Patrijarha umorile godine

нИСАМ ХТЕО ДА ВАС УЗНЕМИРИМ



Pa shta?!?

I mi i oni isto slavimo Vaskrs! Isto smo hrishcani.

Ja tu ne vidim bilo shta neobichno.

Kao shto rekoh jako lep gest.Poziv na mir i ljubav.Mislim da nam je to potrebnije nego ikad.

Bez obzira shto se deklarishem kao pravoslavna Hrishcanka,muftija Jusufspahic(mladji) mi je uzasno pozitivan lik.Drazi mi je od nekih pravoslavnih sveshtenika.

dogadjajdana1_1.jpg




Ne treba imati predrasuda!
 
Питај мало људе из крајине и Босне(оне старије) шта мисле[/B.


Mislim, rodjace.........:D:D:D

Ako su bosansko - krajiski mudraci rekli da je patrijarh no no, onda tu nema spora..:D:D:D
Ono sto savet mudrih staraca iz bosne i krajine kaze , to je dogma , tu nema , jeste - nije..

Koji si ti mentol, yebote.........i ti i ti "malo stariji " ljudi iz krajine i bosne, koji ne znaju ni koja bukva im je keva...:roll:
 
Mislim, rodjace.........:D:D:D

Ako su bosansko - krajiski mudraci rekli da je patrijarh no no, onda tu nema spora..:D:D:D
Ono sto savet mudrih staraca iz bosne i krajine kaze , to je dogma , tu nema , jeste - nije..

Koji si ti mentol, yebote.........i ti i ti "malo stariji " ljudi iz krajine i bosne, koji ne znaju ni koja bukva im je keva...:roll:

Jooj, nemoj tako, ima medju njima divnog sveta.:wink:

Vidiš da dečko ne zna šta hoće da kaže, nešto je načuo, svidelo mu se da ima stav o Patrijarhu, došao ovde da nam otvori oči, ali mu ne ide nekako.:lol::lol:
 
То код тебе је непознавање основа вере православне(мој тон је пријатљски)....И доба када су гориле мошти нашег светога Саве било јехаризматичних муслимана...ипак су се сви радовали...па наш свети мученик ђакон Авакум и игуман Пајсије, па многи други свети мученици из целога православног света уче нас да се не дивимо харизми наших непријатеља...не треба мрзити...али треба чувати своју веру...ти говориш са пуно емоција и по светским мерилима....мораш ипак барем мало упознати своју веру...да би је волела...како нам је предадоше од Христа и апостола, свети оци
 
Jooj, nemoj tako, ima medju njima divnog sveta.:wink:

Vidiš da dečko ne zna šta hoće da kaže, nešto je načuo, svidelo mu se da ima stav o Patrijarhu, došao ovde da nam otvori oči, ali mu ne ide nekako.:lol::lol:

Decku rekle mudre starine iz bosne........:roll:

"mudro" i "bosna" nikada nije islo skupa u recenici , ukoliko nije rec o vicu, a mi bi trebali da misljenje o patrijarhu prilagodimo mudracima iz bosne???
 
То код тебе је непознавање основа вере православне(

Ovaj, satro starovekovni "novogovor' me narocito baca u nesvest:roll:

Mislis da ti tekst ozbiljnije i duhovnije zvuci , ako kazes " vera pravoslavna" ,nego ako napises "pravoslavna vera"???

Jos da ubacis u tekst "milokliz" i "zrakomlat" pa da mudrost bosanskih starina bude u formi kakvu zasluzuje.....
 
Не знам шта ми велиш,али ако ти је сада лакше,мило ми је...

Naravno da ne znas sta ti velim....nisam ni imao iluziju da mozes da shvatis....
A olaksao sam se , odmah posle tvog prvog posta....bas mi onako pomoglo na solji, i hvala ti,,,,,,,mogao bi da patentiras tekstove, kao purgativ ili laksativ.......coveku se uistinu prikenja , kada cita tvoje gluposti;)
 
Питај мало људе из крајине и Босне(оне старије) шта мисле...Чим га свет уважава ( који србе хоће да избрише) то нешто не штима...СПЦ не памти лошије стање од ових задњих 50 година. Једино што знам да Пја иде пешке и да је потписао гомилу споразума са светом и ватиканом на штету срба и наштетио је исповедању вере(екуменска повеља и не иступање из чланства ССЦ-а)...Опрости волео бих да могу да га хвалим....али немам са чим...

@zilot iz cacka

Мудри старци...из...Босне..:D:D:D:D:D
 

Back
Top