Peticija za prestanak ubijanja pasa u Srbiji

Ma nemoj. Ajde koliko si sargarepa pobila do sada ???

A kako moze drugacije da se uzgajaju??? Pa pazi ti koliko ljudi sada ima u svetu treba to nahraniti.Vidis da tamo u Aziji gde su najbrojniji jedu sve od buba pa na dalje da ne bi bili gladni.
Jedino da se prepolovi broj stanovnistva na zemlji nekom bolestinom ili sl. pa da se onda stvore uslovi za humanije uzgajanje zivotinja. To ti je sada industrija a gde si ti u industriji videla neku humanost.
 
A znaci tako. Kao tu zao mi pasa a za druga ziva bica bas te briga. Pa da podjemo samo od toga.....da li znas ti koliko dece samo u ovoj Srbiji pati?? Zasto prvo ne krenes od toga.
Mada mozemo i ovako covek kao ni pas nisu ugrozene vrste tako da nema veze. Treba zaliti za ugrozenim vrstama .Ljudi i pasa ima ko pleve. Jedan pas manje vise ili covek jaka stvar. ;)
 
Poslednja izmena:
JA NISAM VEGETARIJANAC NARAVNO....

Da li to svako ko posecuje ovu temu treba da bude vegetarijanac...Ma ja sam normalan covek kao milioni drugih....ako volim zivotinje, OK volim ih, ali to NE ZNACI da ne volim da pojedem pileće belo, ili šniclu, ili biftek...
VOLIM NARAVNO, neću da glumim...volim to u tanjiru kao sto to volite ovde
ne kako Torente rece 80 % vas, nego 99,9 %.

Ja, ponavljam, jesam ljubitelj životinja, ali ne FANATIZOVANI ljubitelj životinja....

Pa sta bi se dogodilo kada bih se u svetu prestala klati stoka...:eek: :eek:
MILIONI GLADNIH LJUDI, MILIONI LJUDI BEZ POSLA, MILIONI KRAVA NA ULICAMA

Dajte MOLIM VAS, ponekada o pravima životinja odete toliko predaleko da ta rasprava postaje nezanimljiva i besmislena...

Jos videh da spominjete i ŠARGAREPE...da li to znači da će morati i
povrće da dobije svoja prava....:hahaha: :hahaha:

I na kraju jedna mala konstatacija....Pre oko 1, 8 miliona godina nastaje geološko doba koje se zove kvartar. To je doba koje traje i danas. U tom dobu vodeću ulogu na planeti zemlji nosi ČOVEK ( homo sapiens). Kako svakom dobu dodje kraj, i ovome će doći, neko će u nekom dalekom budućem dobu preuzeti ulogu vladaoca ovom nasom planetom...Možda to budu majmuni (kao u onom filmu). Kakva će prava tada imati ljudski rod, sta mislite.

Ako se setite pomenutog filma "Planeta Majmuna" videli ste kako su tretirali nas ljude...
Znam - reći će te, to je samo film...možda i nije, možda je to neka daleka realnost.
ŠTA HOĆU DA VAM KAŽEM...Svako Vreme Nosi Svoje Breme i Rešenja
 
ja sam vegetarijanac i nisam gladna,pobogu covece sta lupetas?
niko ne bi bio gladan.
mnogi ljudi i sada nemaju posao pa se ne potresas zbog toga.zasto imati posao na tudjoj smrti patnji i urlikanju?
i krave ne bi bile na ulicama,pobogu,eeej,koliko imas ti godina.mucni glavom..sada se nenormalno razmnozavaju i kote da bi se prehranili svi..hahaha.znas li koliko e u svetu dnevno zakolje zivotinja..pa ne mislis valjda da se prirodno pare i radjaju..oo svete !
 
ja sam vegetarijanac i nisam gladna,pobogu covece sta lupetas?
niko ne bi bio gladan.
mnogi ljudi i sada nemaju posao pa se ne potresas zbog toga.zasto imati posao na tudjoj smrti patnji i urlikanju?
i krave ne bi bile na ulicama,pobogu,eeej,koliko imas ti godina.mucni glavom..sada se nenormalno razmnozavaju i kote da bi se prehranili svi..hahaha.znas li koliko e u svetu dnevno zakolje zivotinja..pa ne mislis valjda da se prirodno pare i radjaju..oo svete !
 
devojcice...MILIONI ljudi sirom klanica bi ostali bez posla, bez zarade, njihova deca samim tim gladna...da li treba ti meni koji sam u yivotu prosao dosta da kayes da mucnem glavom...Mucni ti...

Da li ovo nase lupetanje po ovom forumu menja stavove jedne cele industrijske grane sirom sveta...

NARAVNO NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
jao...pazi kad mi je zao sto bi dzelati ostali bez posla :lol: Salim se ajde..
ALI
ako su ti ljudi sposobni samo za klanje zivotinja,onda nemam sta da kazem za njih...
uostalom,kada zivotinje ne bi bile za jelo,njive koje se koriste za uzgajanje hrane za stoku bi se koristile za uzgajanje povrca..psenice,bla bla...za ljude... sigurno bi koljachi mogli da dobiju posao na njivi.....

:plez: :stink:
 
Poslednja izmena:
uostalom,ja nikoga ovde ne teram da jede ono sto ja jedem...ne vidim chemu dzeva...
jbte,svaki put kada pomenem da ne jedem meso...znaci samo pomenem onako u prici,taj s kim pricam se uhvati toga i na kraju ispada da ja njega TERAM da se odrekne mesa....ej,a ja samo pomenula "ne jedem meso"
:dash:
ne mo0gu da verujem da ljudi imaju toliku paranoju prema chinjenici da ja meso ne jedem :lol:
 
znachi neCHesh radzu? domaCHu?
ok....

JAJA...PA DA BIDNEM VAKI....neka , hvala....

pijanuasi-1.gif
 

Back
Top