto,ne zna sta dalje?

E sad to su neke situacije u koje je vrlo tesko poverovati... pogotovo u ovom vremenu gde su sve cure imale samo jednog maximalno 2 do sada. :lol: Ali dobro lepse je i tako umisliti nego drugacije...

A njena je greska sto mozda od tih navalentnih nije spustila loptu i rekla aj moze samo polako... ne bih bas odma... prvo bi volela ime da ti znam.. :lol: i te fore... I onda smanjis tenziju a nisi rekla ne... i onda nastavite dalje da se muvate regularno... Znaci ti mozes da ga usporis ili ubrzas vec kako oces... a ako bas vidis da je neki nepopravljivi tenkre onda ga tek iskuliras... ;)
 
E sad to su neke situacije u koje je vrlo tesko poverovati... pogotovo u ovom vremenu gde su sve cure imale samo jednog maximalno 2 do sada. :lol: Ali dobro lepse je i tako umisliti nego drugacije...

A njena je greska sto mozda od tih navalentnih nije spustila loptu i rekla aj moze samo polako... ne bih bas odma... prvo bi volela ime da ti znam.. :lol: i te fore... I onda smanjis tenziju a nisi rekla ne... i onda nastavite dalje da se muvate regularno... Znaci ti mozes da ga usporis ili ubrzas vec kako oces... a ako bas vidis da je neki nepopravljivi tenkre onda ga tek iskuliras... ;)

dobro a sto bi iko davao lazne izjave o necemu kad smo na forumu i tako anonimni?sto ti je tesko da poverujes da ih je bilo 2 pre ovoga?ovde bas nema zasto da se laze
 

Back
Top