Pink protiv B92 - nasadjivanje za 10

urospo:
Profesionalno bi bilo da Brankica uradi intervju sa Radovanom Karadzicem kao sto je i bilo dogovoreno.
A potpuno neprofesionalno i neljudski je to sto je doticna Veranova novinarka odmah "odrukala" Radovana i krenula sa ekipom u Kucevo da ekskluzivno snimi hapsenje.
Kraj price.

No na stranu novinarski profesionalizam, ovde se videlo kakvi su moralni i ljudski principi bajnih novinara sa B92, jer ta sad vec kvazi novinarka, nije ispostovala datu rec i dogovor sa covekom sa kim se dogovarala za intervju.

Kakva TV, takvi i novinari... :evil:

prvo, ovi su provalili da je namestaljka...

drugo jedina profesionalna opcija bi bila da se zove policija...i jedina zbog koje ekipa Insajdera ne bi bila krivicno gonjena...
 
Strela:
Nexus 6:
Strela:
Nexus 6:
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=07febbcbb8332550d01a9234d05c7c38

Ja pročitala... i šta si s tim hteo?

da rascistimo da nije bilo nikakvog nasadjivanja...

Ma ispalili su ih neviđeno!
Za ispalu?Ne znam ispalili smo ceo svet.Ako je smisljeno i ako je zbog toga da bi dokazali da smo spremni da hapsimo onda svaka cast.Ja vec rekoh,tv b92 je samo kolaterarna steta u celoj prici.KOnacno jedan pravi,mudar potez,kvaran,dostojan SAD i njenih satelita,ali nasa drzava najzad pocinje da uci pravila igre :wink:
 
crni djordje:
Za ispalu?Ne znam ispalili smo ceo svet.Ako je smisljeno i ako je zbog toga da bi dokazali da smo spremni da hapsimo onda svaka cast.Ja vec rekoh,tv b92 je samo kolaterarna steta u celoj prici.KOnacno jedan pravi,mudar potez,kvaran,dostojan SAD i njenih satelita,ali nasa drzava najzad pocinje da uci pravila igre :wink:

e, ako je tako gledamo, onda stvarno u redu...
b92 je prihvatljiva kolateralna steta...
ali, ja bas ne mislim da je to nesto preterano odjeknulo u svetu... :roll:

poceli smo da ucimo, pa pogledaj ono sa policijskim generalom i "jednim vidom dobrovoljne predaje"...
 
Nexus 6:
crni djordje:
Za ispalu?Ne znam ispalili smo ceo svet.Ako je smisljeno i ako je zbog toga da bi dokazali da smo spremni da hapsimo onda svaka cast.Ja vec rekoh,tv b92 je samo kolaterarna steta u celoj prici.KOnacno jedan pravi,mudar potez,kvaran,dostojan SAD i njenih satelita,ali nasa drzava najzad pocinje da uci pravila igre :wink:

e, ako je tako gledamo, onda stvarno u redu...
b92 je prihvatljiva kolateralna steta...
ali, ja bas ne mislim da je to nesto preterano odjeknulo u svetu... :roll:

poceli smo da ucimo, pa pogledaj ono sa policijskim generalom i "jednim vidom dobrovoljne predaje"...
Pa naravno to je prava stvar.A ne oni bivsi komunisti i Milosevicevi saradnici stupidni ko panjevi(sad u Hagu zbog svoje stupidnosti).Nadam se da je to to,jer ako jeste to je bio jedini pravi odgovor na svo ono s r a n j e sa snimcima iz Srebrenice.A sada je na redu Mladic,mozda nasi spremaju neku novu igru?I mozda,kazem mozda je Mladic nas adut u pregovorima oko buduceg statusa Kosova?Videcemo,vreme ce pokazati
 

Back
Top