Pigmalion i Galatea

Razlika u boji koze mi je jasna, za razliku od tebe. Boja koze zavisi od izliva ili napada bijesa i izlivanja krvi pod kozu gdje se susi i postaje tamna. Na isti nacin se objasnjava koja kose i visok stepen kriminaliteta kod obojenih.
 
Razlika u boji koze mi je jasna, za razliku od tebe. Boja koze zavisi od izliva ili napada bijesa i izlivanja krvi pod kozu gdje se susi i postaje tamna. Na isti nacin se objasnjava koja kose i visok stepen kriminaliteta kod obojenih.

znaci ti kad odes na more,
svaki dan imas izlive besa i izliva ti se krv pod kozu,
zato ustvari pocrnis...?:think:
au rodjo...
 
pa ne znam bas
vise verujem u nadcoveka kao bespolno bice (resice se svih sranja vezanih sa polnost i sex), veza izmedju 2 osobe(ili vise osoba) ce biti sustinska lisena animalnosti.
pre ili posle toga ce se resiti i organa za varenje. energiju ce dobijati na bolje nacine (napr. od sunca i sl.)
odumrece i mnogi instinkti koji se smatraju bazicnim.
a mozda ce prvo nestati emocije kao covekov najveci teret, ali i alat za razvoj svega i svacega drugog, pa i inteligencije. onda ce neka vrsta disciplinovanog psihopete preovladati i nece biti moguce povezivanje s drugim na nivou za kojim sad zudimo..
ali to su neke druge futuristicke teme...

Ne. Ne mislimo na isto. Ja androgina dozivljavam kao duhovni princip.
Ali svakako zanimljiva teorija.
 
I sta je bilo na kraju sa muskarcem ispred tv-a? Znam da neke zene stalno stoje ispred sudopera da ne bi "dolazile svakakve misli". To se moze prilicno dobro preslikati na opsluzivanje masine na poslu.
:zcepanje:
Khm...Stoje ispred sudopera, ves masine, usisivaca, krpe za to sto obaveze oko porodice jos nisu prosle kroz emancipaciju. Za to je zasluzan muski mozak koji je sporiji od zenskog pa sporije kapira.
Nazalost buljenje u tv je totalno neproduktivno i moze samo da se preslika na namestanje miljea na tom istom tv- u
 
:zcepanje:
Khm...Stoje ispred sudopera, ves masine, usisivaca, krpe za to sto obaveze oko porodice jos nisu prosle kroz emancipaciju. Za to je zasluzan muski mozak koji je sporiji od zenskog pa sporije kapira.
Nazalost buljenje u tv je totalno neproduktivno i moze samo da se preslika na namestanje miljea na tom istom tv- u

Nisam znao da se djeca kriju u sudoperu, ves masini i usisivacu. Ja mislim da se majka brine o djetetu kad je djeca nikad ne vide za pomenutim uredjajima. Nego je bas obrnuto... A emancipacija je posebna prica. Tu zenu ne mozes ni da vidis u kuci.
 
pa ne znam bas
vise verujem u nadcoveka kao bespolno bice (resice se svih sranja vezanih sa polnost i sex), veza izmedju 2 osobe(ili vise osoba) ce biti sustinska lisena animalnosti.
pre ili posle toga ce se resiti i organa za varenje. energiju ce dobijati na bolje nacine (napr. od sunca i sl.)
odumrece i mnogi instinkti koji se smatraju bazicnim.
a mozda ce prvo nestati emocije kao covekov najveci teret, ali i alat za razvoj svega i svacega drugog, pa i inteligencije. onda ce neka vrsta disciplinovanog psihopete preovladati i nece biti moguce povezivanje s drugim na nivou za kojim sad zudimo..
ali to su neke druge futuristicke teme...


Zamka !
Ljudi ne vide posledice, naročito filozofi , koji su priglupi za takvo dalje i dublje promišljanje budućnosti


~~~

RoboCop_disassembled_472.jpg


"...Актуелна цивилизација и њена технологија бројност људи чини неподношљивим. Начин живота и систем светске расподеле богатства мора бити промењен јер већ постаје неодржив те угрожава и саму идеолошку апстракцију захваљујући којој је и успостављена. Укидањем идеолошког "човечанства" укида се ништећи и рушилачка основа светског капитала и његових трансхуманистичких опсесија. Исходиште у будућности је нека врста окамењивања људских бића, не мислим буквално, него у перцептивном смислу. Људска свест биће тотално уроњена у материјални модус. Дакле, како време пролази људи ће бити све више и више "материјалнији" и материјалистички. Уверен сам да ће се десити некакав расцеп у људској врсти, односно подела, која ће резултирати формирањем нових људских раса између којих ће бити дубок јаз и које ће постати генетски некомпатибилне једне с другима, али то је већ далека будућност. Неки ће изгубити људски облик суновративши се у тоталну материјалност, док ће се други вратити првобитним узорима на вишим фреквенцијама постојања. Киборгизација је та кристализација, односно окамењивање о коме говорим. Уз помоћ технологије људски елемент ће се стопити са неживом природом и то ће назвати еволуцијом. Са друге стране, појединци опредељени ка другачијим перспективама неће на то пристати и окренуће се суптилнијим нивоима. Њих ће назвати конзервативним и назадним..."

Галаксизација, пансексуализам и трансхуманизам воде ка окамењавању људских бића у прорачунату, хладну и кристализовану свест (чип)

- - - - - - - - - -

Тако ће и Земља завршити ...50% je silicijum ... biće to najveći čip u Galaksiji, ućićemo u kosmičku istoriju transhumanizma i galaksizacije

thoughts-on-the-end-of-the-world-the-end.jpg
 
To smo apsolvirali 2% Zlih+vrednih i tabor ništavila 98% Dobrih+lenjih (nije baš takav procenat i drugačija je podela dijabolika i ništavila)

i

Zlo i Dobro su konstanta, dakle nema kuknjave na tu jednačinu, dok su vredni i lenji promenjive u jednačini ...

Ja ti lepo kažem da ima nešto više iznad Kralja-filozofa ..., ali ti mi ne veruješ ... :manikir:
 
Poslednja izmena:

Back
Top