Peticija za prestanak ubijanja pasa u Srbiji

I samo jos jedna tuzna, ali realna istina. Na istoj ovoj krstarici, neki ,,fini cikica'' je bio otvorio temu moleci ljude da potpisu neku peticiju za ubijanje pasa u nekoj tamo opstini, jer je jedan pas ujeo njegovog unuka. E, vidite, ta peticija je u rekordnom roku skupila dvoljno poptisa, poslata je gradonacelniku i urodila je plodom, sinteri su se rastrcali po ulicama...a kada govorimo o prestanku ubijanja pasa, ne berujem da se 10 potpisa ovde skupilo, a samo neko pljuje nesto, i ako nece da kaze otvoreno da ga zabole za pse, onda drvi nesto o JT ili ne znam ti vec o kome....e toliko o ljudima i njihovim karakteristicnim osobinama:otkacio::otkacio::otkacio:

Sto se mene tice Nevena, ja sam onu peticiju potpisao isti dan....nista ne kosta a moze da pomogne....

E sad...sto se tice one Jelene Tinske...zivim u turistickom mestu koje pohode mnoge poznate licnosti....Usko sam vezan za ugostiteljstvo...tako da sam mnogih tih ljudi sreo, video, cuo nesto o njima...a ona i zastita zivotinja...ponavljam po ko zna koji put

nema veze sa vezom...a to ce te svi i videti...nema tu muskog sovinizma...skepticicizma...TO SU CINJENICE....NARAVNO, svako ima pravo na svoje misljenje....Ja u njen privatan zivot ne zabadam nos vec samo pravim poredjenje.

I ja sam za to da se tema stavi pod kljuc
 
i cemu sluzi ova tema sada? Toliko je izspamovano i nalupetano, da stvarno ne vidim razlog da jos stoji ovde, kad je 5.SEPTEMBAR ODAVNO PROSAO !!!!
@pajce...upravo o tome pricam, nista ne kosta, a mozda moze da pomogne...a sto se tice Tinske to je nesto sto me uopste, ama uopste ne zanima...nek je tu samo zbog para, opet peticija ne skodi...
p0z
i jos jednom molim da stavite ovu temu pod kljuc!!!
 

Back
Top