Peticija-protiv davanja srpskog državljanstva građanima Crne Gore

Pa onda pocni od predsjednika Srbije. A i Seselj bi mogao da se vrati u Bosnu (ako izadje iz Haga). Ma da, Srbiju uokviriti bodljikavom zicom...Sta ti mislis kako je Beograd postao metropola? Tako sto je prihvatao sve koji su u njega dobronamjerno dosli.

Pa na zalost taj Tadic je odavno valjda stekao drzavljanstvo Srbije mada ja bi ponistio sva drzavljanstva koje su uzeli Crnogorci u Srbiji u zadnjih godinu-dve.

Takodje ne bi mi mogao biti poslanik,ministar,premijer,predsednik....niko ko nije rodjen u Srbiji a takodje bi i za gradove propisao da gradonacelnik mora da je rodjen u tom gradu a ne da mi dodje u BG neka seljacina iz tri ***** materine da mi bude gradonacelnik kao sto je recimo onaj iz SPS-a crnogorac hteo to da bude a sada je taj ministar prosvete.Uzas.
Posle se pitamo sto smo ovde gde jesmo a Srbijom vec decenijama Srbin iz Srbije vladao nije.Moras da si rodjen ovde ako hoces da vladas inace cao.
Provali samo lidere nasih vajnih stranaka bivse i sadasnje.....:
-Milosevic,Tadic,Djindjic,Draskovic,Seselj.....sve sam kurta i murta.
 
Pa na zalost taj Tadic je odavno valjda stekao drzavljanstvo Srbije mada ja bi ponistio sva drzavljanstva koje su uzeli Crnogorci u Srbiji u zadnjih godinu-dve.

Takodje ne bi mi mogao biti poslanik,ministar,premijer,predsednik....niko ko nije rodjen u Srbiji a takodje bi i za gradove propisao da gradonacelnik mora da je rodjen u tom gradu a ne da mi dodje u BG neka seljacina iz tri ***** materine da mi bude gradonacelnik kao sto je recimo onaj iz SPS-a crnogorac hteo to da bude a sada je taj ministar prosvete.Uzas.

Zasto godinu-dve? Zasto ne sto? Mnogo je Srba iz Crne Gore preslo u Srbiju, treba to vratiti nazad...e pa...
 
Zasto godinu-dve? Zasto ne sto? Mnogo je Srba iz Crne Gore preslo u Srbiju, treba to vratiti nazad...e pa...

Pa ko je imao drzavljantvo imao je ko nije cao djaci.Dobro je poznato da su cak i neki ministri ukljucujuci onog Jocica uzeli srpsko drzavljanstvo tek kada se otcepila CG a bio ministar policije.To nigde nema.
 
u ovom groznom istorijskom trenutku valja se izdici iznad nivoa majmuna. njihova sramota je i nasa sramota

Slazem se......primetio sam na forumu da ima ljudi koji nisu samo protiv Dukljana(sto je opravdano) vec i protiv Srba iz Crne Gore.......Ljudi oni su Srbi i ne mozete im oduzeti pravo da to budu, jer oni to jesu u svakom smislu cak i vise i duze od pojedinih Srba iz Srbije........ovako ih samo odbijate i ucestvujete u konacnom kreiranju nove Dukljanske nacije.
 
Slazem se......primetio sam na forumu da ima ljudi koji nisu samo protiv Dukljana(sto je opravdano) vec i protiv Srba iz Crne Gore.......Ljudi oni su Srbi i ne mozete im oduzeti pravo da to budu, jer oni to jesu u svakom smislu cak i vise i duze od pojedinih Srba iz Srbije........ovako ih samo odbijate i ucestvujete u konacnom kreiranju nove Dukljanske nacije.

Istina :)
 
Slazem se......primetio sam na forumu da ima ljudi koji nisu samo protiv Dukljana(sto je opravdano) vec i protiv Srba iz Crne Gore.......Ljudi oni su Srbi i ne mozete im oduzeti pravo da to budu, jer oni to jesu u svakom smislu cak i vise i duze od pojedinih Srba iz Srbije........ovako ih samo odbijate i ucestvujete u konacnom kreiranju nove Dukljanske nacije.
Ima debele istine.
Da, tako lako je uzeti drzavljanstvo Srbije...Samo treba da odlucis i eto ga! Posebno sada kada se akcije dijele :hahaha:
"Prijatelju" moj iz LDP-a, probudi se...

Pa sto se akcija tice,i da mi dopadnu,nije greh.
Radim u drzavi Srbiji nekih 15-tak godina,placam porez i tako to.

Za razliku od nekih ''instant'' studenata i tome slicnom
 
Цитат:
Оригинал поставио gica
u ovom groznom istorijskom trenutku valja se izdici iznad nivoa majmuna. njihova sramota je i nasa sramota


Slazem se......primetio sam na forumu da ima ljudi koji nisu samo protiv Dukljana(sto je opravdano) vec i protiv Srba iz Crne Gore.......Ljudi oni su Srbi i ne mozete im oduzeti pravo da to budu, jer oni to jesu u svakom smislu cak i vise i duze od pojedinih Srba iz Srbije........ovako ih samo odbijate i ucestvujete u konacnom kreiranju nove Dukljanske nacije.

Ма наравно, не обраћај пажњу... људи су тренутно веома изиритирани и не знају коме Црногорцу више да верују... заиста постаје одвратно то што мафијаш Мило ради... али нека... он је јадан увелико "мртав у сваком погледу" само га још о томе нису обавестили.

А још чудније је то што љиге Чокалије НИКО И НЕ ПОМИЊЕ... врло интересантно...:cool:
 
Ima debele istine.


Pa sto se akcija tice,i da mi dopadnu,nije greh.
Radim u drzavi Srbiji nekih 15-tak godina,placam porez i tako to.

Za razliku od nekih ''instant'' studenata i tome slicnom

Pa oni ih nece ni dobiti :)
A i ne traze ih :)
Koliko dugo vec imas srbijansku licnu kartu?
P.S. je li postoje neki studenti koji nisu "instant"?
 

Back
Top