Petarde!

Aman ljudi imajte milosti za pse i macke lutalice,........ Ja sam jednom prilikom posmatrao reakciju pasa, i dusa me zabolela,.... Najednom mucenici dozivljavaju panicno-fobicne reakcije.........
 
markoca:
Jeeeee! Kupia sam cetiri kutije petardi, dvadeset onih crvenih i pet topovari!
Ajoj grad ce opet da vristi kad to bacim na ulaz pasaza na glavnoj! To kad grune,
ceo sve se mrdne, deca vriste, svi vriste, kerovi laju, macke pi*de, ja se cepam,
ceo Sombor ode u pi*ku materinu kad to grune u pasazu Diznilenda!

Jel ste nabavili svoju dozu?

Ja bi tebe, maloumni stvore, po hitnom postupku uhapsio i sproveo u pritvor. Nesreća je ove zemlje što su na vlasti degenerici koji ne mogu da donesu kvalitetan prohibitivnini zakon a kamo-li da ga sprovedu u delo. Tako i vi, skupina kretena, neiživljenih frustriranih majmunčića, granatirate gradove Srbije i maltretirate ono malo civilizovanog sveta što je u tim gradovima ostalo. Eh, kada bi postojao zakon i sila koja bi po osnovu pravde uništavala ovakve kretene...
 
Mrzim petarde!!! Zabranila bi ih. Juce su klinci iz zgrade nebrojeno puta bacali u hodniku i ispred zgrade, odskocim do plafona svaki put. Na to ne mogu da se naviknem. Sad ce po novom zakonu da uvedu patrolu koja ide ulicama i hvata petardase, pa ih vodi da provedu nocu u 29-om i drzace im obuku sta sve moze da se desi, kako da se povrede i tako to. :D
 

Back
Top