Peticija-protiv davanja srpskog državljanstva građanima Crne Gore

Ono sto je Crna Gora uradila boli i sta o tome emotivno i iz srca mislim postavio sam na drugoj temi jos juce.Medjutim gledajuci realno,nama jedno priznavanje vise-manje i ne znaci puno(osim sto smo sa Crnogorcima imali poseban odnos pa nas zato najvise i pogadja)i mislim da ce oni biti ti koji ce imati vise stete.Neko rece juce da se nada da ce brzo doci neka buduca pokolenja koja ce da speru ljagu.Licno smatram da ce ovo da im bude vecni zig,pa cak i ako nekad poniste odluku o priznavanju nezavisnosti Kosova.Ostace zapisano u istoriji da nam je po prvi put najblizi rod okrenuo ledja i to u potpuno neocekivanom trenutku,neposredno posle odluke u skupstini UN da se trazi misljenje suda pravde o legalnosti proglasenja nezavisnosti.Neki kazu nije to narod,Vlada je kriva.Pa jel sam im ja glasao na izborima?Sami su birali.Jedan moj dobar drug danas kaze da ga je po prvi put u zivotu sramota sto je iz Cg.Verujem da ima veliki broj ljudi koji se ne slazu sa tom odlukom ali konacno je vreme da i mi pocnemo najpre da branimo svoje interese pa tak posle da mislimo o drugima.Ne znam koji su dalji planovi nase drzave u odnosu prema CG ali mislim da je neophodno da se razmisli hladne glave i donesu ispravne odluke.Siguran sam da Crnogorci mnogo vise zavise od nas nego mi od njih i da postoji adekvatan nacin da budu kaznjeni za to sto dozvoljavaju da im neko drugi kroje kapu i sto za premijera i funkcionere biraju najvece lopine i mafijase,kojima nista nije sveto a izdaju one sa kojima su vekovima bili i u dobru i u zlu.
 
Poslednja izmena:
Ono sto je Crna Gora uradila boli i sta o tome emotivno i iz srca mislim postavio sam na drugoj temi jos juce.Medjutim gledajuci realno,nama jedno priznavanje vise-manje i ne znaci puno(osim sto smo sa Crnogorcima imali poseban odnos pa nas zato najvise i pogadja)i mislim da ce oni biti ti koji ce imati vise stete.Neko rece juce da se nada da ce brzo doci neka buduca pokolenja koja ce da speru ljagu.Licno smatram da ce ovo da im bude vecni zig,pa cak i ako nekad poniste odluku o priznavanju nezavisnosti Kosova.Ostace zapisano u istoriji da nam je po prvi put najblizi rod okrenuo ledja i to u potpuno neocekivanom trenutku,neposredno posle odluke u skupstini UN da se trazi misljenje suda pravde o legalnosti proglasenja nezavisnosti.Neki kazu nije to narod,Vlada je kriva.Pa jel sam im ja glasao na izborima?Sami su birali.Jedan moj dobar drug danas kaze da ga je po prvi put u zivotu sramota sto je iz Cg.Verujem da ima veliki broj ljudi koji se ne slazu sa tom odlukom ali konacno je vreme da i mi pocnemo najpre da branimo svoje interese pa tak posle da mislimo o drugima.Ne znam koji su dalji planovi nase drzave u odnosu prema CG ali mislim da je neophodno da se razmisli hladne glave i donesu ispravne odluke.Siguran sam da Crnogorci mnogo vise zavise od nas nego mi od njih i da postoji adekvatan nacin da budu kaznjeni za to sto dozvoljavaju da im neko drugi kroje kapu i sto za premijera i funkcionere biraju najvece lopine i mafijase,kojima nista nije sveto.

Bice ponovo izbori u Crnoj Gori, pa cemo onda vidjeti. Ako ova sramotna odluka ne makne faraona sa vlasti, onda nece nista.
 
Pa na zalost taj Tadic je odavno valjda stekao drzavljanstvo Srbije mada ja bi ponistio sva drzavljanstva koje su uzeli Crnogorci u Srbiji u zadnjih godinu-dve.

Takodje ne bi mi mogao biti poslanik,ministar,premijer,predsednik....niko ko nije rodjen u Srbiji a takodje bi i za gradove propisao da gradonacelnik mora da je rodjen u tom gradu a ne da mi dodje u BG neka seljacina iz tri ***** materine da mi bude gradonacelnik kao sto je recimo onaj iz SPS-a crnogorac hteo to da bude a sada je taj ministar prosvete.Uzas.
Posle se pitamo sto smo ovde gde jesmo a Srbijom vec decenijama Srbin iz Srbije vladao nije.Moras da si rodjen ovde ako hoces da vladas inace cao.
Provali samo lidere nasih vajnih stranaka bivse i sadasnje.....:
-Milosevic,Tadic,Djindjic,Draskovic,Seselj.....sve sam kurta i murta.

Све је тачно што си написао и потпуно се слажем.

п.с. Врло је чудна чињеница која је објављена а није демантована ДА ЈЕ ОТАЦ БОРИСА ТАДИЋА академик ЉУБА ТАДИЋ - ГЛАВНИ САВЕТНИК СКОТА МИЛА ЂУКАНОВИЋА... људи су то заборавили... тако да ценим да је на делу само још једна у низу јадних и бедних политикантско-шибицарских игара НА ШТЕТУ СРБА и СРБИЈЕ........лепо их је Коштуница прочитао...:cool:
 
Pre nego što potpišeš srbine ovu peticiju otidji u crkvu i potraži oproštaj od Boga. A vidim da su potpisnici sve veći srbin od srbina a ni srpsku crkvu ne prepoznaje a kamoli da u nju udje. Neka vam je Bog od pomoći a Pravoslavlje udžbenik. Kad ti se u dušu utka svetosavska svest probaj da nagovoriš ruku da stavi tvoj potpis.

:rotf: pacijent!

ne, mi smo pacijenti, kadnas ovakvi muzu :evil:
 
Da najbolje da nas i dalje jashu. Pa nikada vi u Srbiji necete nista uspeti da napravite od ove zemlje sa takvim razmisljanjem.Treba poukidati sve crnogorcima ovde u BG ....da nemaju pravo na zaposljavanje ,besplatno lecenje i skolovanje ma na nista pa neka idu u CG kod Mila i traze posao,skolovanje ,lecenje itd.

Vi jelde ? Pa sta tebe boli neka stvar sta ce Srbija raditi? I treba da im daju pasose i na njima da se naglasi da su SRBI! Samo tako cemo opet preuzti sto nam sleduje!
 
Ма наравно, не обраћај пажњу... људи су тренутно веома изиритирани и не знају коме Црногорцу више да верују... заиста постаје одвратно то што мафијаш Мило ради... али нека... он је јадан увелико "мртав у сваком погледу" само га још о томе нису обавестили.

А још чудније је то што љиге Чокалије НИКО И НЕ ПОМИЊЕ... врло интересантно...:cool:

Sto bi pominjali cokalije????
Pa te cokalije ne studiraju za DZ ovde u Srbiji , ne muzu nas vec decenijama i nemaju ista prava ovde kao sto imaju crnogorci.
 
Vi jelde ? Pa sta tebe boli neka stvar sta ce Srbija raditi? I treba da im daju pasose i na njima da se naglasi da su SRBI! Samo tako cemo opet preuzti sto nam sleduje!

Ne tebe boli majmune krajinski zapalio si odande kao picketina neka .
Ja sam rodjen u Srbiji i briga me sta ce Srbija uraditi. Pun mi vas je k-urac vas :"srba" koji ste to samo kad treba da se okoristite kao sto to cine ta bagra iz CG koja se poziva na srpstvo samo kad treba nesto za DZ da dobije i da se okoristi.
 
Ne tebe boli majmune krajinski zapalio si odande kao picketina neka .
Ja sam rodjen u Srbiji i briga me sta ce Srbija uraditi. Pun mi vas je k-urac vas :"srba" koji ste to samo kad treba da se okoristite kao sto to cine ta bagra iz CG koja se poziva na srpstvo samo kad treba nesto za DZ da dobije i da se okoristi.
De nemoj sad i ti preterivati,ne mozes te dve stvari porediti.Ako si ljut na Crnogorce,ok,al ne moze se sad toliko ogradjivati ko je gde rodjen.Evo,sta ja da radim,rodjena sam u Nemackoj,pola zivota sam provela u Srbiji,sad zivim u Nemackoj ,i imam srpsko drzavljanstvo.Pa u koju kategoriju mene stavljas?
 
:ok::klap:
Srbin iz Bijelog Polja je drzavljanin Crne Gore i ima svoju drzavu pa neka se ona brine o njemu a taj siptar ili musliman ako su drzavljani Srbije i rodjeni ovde Srbija ima da se brine o njemu.
Znam dosta crnogoraca koji rade ovde u BG i nista ne placaju ovoj drzavi zato sto nisu drzavljani i zabole ih ali zato znaju da zaradjuju pare ovde a kad prigusti oni su Srbi a tamo su glasali za nezavisnu CG.
Ma sve to treba odjebati.

:k
lap::klap::klap::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati:
Potpisala sam jos pre 10 minuta i dala komentar jos nema mog potpisa.
 
Poslednja izmena:
De nemoj sad i ti preterivati,ne mozes te dve stvari porediti.Ako si ljut na Crnogorce,ok,al ne moze se sad toliko ogradjivati ko je gde rodjen.Evo,sta ja da radim,rodjena sam u Nemackoj,pola zivota sam provela u Srbiji,sad zivim u Nemackoj ,i imam srpsko drzavljanstvo.Pa u koju kategoriju mene stavljas?

A, ti iz Nemacke hoces da krojis nama kaput. Krckas nemacku platu, a nama bi korenje. :banovati:
 
De nemoj sad i ti preterivati,ne mozes te dve stvari porediti.Ako si ljut na Crnogorce,ok,al ne moze se sad toliko ogradjivati ko je gde rodjen.Evo,sta ja da radim,rodjena sam u Nemackoj,pola zivota sam provela u Srbiji,sad zivim u Nemackoj ,i imam srpsko drzavljanstvo.Pa u koju kategoriju mene stavljas?

Ako si mozda ovde duze na ovom forumu znao bi da je to moj stav prema crnogorcima bez obzira na ovo priznanje cas ja pozdravljam to sto je Milo uradio posto ne vidim drugi nacin a da bolidi u Srbiji shvate da su crnogorci stetocine i nista vise.
 

Back
Top