Peticija za prestanak ubijanja pasa u Srbiji

IZVOLITE...sas sve curicom da te posluzi....

sajam-ue-3.jpg


p.s. sa zadnje prsutijade u selu Mackat, Zlatibor


ima nesto i za MICI.....:whistling: :whistling: :whistling:

znas sta mi samo bode ochi?
sto mi srbi imamo kobasicijadu,prsutijadu,roshtiljadu,ovo ono....sve bre neko mesishte.....
strashno....:roll:
 
Dakle,slatka mala neznalice....Do sada su lovačka udruženja rešavala problem pasa lutalica....ispeci pa reci....dakle...ja ne želim da ih rešavaju već da nastave da ih rešavaju

da...reshavali lovci problem...hahahahahahaha
primitivno....mislim na sta to lichi,moooolim te?
idu ulicama i pucaju u lutalice
pa dal je to normalno? to samo govori koliko je neki narod primitivan
 
i meni mnooooogo smetaju komshije...
baksuzi su i bacaju djubre svuda osim u kontejner...znachi da mi ugrozavaju zdravlje.....sta ako dobijem boleshtinu od njihovog djubreta?
jel treba da zovem lovce da odstrele moj problem?????
uh...to i ne bi bilo tako lose,zar ne?
au.izvinjavam se...nije humano ubijati ljude.....za to sluze zivotinje jel da?
:dash:
muka mi je sada....
 
heej....ne daj se iynervirati.....

a to sa lovcima...kada idu i pucaju u mace i kucad...toga je bilo i na Zlatiboru...
i bilo je uzas videti ih na ulici mrtve dok komunalci ne dodju da ih pokupe....

to je nevidjeni primitivizam koji je se samo u OVOJ ZEMLJI desavao...

ali vise nema toga....takvo ubijanje je stopirano....BAR KOLIKO JA ZNAM
 
znash sta,mnogo puta dodju ljudi iz drugih udruzenja,ali njih niko ne spomene....
ozbiljno...

U pravu si i uopste ne sumnjam da je tako. Steta je, a i ne znam bas da li je u redu da se ne spomenu i drugi :think:.

U slucaju ovog protesta protiv ubijanja pasa u Srbiji (pretpostavljam da je tacna inf. koju si kratko komentarisala) i Kasper i SZZ imaju svoje sajtove i od Boga je steta da ih ne iskoriste za svaku novu vest, dogadjaj, manifestaciju i sl. u kojoj ucestvuju. Taman bi se i mi mogli lepo informisati, zahvaljujuci njima, iz "prve ruke" sto se kaze, zar ne ? U novinama ne moze uvek sve da se procita, a i cesto ponavljaju slicne ili iste vesti.
 
Torrente mu ga daje malo, s vremena na vreme :D....

To je samo izraz Torrente, knjizevni svakako ne :D. Moze da znaci da neko, ponekad, preteruje u neceme (hrani, picu, zezanju, zenama, sportu, gledanju TV-a itd.). U ovom slucaju nije uvredljiva primedba, a verovatno moze i na taj nacin, ko voli. Licno, nemam razloga da te vredjam Ruzicasti, iako si obrisao onaj divni crveni trag poljubca sa cela :D.
 
PA STA HOCES...tebi SAM ostavio SENDVIC :lol:

ma ne kazem to zato sto meni smeta to meso kao...nego bre dal je moguce da nas narod ne moze nesto pametnije da smisli,nego sve neke kobaje,dzinovske pljeke....
i gucha isto... uzas....koliko se zivotinja pojede na guchi? samo nam kobasicijada fali....
izgleda da je nas narod dobar jedino u zdranju slanine i ostalih nezdravih namirnica :dash:
 

Back
Top