PC vs PS3 vs XBOX360

Ne mozes koristiti svoje subjektivno misljenje kao objektivni argument...

Opet. Ne mozes koristiti subjektivno misljenje kao objektivni argument. Cak sta vise, ovde svoje kriterijume za uzivanje u igrama pokusavas da nametnes drugima...

Pogledaj tiraze tih igara koje sam nabrojao pa ces videti dali je to moje subjektivno misljenje. Sto se tice drugog citata... ok, ako je stvarno nekome ne bitna grafika u igrici, onda stvarno...
 
Bilo bi fino kad bi vi konzolasi izneli neki argument koji nije vezan za grafiku...

applause-1.gif

O tome vam ja pricam ;D
 
Medo,zakasnio si,pogledaj post iznad.

Video sam tvoj post kad sam pre nego sto sam stavio moj ... -_-


Osim sto je sve isto kao i na kompu...grafika je taj gram koji prevagne tas ;).

Pa i nije isto ... grafika moze da bude ista na kompu i konzolama.Konzole su bolje za tuce , sportske simulacije,a komp je vise za pucacine i strategije(jer se igraju lakse sa tastaturom i misem nego sa joystikom).

uhhhhhh... al pocinje da smara ova tema ......................................postovao bi neku zanimljivu sliku koja ima veze da konzolama i kompom ,ali sam formatirao disk ... tako da .. evo vam ovo
[EDIT] nasao sam sliku koja ima veze sa temom :)

1252194845905.png


:3
 
Poslednja izmena:
Pa i nije isto ... grafika moze da bude ista na kompu i konzolama.Konzole su bolje za tuce , sportske simulacije,a komp je vise za pucacine i strategije(jer se igraju lakse sa tastaturom i misem nego sa joystikom).
Sad vec preterujes.
Kakve veze ima grafika sa zanrom igrice?
Nikakve!
Pricamo o grafici,ne o zanrovima igrica.
Za tvoju informaciju,postoji dosta FPS pucacina za konzole (halo 3,killzone 2 koja je najpoznatiji i najbolji FPS za PS3,da ne pricam o Gears of War 1 i 2) koje su extra.
Takodje imas i dobre strategije koje su lake za igranje (Halo wars).
Tako govori vecina PC fanboy-eva,a ne znaju da ima i dobrih FPS i strategija na konzolama.
Evo jedne lepe slike
Da zavrsimo lepo ovu raspravu
Borise lockuj ovu temu,nema vise smisla uporedjivati PC koji je namenjen za multimediju i konzole kojima je prvobitna svrha gaming.

9fyxb7.jpg
 
Sad vec preterujes.
Kakve veze ima grafika sa zanrom igrice?
Nikakve!
Pricamo o grafici,ne o zanrovima igrica.
Za tvoju informaciju,postoji dosta FPS pucacina za konzole (halo 3,killzone 2 koja je najpoznatiji i najbolji FPS za PS3,da ne pricam o Gears of War 1 i 2) koje su extra.
Takodje imas i dobre strategije koje su lake za igranje (Halo wars).
Tako govori vecina PC fanboy-eva,a ne znaju da ima i dobrih FPS i strategija na konzolama.
Evo jedne lepe slike
Da zavrsimo lepo ovu raspravu
Borise lockuj ovu temu,nema vise smisla uporedjivati PC koji je namenjen za multimediju i konzole kojima je prvobitna svrha gaming.

Ahhhhhhhh

Nisam rekao da grafika ima veze sa zanrom ... nego da i komp i konzole mogu da imaju istu grafiku
sf4pc.jpg


Drugo .... ne znam kako mozes da igras FPS na konzolama , to je za mene lomljenje prstiju , a za strategije mislim da ne moze kontroler da bude bolji od misa ...

Hmmm pitam se zasto je prodato vise igara za konzle nego pc .... a da .. piraterija ! :D
 
Pa i na X360 mozes da igras pirate.
Ne moze biti nikada ista grafika na konzolama i na kompu.
Naravno da mozes da uporedis igricu na Xbox-u koji kosta 220 eura (cena je kod nas,u inostranstu su cene od 130 do 170 eura) i igrice na kompu koji kosta 800 eura.
Nadji komp koji kosta isto 220 eura kao i X360 pa onda uporedjuj.
Neces ga nikada pronaci.
Nije sve u tome,za tih 800 eura kupis X360 i jedan solidan 32" LCD i jos ti ostane nekih 100 eura za igrice (x360 pirati kostaju 400 din sto ti je oko 23 igrice) i igras dok ti oci ne ispadnu.I jos imas lepo odlican TV za gledanje i za igranje,zavalis se u fotelju i uzivas,a na kompu mozes samo da kvaris oci izbliza ili sa bezicnom tastaturom i misem da iz daljine naprezes oci jer se slabo vidi.
 
Poslednja izmena:
Pa i na X360 mozes da igras pirate.
Ne moze biti nikada ista grafika na konzolama i na kompu.
Naravno da mozes da uporedis igricu na Xbox-u koji kosta 220 eura (cena je kod nas,u inostranstu su cene od 130 do 170 eura) i igrice na kompu koji kosta 800 eura.
Nadji komp koji kosta isto 220 eura kao i X360 pa onda uporedjuj.
Neces ga nikada pronaci.
Nije sve u tome,za tih 800 eura kupis X360 i jedan solidan 32" LCD i jos ti ostane nekih 100 eura za igrice (x360 pirati kostaju 400 din sto ti je oko 23 igrice) i igras dok ti oci ne ispadnu.I jos imas lepo odlican TV za gledanje i za igranje,zavalis se u fotelju i uzivas,a na kompu mozes samo da kvaris oci izbliza ili sa bezicnom tastaturom i misem da iz daljine naprezes oci jer se slabo vidi.

A jel ti postujes na ovaj forum sa Xboxa? Naravno da ne. Uz Xbox imas i kompjuter. Sto i to ne uracunas. Prava racunica je :
Xbox + televizor + kompjuter Vs . Kompjuter.


PS: Halo Wars je go ***** od strategije...
 
A jel ti postujes na ovaj forum sa Xboxa? Naravno da ne. Uz Xbox imas i kompjuter. Sto i to ne uracunas. Prava racunica je :
Xbox + televizor + kompjuter Vs . Kompjuter.


PS: Halo Wars je go ***** od strategije...

Tacno :ok:

@dragi11 Bolje te pare sto si dao za konzolu da se ulozio u PC i ima da igras dok ti oci ne prokrvare !!!! :twisted:
 
Poslednja izmena:
Ahhhhhhhh

Nisam rekao da grafika ima veze sa zanrom ... nego da i komp i konzole mogu da imaju istu grafiku
sf4pc.jpg


Drugo .... ne znam kako mozes da igras FPS na konzolama , to je za mene lomljenje prstiju , a za strategije mislim da ne moze kontroler da bude bolji od misa ...

Hmmm pitam se zasto je prodato vise igara za konzle nego pc .... a da .. piraterija ! :D

Daj poredis igru koja sama po sebi ima shit grafiku. Samo cu reci Resident Evil 4 za PC (Na bilo kojoj konzoli deluje bar 40% bolje nego na high end kompu) ili FIFA 10 za PC (nije se nista promenilo za PC poslednjih 5 god). I ajde dosta vise sa ovom temom smarate. PC je multimedia a Konzole su za igranje i tacka.
 
Daj poredis igru koja sama po sebi ima shit grafiku. Samo cu reci Resident Evil 4 za PC (Na bilo kojoj konzoli deluje bar 40% bolje nego na high end kompu) ili FIFA 10 za PC (nije se nista promenilo za PC poslednjih 5 god). I ajde dosta vise sa ovom temom smarate. PC je multimedia a Konzole su za igranje i tacka.

To je prva slika koju sam nasao :s

> PC je multimedija i za igranje a Konzole su samo za igranje (Fixed) :)

I da igra 1 god igre pa posle da daje opet 800e da bi mogao da igra poslednje igre... :roll: ... Al ste vi matematicari :hahaha::hahaha::hahaha:

Ja sam mojim kompom od pre 3 godine igram bez problema ....
 
To je prva slika koju sam nasao :s

> PC je multimedija i za igranje a Konzole su samo za igranje (Fixed) :)

Ja sam mojim kompom od pre 3 godine igram bez problema ....

Da. s tim sto je neuporedivo bolje igranje na konzolama. Takodje na konzolama mozes i da gledas filmove, slusas muziku, surfujes netom... PS3 ima blue ray citac... Koliko kosta komp sa blue ray citacem? A koliko PS3?

Verujem da igras GTA 4, Crysis, NFS Shift i ostale bez problema i da nisu podesavanja na low :hahaha:
 
Da. s tim sto je neuporedivo bolje igranje na konzolama. Takodje na konzolama mozes i da gledas filmove, slusas muziku, surfujes netom... PS3 ima blue ray citac... Koliko kosta komp sa blue ray citacem? A koliko PS3?

Verujem da igras GTA 4, Crysis, NFS Shift i ostale bez problema i da nisu podesavanja na low :hahaha:



Od tih 3 jedino sam igrao Crysis i to ma med :D , NFS me je nesto smorio ...a GTA me mrzelo da skidam, trenutno igram Borderlands i moram reci da je dobra igra.A za bluray playere ... nemam pojma koliko kostaju ,ali kad bi hteo da gledam blyray film skinuo bi ga sa neta tako da mi ne treba citac ;)



Da. s tim sto je neuporedivo bolje igranje na konzolama.

Aj razumem da su za tuce i sportske simulacije konzole bolje zbog joystika(mada i tastatura nije losa),ali ako mozes sa tim da igras FPS ili strategiju neku ...cestitam ti
 
Od tih 3 jedino sam igrao Crysis i to ma med :D , NFS me je nesto smorio ...a GTA me mrzelo da skidam, trenutno igram Borderlands i moram reci da je dobra igra.A za bluray playere ... nemam pojma koliko kostaju ,ali kad bi hteo da gledam blyray film skinuo bi ga sa neta tako da mi ne treba citac ;)





Aj razumem da su za tuce i sportske simulacije konzole bolje zbog joystika(mada i tastatura nije losa),ali ako mozes sa tim da igras FPS ili strategiju neku ...cestitam ti
I da si hteo da ih igras (ove dve igrice) ne bi mogao da ih igras na nekim boljim podesavanjima.To je cinjenica.
Sto se tice blu ray filmova,postoji jedan mali problemcic.Filmovi su u proseku 30gb.
Manji filmovi su ripovi Blu ray filmova,sto znaci da im je manji kvalitet.
 

Back
Top