Patrijarha umorile godine

Ma nemoj da se jedis, bosanac.........samo mi malo smesno bilo ono oko "mudrih staraca iz bosne".....ne znam zasto:D:D:D;)

Inace......volim bosnu , i rado je se secam;)

Samo ti zezaj :D . S obzirom na tvoj sadistički humor mogao bi i ti vrlo lako da vučeš korene
sa naših planina, redak talenat van zemlje 'mudrih staraca' :lol: .
Inače, kao po prokletstvu pokazalo se da samo Bosanci ne vole Bosnu...
 
Samo ti zezaj :D . S obzirom na tvoj sadistički humor mogao bi i ti vrlo lako da vučeš korene
sa naših planina, redak talenat van zemlje 'mudrih staraca' :lol: .
Inače, kao po prokletstvu pokazalo se da samo Bosanci ne vole Bosnu...

Samo da znas koliko si blizu istini.....svaka cast, suncani...:D
Mora da je od jointa....;)

Poreklo vucem iz Bosne, ali odavno, generacijama unazad......istocna bosna, Grahovo;)
Nikad turska noga nije krocila ....:D
 
Samo da znas koliko si blizu istini.....svaka cast, suncani...:D
Mora da je od jointa....;)

Poreklo vucem iz Bosne, ali odavno, generacijama unazad......istocna bosna, Grahovo;)
Nikad turska noga nije krocila ....:D
Е,зато се историја побринула да се тај недостатак надокнади адекватном заменом.Јел` тако?:D
 
neka on pozivi jos dugo dugo, nego zaista ne razumem zasto su ti ljudi koji su veoma stari jos na funkciji, zar nije bolje da se napokon mako odmori kada je vec zasao u te godine, a verovatno je taj odmor zasluzio nakon svih tih godina predanog rada u korist crkve. isti slucaj je i sa papama, dok god su zivi oni "rukovode" [mislim da to ipak neko drugi radi] vernicima. nekako ne vidim da mogu postici da se brinu o svim tim "problemima" koje inace imaju za obavezu da rese. ili kako se vec to kaze.
 
Sinod obavlja te poslove na koje ti mislis.Patrjarh je duhovni otac!I u kuci kada otac ostari on je ipak gazda i slusa se!Kako je kod vas muslimana?Ne pitam ovo da bih provocirao,nego me bas zanima.Vidim da u RAskoj oblasti,na postavljenje uticu vise politicari,i oni koji imaju vise naoruzanih pajtasa!Na zalost...
 
neka on pozivi jos dugo dugo, nego zaista ne razumem zasto su ti ljudi koji su veoma stari jos na funkciji, zar nije bolje da se napokon mako odmori kada je vec zasao u te godine, a verovatno je taj odmor zasluzio nakon svih tih godina predanog rada u korist crkve. isti slucaj je i sa papama, dok god su zivi oni "rukovode" [mislim da to ipak neko drugi radi] vernicima. nekako ne vidim da mogu postici da se brinu o svim tim "problemima" koje inace imaju za obavezu da rese. ili kako se vec to kaze.
лепа је власт и у деведесетим...више пута је мољен да се повуче,јер ионако све одлучују други епископи,на првом месту Иринеј Буловић,Качавенда и Хризостом...
 

Back
Top